آرایش و بهداشت چرا همه باید یک میز آرایش داشته باشند؟

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 192
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
همیشه وقتی حرف نظم و انضباط به میان میآمد، من جزو آن دسته از دخترهای طرفدار قفسهی حمام بودم! همیشه یک ریمل، سرگردان در قفسهی داروها بود، تکههای رژ لب دیروز، اطراف سینک دستشویی ریخته بودند، و کیف لوازم آرایشم پشت سشوار و بطری شیشه پاک کن پنهان شده بود! این وضعیت برایتان آشناست؟!
Makeup-Vanity-Table-480x320.jpg
بسیاری از ما نمیدانیم لـ*ـذت داشتن یک میز آرایش حرفهای، یا آنطور که مصطلح است میز توالت، چگونه است! داشتن جایی مناسب که بتوانیم تمام نیازهای زیباییمان را با آن رفع کنیم، همراه با فضاهایی برای محصولاتی که در آن لحظه استفاده نمیکنیم، رویایی است!وقتی که صاحب یکی از آن میزهای آرایش شخصی شدم، ۵ چیز را تجربه کردم که در این مقاله به آنها اشاره کردهام.
[h=2]برای میز آرایش فضای زیادی لازم ندارید[/h]
چه کسی میگوید فقط برای اینکه یک خانهای بزرگ ندارید،نمیتوانید یک میز آرایش رویایی داشته باشید؟ فکر میز آرایشهای مادر و مادربزرگهایتان که کمدهای بسیار بزرگ و سنگین و آینههای ایستاده داشتند را از پنجره به بیرون پرت کنید! شما میتوانید روی فضایی که دارید کار کنید.آیا یک آینه دیواری نیاز دارید؟ قفسهها چطور؟ یک سرویس اتاق خواب؟ و یا حتی دنبال چیزی بی آزار در اتاق نشیمن هستید؟ میز آرایش مناسب، در نظرها بسیار جذاب است. بنابراین از این که آنرا در معرض دید قرار دهید نترسید! میز آرایش خود من، از یک طرف کنار مبل و از طرف دیگر کنار پنجره است.
[h=2]شما میتوانید خودتان یک میز آرایش ارزان درست کنید[/h]
با توجه به مقدار فضایی که دارید، خلاقیت بخرج بدهید. یک میز آرایش ساده، تنها به یک سطح صاف، قفسههایی برای قرار دادن وسایل، و یک آینه با اندازهی کافی، و چراغهای مناسب در اطراف آن نیاز دارد. بقیهی چیزها بستگی به خودتان دارد!چرا یک میز قدیمی را با یک رنگ جدید و قرار دادن جدا کنندهی لوازم آرایش در کشوها تغییری کاربردی ندهید؟ حتی یک میز کوچک، با سطلهای کشویی پنهان زیر میز، و یک رو میزی تزئینی و یک آینه بر روی آن، میتواند تبدیل به یک میز آرایش زیبا برای شما شود.
[h=2]از محصولاتی که فراموش کرده بودید استفاده میکنید[/h]
یک زمانی، سرنوشت همهی محصولات آرایشی شما، خشک شدن بود! شما پالتی را پیدا میکردید که به ندرت استفاده کرده بودید، و یا محصولات مربوط به مراقبت از مویی که هیچگاه مصرف نکرده بودید. هیچ چیز به هیجان انگیزی داشتن همهی محصولات آرایشیتان در یک جا بنظر نمیرسد!اگر نمیخواهید همهی آنها را انبار کنید، از یک جدا کنندهی لوازم آرایش استفاده کنید. این کار، حتی میتواند به در پاکسازی سریعتر لوازمی که آنچنان ارزشی هم ندارند به شما کمک کند، تا جا را برای لوازم آرایش دوست داشتنی و درخور شما باز کنید.
[h=2]این کار، میتواند به داشتن ستهای لوازم آرایش منجر شود[/h]
قبول کنید همهی ما عاشق داشتن یک پکیج آرایشی زیبا هستیم. پس چرا برای یک پالت بی مصرف، یا یک عطر که فقط از روی ناچاری اسپریاش میکنیم، و فقط هم قرار است در یک کیف کثیف از لوازمیکه درهایشان را از دست دادهاند قرار بگیرند، پولمان را خرج کنیم؟سطح میز آرایش برای این است که لوازم آرایش و بطریهای مورد علاقهتان را نمایش دهد. پس ست جدید برسهای آرایشی صورتی رنگتان در گوشهای پنهان نخواهد ماند. یک نکتهی حرفهای: چند تکه از جواهرات مورد علاقهتان را برای افزایش زرق و برق میز آرایشتان، روی آن قرار دهید.
[h=2]زمان بیشتری را بدون تاسف خوردن میگذرانید[/h]
داشتن یک میز آرایش حرفهای، به شما یاداوری میکند که زیبایی چیزیست که شما بسیار جدی گرفتهاید. با حجمیکه ما روی لوازم آرایشی و محصولات بهداشتی سرمایه گذاری میکنیم، آیا بهتر نیست زمان بیشتری را در روز برای خودمان کنار بگذاریم؟ به میز آرایشتان به عنوان تجلیل و تکریم شخصیت خودتان، و به آرایش به عنوان یک آیین روزانه، برای قدردانی از خودتان نگاه کنید.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
217
پاسخ ها
0
بازدیدها
140
بالا