اخبار سینما و تلوزیون چه کسی تاکنون بیشتر از همه در فیلم های سینما مرده است؟!

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 122
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
deniromccauley.jpg

«رابرت دنيرو»، بازيگر برنده‌ي اسكار، بيشتر از همه‌ي بازيگران هاليوودي روي پرده سينما مرده است.

براساس تحقيقي كه اخيرا انجام شده، بازيگر «راننده تاكسي» و «گاو خشمگين» در 15 فيلم سينمايي مرده است از جمله در فيلم‌هاي «جكي براون» و «مخمصه».

پس از وي، «بروس ويليس» با 11 بار مرگ بر روي پرده، نفر دوم است و «جاني دپ»، بازيگر «دزدان دريايي كارائيب»، با 10 بار مردن نفر سوم شده است.

از اسامي ديگر بازيكنان هاليوودي در اين فهرست مي‌توان به «داستين هافمن»، «آل پاچينو»،‌ «جك نيكلسون» و «دنزل واشنگتن» اشاره كرد.

«رابرت دنيرو» بازيگر، كارگردان و تهيه‌كننده‌ي 67 ساله‌ي هاليوود، اخيرا براي بازي در ادامه‌ي فيلم‌هاي كمدي‌ «فوكر» ابراز تمايل كرده است.

او گفته است كه از بازي در «فوكرهاي كوچك» لـ*ـذت بـرده است و دوست دارد در فيلم‌هاي بعدي «فوكر‌ها» هم به نقش‌آفريني بپردازد.

وي گفت: اگر يك يا دو فيلم ديگر از اين سري بازي كنيم، حتما ادامه خواهم داد.

او از ميان تمام شخصيت‌هاي فيلم، نقش خود را بيشتر مي‌پسندد و مي‌گويد: من جك را دوست دارم، چون بازي در اين نقش سرگرم‌كننده است. ديگر شخصيت‌ها را هم دوست دارم. اين‌كه تو با شخصيتي درگير باشي كه همه‌ آن را دوست دارند، خيلي رضايت‌بخش است. فيلم هم بسيار عالي بود، چون همه در مورد موقعيت‌ها و شخصيت‌ها ايده‌هاي خوبي داشتند و اين بسيار سرگرم‌كننده است.

وي افزود: فكر مي‌كنم مردم به اين شخصيت‌ها اهميت مي‌دهند، چون آنها پايه‌اي حقيقي دارند و داستان هم واقعي است، اگرچه گـه‌گاه كمي از اين مسير خارج مي‌شود. شخصيت «جك» خيلي از دختر و خانواده‌اش حمايت مي‌كند و اين حسي است كه هركسي آنرا مي‌شناسد.

منبع : ایسنا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
173
پاسخ ها
0
بازدیدها
144
پاسخ ها
0