فوتبال خارجی گواردیولا: به شاگردانم با وجود مشکلات ۲، ۳ ماه اخیر افتخار میکنم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 132
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
به گزارش خبرگزاری فارس، پپ گواردیولا بعد از باخت 3 بر صفر شب گذشته از بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ اظهار کرد: ما صاحب موقعیتهای شدیم و بازی را هم کنترل کردیم. به خاطر مصدومهای زیادی که داریم ،میخواستیم خیلی زیاد بدویم و فوتبال بازی کنیم. اما نبوغ مسی، تفاوت عمده بود و کار خودش را کرد.وی ادامه داد: چنین نتیجهای در چنین سطحی واقعا سخت است. مسی بازیکن خارقالعادهای است و بارسلونا تیم فوقالعاده به شمار میرود. از این جهت باید تبریک گفت. به هر حال فرصتی را از دست دادیم. اما نبرد ما با بارسا تا بازی برگشت وجود خواهد داشت. بازی که مسلما برای ما پیچیدهتر نیز خواهد بود.مسئول فنی 44 ساله ادامه داد: بازی را با زنجیره دفاعی 3 نفره شروع کردیم. میخواستیم توپ و بازی را تحت کنترل بگیریم. در نیمه دوم فرصت کمتری وجود داشت. و با گل نخست توازن خود را تا حدودی از دست دادیم. بارسا به یکباره قدرت گرفت و قوی شد و متاسفانه در دقیقه آخر گل سوم را هم دریافت کردیم.پپ در مورد این که چرا فقط ماریو گوتسه را به جای توماس مولر به بازی آورد و 2 تعویض دیگر انجام نداد، اظهار داشت:به همه بازیکنانی که روی نیمکت دارم، احترام میگذارم. اما تصمیم گرفتم فقط یک تعویض انجام دهم.میتوانستم بیشتر از یک تعویض هم انجام دهم. اما میخواستم کارم را با تیمی که در میدان دارم، پیش ببرم.او ادامه داد: به تیمم بابت تلاشهایش بسیار میبالم و افتخار میکنم. این تیم 2 تا 3 ماه است که مشکلاتی دارد اما تا به این مرحله بالا آمده است.تک تک بازیکنان بایرن در سالهای اخیر افتخارات بیشماری کسب کردهاند. حتی قهرمان جام جهانی شدهاند. به عنوان مربی فقط میتوانم ممنون تک تک شان باشم. از گذشته به این نتیجه رسیدم که با مالکیت توپ میتوان به دستاوردهای بسیار زیادی رسید و حاضر نیستم به روشی دیگر فوتبال انجام دهم.لیونل مسی دقایق 77 و 80 و نیمار 90+4 برای بارسا گلزنی کردند.

برخی موضوعات مشابه

بالا