فوتبال خارجی واکنش جالب گواردیولا به مقایسه مسی و امباپه

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 130
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در مورد مقایسه کیلیان امباپه و لیونل مسی صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امباپه در تابستان امسال مورد توجه سیتی هم قرار داشت؛ اما در نهایت با قراردادی نجومی راهی پاری سن ژرمن شد.

گواردیولا گفت: "هچ کس نمی تواند هم رده با لیونل مسی باشد. شاید امباپه تبدیل به بازیکن بسیار بزرگی شود و من در مورد عملکرد او تردید ندارم؛ اما برای رسیدن به سطح لیونل مسی یا حتی رونالدو باید 10 الی 12 سال عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم و باید منتظر آینده باشیم.

01241604.png

من از امباپه تمجید می کنم ولی نمی خواهم فشار بیشتری روی شانه هایش بگذارم اما فکر می کنم مسی در هر فصل بیش از 60 الی 70 بازی انجام داده همیشه یا گل می زند و یا پاس گل ارسال می کند.

مسی علیرغم اینکه همیشه هر 3 روز یک بار بازی می کند، هرگز دچار مصدومیت نمی شود زیرا بدن خود را کنترل می کند. پس بگذاریم امباپه دوران حرفه ای خود را سپری کرده و بعد از آن در آینده شرایط را بررسی کنیم.

وقتی که من در بارسا اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردم، سعی کردم در آن مقطع بگویم که بازیکن خاصی مانند مسی را در اختیار دارم اما بعدها متوجه شدم که او بهترین بازیکنی من بود تا به حال دیده ام اما من نمی خواستم فشار بر روی او افزایش دهم."

برخی موضوعات مشابه

بالا