داستانک کاربران یکی بود یکی نبود

• پیشنهادات
  • میم پناه

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    335
    امتیاز واکنش
    14,829
    به نظرم آدم ها تا یه جایی کم نمیارن... خسته نمیشن... تا یه جایی خودشون رو با یه کورسوی امید هم که شده بند یه رابـ ـطه نگه می دارن... ولی وقتی اون رشته که به مو رسیدی قطع بشه، دیگه تموم شده، همه چیز تموم شده. تا یه جایی میشه تنهایی همه چیز رو هندل کرد... بالآخره از یه جایی به بعد دیگه نمیشه فقط یه نفر جای دو نفر از خودش مایه بذاره.

__VON__

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    348
    امتیاز واکنش
    5,605
    آخرین ویرایش:

__VON__

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    348
    امتیاز واکنش
    5,605
    3a3c8206e290c6e2265c1920b8d7780b.gif
    _____________________________________________________________________________________________________________
    زمان
    فکر می کنم نامعادله ترین معادله ها زمان باشد . روز ها و شب ها
    همیشه با خود م می گویم امروز فردای دیروز بود و دیروز فردا خواهد بود .
    زمان ، بعضی وقت ها لحظه ها انقدر دقیق ثبت می شوند که ارزو می کنی کاش وجود نداشتند . زمان در لحظه های درد ناک ارام می رود خیلی آرام . انقدر که اگر گوش دهی صدای تاک هایش را می شنوی و لحظه های شادی اما تنها لحظه های شادی که زمان را حس می کنم خنده ها هستند وقتی داری می خندی و واقعا خوشحالی تا جایی که ناگهان می بینم خاطره تمام شده و من باز تنهایم
    از لحظه هایی که زمان حال عجیبی دارد بگویم ، چرا می گویم حال عجیب؟ چون واقعا نمی دانم در ان لحظه زمان کجاست.
    وقت هایی که زود بیدار می شم خیلی زود و خیره می شوم به شب تا شعله های نور و روشنایی را ببینم ان لحظه به هیچ چیز فکر می کنم هیچ چیز ، وقت هایی که روبه آسمان می خوابم و گذر ابرها را می بینم. وقت هایی که از یک مهمانی شلوغ جشن تولد بر می گردم خانه و هیچ کس نیست زمانی که با سوکت ناگهانی خانه و تنهایی احاطه شده در تاریکی روبه رو می شم ...

کاش می شد زمان را یک جا نگه داشت . اما این زمان نیست که میرود بلکه ماییم که داریم از روی ان می گذریم .
    ____________________________________________________________________________________________________

bd604887df2bbfc5bceb5610de17206c.gif

__VON__

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    348
    امتیاز واکنش
    5,605
    _________________________________________________________________________________________________________________________________

من نمی خوام بمیرم ولی نمی خوام زندگی کنم .
    من ی رویا داشتم و باز واسه نمی دونم چندمین بار زمین خوردم .
    توی اتاقم . توی تاریکی . هدفونم تو گوشمه . دارم آهنگ گوش میدم و یکی می خوام که بغلم کنه. اروم لالایی بخونه بگه هیس اروم باش ، بهم دلیل واسه زندگی بده . چیزی که بتونم ببینمش ، یه آِینده . ..
    عشق رو پس می زنم ولی خواهان یه آغـ*ـوش گرمم . تنهایی و دوست دارم ولی دلم یکیو می خواد که کنارم باشه
    من پر از تکه های تناقض ام مغزم کارخونه کلماتیه که هیچ وقت نتونستم بگمشون هیچ وقت...
    به تاریکی اتاق زل می زنم کم کم همه چیز خاموش می شه ، تازگیا وقتی حتی نقاشی هم می کشم به رنگ سیاه ختم می شه .
    نمی خوام برم بیرون . نمی خوام کسیو ببینم ، ولی بازم یکیو می خوام ، دستامو بگیره و منو از این تاریکی بیرون بیاره
    یکی که ...
    _________________________________________________________________________________________________________________________________

I'm just doing the best I can
    I'm just living in the life I have
    I'm confused but I'm fine with that
    The beauty will outweigh the pain
    We'll all find a purpose one day
    We all have a reason to stay

0fd4bcb1c5006912d6282ad8cc0069ba.jpg

__VON__

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    348
    امتیاز واکنش
    5,605
    "یکی بود یکی نبود"

cb74506fce7d54ed94fb020889178374.jpg
    ____________________________________________________________________________________________________. . .
    دیشب برای من یک از نبود ها بود . برگشتن به گذشته و مرور خاطراتی که بودم، منی که تغییر کرده بودم کم کم ،ذره ذره . فراموش کرده بودم . پنجره رو باز کردم با لیوان شکلاتی که بخارش منو به دنیای شیرینی می برد . باید بگم دیشب خیلی سرد بود .خیلیی ، ولی من این احساس سرما رو پوستم دوست داشتم تمام روزای سردی که داشتمو به یادم میاورد شب هایی که تا خود صبح به خاطر چیزهایی که حتی یادمم نیست گریه می کردم .خب ، یادم نیست یه دروغه ولی حالا، بهشون که فکر می کنم دلیل ها ،علت ها کم رنگ شدن . اگه اونقد بچه بودم که به خاطر همچین چیزهایی راحت بشکنم الان هم انقدری بزرگ نیستم تا بخاطر هدف های بزرگ تر راحت ادامه بدم اما...
    __________________________________________________________________. . .
    The beauty will outweigh the pain
    We'll all find a purpose one day
    There's so many reasons to stay

bb56d4954172a4d288dc307a63c91067.gif

__VON__

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    348
    امتیاز واکنش
    5,605
    k75h_1f80a453810c65c128c8b41943f4fadb.jpg

.._______________________________________________________________________________________..
    "The most merciful thing in the world, I think, is the inability
    of the human mind to correlate all its contents. We
    live on a placid island of ignorance in the midst of black seas
    of infinity, and it was not meant that we should voyage far.
    The sciences, each straining in its own direction, have
    hitherto harmed us little, but some day the piecing together
    of dissociated knowledge will open up such terrifying vistas
    of reality and of our frightful position therein, that we shall
    either go mad from the revelation or flee from the into the peace and safety of a new dark age"

..______________________________________________________________________________________..
    z9km_attack-on-titan-wall.jpg

..____________________________________________________________________________..
    "فکر می کنم که بخشنده ترین چیز در جهان عجزو درماندگی ذهن انسان در پیوند دادن و مرتبط کردن مفاهیم باهم باشد . تصور کنید ما در جزیره ای ارام از نادانی ها در قلب دریاهای سیاه ابدیت زندگی می کنیم و این بدین معنا نیست که باید برای اسایش و راحتی به دور دست ها سفر کنیم . علومی که هر کدام در جهت خاص خود به ما فشار می اورند تا به حال اسیب کمی وارد کرده اند ولی اگر روزی باعث وصل این تیکه های نادانی در کنار هم شوند درهایی از مناظر وحشتناک واقیعت باز خواهند کرد و این حقیقت هولناک به مانند سیلی به ما هجوم خواهد اورد که انسانیت تاب سختی ان را نخواهد داشت. در این صورت ما یا دیوانه و افسرده خواهیم شد یا عاجزانه به دنبال گریزی برای ارامش و راحتی به دل تاریکی جدیدی از ناشناخته ها خواهیم شتافت ."
    ________________________________________________________________________________...
    je5k_castle-rock-hulu-poster-17-850x491.jpg

آخرین ویرایش:

__VON__

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    348
    امتیاز واکنش
    5,605
    "آدما فقط تشکیل خانواده می دن چون می دونن برای تنها زندگی کردن خیلی ضعیفن اونا ضعیفن برای همین هم به هم می چسبن و از همدیگه مراقبت می کنن و می گن ما یه خانواده ایم و با توجه به اینکه اونا فقط به گروه خودشون اهمیت می دن خانواده ها کوچیک ترین گروه حساب می شن"
    دیالوگ سریال لوکا _

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    81
    بالا