اطلاعیه ~•~مسابقه شعر~•~

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
با سلام خدمت همه کاربرای عزیز

از این به بعد در طول تابستان هر شب یک مسابقه داریم بدین صورت که 15 کلمه می‌نویسیم و کاربرا باهاش شعر می‌نویسند. شعر باید در قالب غزل باشه یعنی مصرع اول با مصرع های زوج هم قافیه باشن.حداقل 3 بیت و حداکثر 8 بیت
هدف ما در واقع تاپیک طنز هستش
بنابراین کلماتی که گفته میشه اصلا تناسبی با هم نخواهند داشت

برای مثال :عشق،محبت،لامبورگینی،پنجره،تلگرام و .... یعنی اینکه سعی کنید کلمات کاملا نامتناسب و جالب بگین که شعرای طنزی از کاربرا تحویل بگیریم.

هر شخصی که برنده بشه 75 تشکر بهش اضافه میشه و باید 15 کلمه ی بعدی رو بگه.

تاپیک مسابقه هر شب ساعت 9 ایجاد میشه و کاربرا تا 23 ساعت وقت دارن شعرشون رو بنویسند.

راس ساعت 8 شب بعد برنده اعلام میشه و فرد برنده باید تا قبل از ساعت 9 پونزده کلمه بعدی رو بگه.اگر برنده آفلاین باشه یکی از کاربرای دیگه میتونه به جاش 15 کلمه بگه.

برنده فعلا با رای مدیرا انتخاب میشه و اگر مسابقه جذاب پیش رفت یک گروه داوری تشکیل میدیم براش.شاید جایزش رو هم از تشکر به جایزه نقدی تغییر بدیم.

تاپیک اول امشب راس ساعت 9 زده میشه.

کسی که 10 بار برنده مسابقه بشه 3 ماه عنوان وی آی پی هم بهش تعلق میگیره

اگر ایده خاصی در مورد برگزاری مسابقه دارید حتما توی همین تاپیک اعلام کنید.هم نظرتون رو در مورد برگزاری این مسابقه بگید و هم اینکه اگر ایده ای دارین برای برگزاری مسابقه دیگری حتما اعلام کنید

آخر هر هفته بهترین شعر تبدیل به عکس نوشته میشه و در کانال و اینستا گرام انجمن قرار می‌گیره

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • Fatemeh-D

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,624
    امتیاز واکنش
    60,983
    خیلی هم عالی!
    منم دلم می خواد شرکت کنم... ولی خب سواد شعریم زیاد نیست :aiwan_light_sorry2:
    حتماً باید "شعر" باشه یا می شه یه چیز چپ اندر چلاق شبیه شعر بنویسیم و شرکت کنیم؟ :aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum::aiwan_light_sddsdblum:

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    ایده ای بسی جالب که البته من ازش خبر داشتم:Dخوب شد که عملی شد:)
    البته من استعداد شعر گفتم ندارما،ولی شاید یه چیز چرتی از خودم دربیاورم:aiwan_light_sddsdblum:

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا