تاپیک‌های دنباله‌دار △㋡▲▽ اردوی کاربران انجمن نگاه دانلود ▽▲㋡△

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 5,748
  • پاسخ ها 73
  • تاریخ شروع

oilow

کاربر اخراجی
ارسالی ها
282
امتیاز واکنش
8,174
1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟تیمارستان....چون میخوام محل زندگی آیندتون رو ببینید
2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟amir.h.f.78
3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)Taranom.ES
4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟Taranom.ES
5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!ارتیمان
6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟Taranom.ES
7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟amir.h.f.78
8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟همشون
9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟خودم و بقیه ی شیرازیا
10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟amir.h.f.78
11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟خودم
12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟Taranom.ES
13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟پریسا۱۹
14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ارتیمان و شرکا
15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ارتیمان
16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)amin perspolisi7878
17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟اول:Taranom.ESآخر : خودم
18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ارتیمان
19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ارتیمان
20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ا.جمشیدی
21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟همه ی شیرازیا اون ور ...خودم و چندتا اصفهانی این ور!
22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟خودم
23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!خودم
24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ارتیمان
25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ارتیمان
26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟amir.h.f.78
27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟نه...حال ندارم کاکووو!

• پیشنهادات
  • بشارت

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    743
    امتیاز واکنش
    10,589
    سلام سپاس از دعوتت مبینای قندول... : )

1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ پارک ملی بند امیر با شش دریاچه زیبا در بلندی های هندوکش در ولایت بامیان هست که اولین بند اسمش ذوالفقار هست( شمشیر امام علی ع) اسم و بنای این بند رو از معجزات امام علی علیه السلام می دونیم...
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟
    فکر کنم جناب معاون اسبق...
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)

محدثه خانم
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟
    خب فکر کنم من باید اون تهِ اتوبوس بشینم تا همه اونایی که دوستشون دارم جا بشن... : )
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟ خب راستش کم هستند ولی اونایی که جغرافیا روی روابطشون تاثیر داره...
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ بهاره و رها
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ شاید ارسین...
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ احتمالا دلیار
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ آقا فرشید
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟
    عقیق عزیزم
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ قابلی و خودم می پزمش...( خودشیفته هم خودتی)
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟
    زیادن نمیشه اسم برد...
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ بهتنای عزیزم
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ آقایون انجمن و دوتا خانم پلیس ،فاطمه موسوی وفاطمه انصاری...
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ نتایج تحقیقات بنده نشون میده همه ی خواب آلوها و تنبل ها اینجا جمع اند...
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)همه مون... ؛)
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ ...حالا بذار مسابقه رو بذاریم تا متوجه بشیم خب...
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ نوبتی باشه بهتره....
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟...فکر کنم زینب،مامانش نویسندس و آگاهتر از بقیه مادر ها به جامعه...
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ نامزد عزیزتر از جان :)
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ من یک کاری میکنم همه نوبتی بازی کنن،تک خور نیستم...
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ نمی دونم ولی احتمالا خودم...اخه بچه های الان خودشون اژدهای هستن و از چیزی نمی ترسن... ؛)
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟ متاسفانه خودم و این عادت بد رو دارم که جایی برم طاقت نمیارم و همه رو عاصی می کنم برم گردونن... :(
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ آقایون انجمن...
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ مطمئناً همه رو میشه تو سفر بهتر شناخت ولی یکی هست که از روزی که به انجمن اومدم عجیب حس کنجکاویم رو داره قلقلک می ده...و این یک رازه... ؛)
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟

دوستام؛)
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ بله چون به نظرم بی نظیر ترین سفری میشه در طول عمرم...کسایی هیچ وقت ندیدم و از روی نوشته هاشون میشناسم شون و حالا قراره از نزدیک ببینم شون و این بسیار جالبه... : )))

آخرین ویرایش:

✿◕ ‿ ◕✿love is god✿◕ ‿ ◕✿

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    112
    امتیاز واکنش
    722
    اهم اهم...سلام..من تازه واردم کسی ازم دعوت نکرد خودم اومدم وبسیار خوش اومدم...وصفااوردم..
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟میخوام ببرمتون فرحزاد(البته اگه اسمش درست باشه)اینقدر جای خوبیه...اینقدر قشنگه...خودم که تاحالا نرفتم عاما تو رمانا همیشه میرفتن فرحزاد خوحتما جای خوبیه دیگه....
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟هم جنس من نباشه(مونث نباشه) هرکی میخواد باشه ...والا بوخودا من جونمو دوس...این الان اسمش خود زنیه..خخخ
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)فقط مرد نباشه (میدونید که ولخرجن یه سوته پولو تموم میکنن...ها چیه چرا اینطوری نگاه میکنید ولخرجین دیگه..اصفهانیم خودتونین)
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟من زیاد کسی رو نمیشناسم...شاید دلربا 77
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!وا مگه مرض دارم...استپ استپ اشتباه شده...خو معلومه اگه مذکر باشه
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟کسی که خیلی دلقکه
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟یه روانی
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟فقط میدونم دختره...
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ستاره(خخخ اصلا نمیشناسمش)
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟وای چرا تموم نمیشه من کسی رو نمیشناسم خو...مهدیه(اینو هم نمیشناسم)
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟اب گوشت..خودم درست میکنم اینقدر اشپزیم خوبه
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟دلربا77
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟دلربا77
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟وای خدا دلم ..راه زن؟؟خخخ دلربا77
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟دلربا77
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)دلربا77
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟دلربا77
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟دلربا77
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟دلربا77
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟دلربا77
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟دلربا77
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟دلربا77
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!دلربا77
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟دلربا77
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟دلربا77
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟دلربا77
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟دلربا77
    اخیش بالاخره تموم شد

آخرین ویرایش:

Moaz17

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    182
    امتیاز واکنش
    1,511
    . کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ شمال. اب و هواش رو دوس دارم
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ ترجیح میدم اونی سنش از همه بیشتره
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) یکی که با تجربه باشه
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ هیچکی
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! هر کسی که باشه مطوئنا همینو میگم
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ کلا همه راه رو میخوابم
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ خودم
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ نمیدونم
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ خودم
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ خودم
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ زرشک پلو. نمیدونک
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ به هیچ کس اعتماد ندارم
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ فکر نمیکنم چنین فردی هم پیدا شه
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ همه پسرا
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ نمیدونم
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) خودم. البته با شلوارک نه با دامن
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ من اولم
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ همونی که از همه کوچیکتره
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ یه بچه سوسول
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ من
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ ترجیحا دخترا تو تیم خودم
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ من . شبا بیدار روزا خواب
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! نمیدونم
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ من
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ نمیدونم
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ نمیشناسم
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ اره. فقط برای خوش گذروندن و دور شدن از محیطی که الان دارم.. ترجیح میدم که توی این مسافرت کسی دور و برم نپلکه

tina30

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    428
    امتیاز واکنش
    18,926
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟جنگل..خیلی قشنگه
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟فقط به خودم اعتماد دارم........پس خودم رانندگی میکنم
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)خودم
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟@Alnaz 1010 که همش بزنمش
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!هیچ کس
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟@آنیساااااااااا
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ i dont no
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟خودم
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟بازم خودم...همیشه خستم
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟همچین کسی وجود داره مگه؟.
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟@آنیساااااااااا........مامانیم
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟بازم انی
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟@Alnaz 1010
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟i dont no
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)خودم
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟مشخصه خودم اول اخرشم معلوم نیست
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟@Alnaz 1010 اصلا ظرف شستن تو خونشه
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟هچکس
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ : i dont no

برای بقیه ی گزینه ها واقعا حسش نبود

رَشنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,002
    امتیاز واکنش
    47,756
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ تبریز و اطرافش،نمیدونم(شایدم هرجا جز شمال)
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ داداش محمدم: )
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) سلطان جانم
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ گندمک
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! دوست ندارم اسمشو بگم
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ کوکی
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ نمیدونم
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟خودم : ))
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ارسین:/
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ خودم
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ فسنجون و قرمه سبزی؛فسنجون رو خودم میپزم قرمه سبزی دیگه از توانم خارجه:/
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ داداشم هستش،گندمک
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ مدینه شاید یا فاطمه تاجیکی
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ فقط رامتین://///
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ مطمئنن منو داداشم نیستیم
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) اوه :/ فروغ
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ نمیدونم:|
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ مامان کیمی و سلطان:campe45on2::campe45on2:
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ مامانم زنگ میزنه ولی نمیگه برگرد
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ شاید خودم
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ مهی ، ارسی ، گندم ،داداشم و برفک تو تیم من،سلطان(مریم)،کیمی،سحری و غزل و کوکی و فروغ یه طرف دیگه
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ نمیدونم
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! نمیدونم
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ نمیدونم
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ دوستام رو میشناسم بقیه برام مهم نیستن
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟داداشم و گندمک
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟
    چرا که نه

~رُزالْی~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    282
    امتیاز واکنش
    3,888
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟شیراز چون خیلی شهر قشنگیه ی شبش رو کلا می ریم حافظیه
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟راننده بیخود کرده اونهمه پول دادم بهش البته رامتین رو هم قبول دارم.
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)محدثه جانم
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟آنیسا
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!معصومه
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟غزل،آنیسا،کوکی
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟همراز
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟مستر ایکس چون همیشه گشنشه
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟مهراد
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟آقا حمید
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟جوجه زعفرونی جزغاله کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟آشپزی نمی خواد ک می سپریم ب مردای انجمن
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟نیل
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟مدینه
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟مهراد،رامتین،ادیان،خودم،کوکی،آنیسا،آیین و نگین،نگینو ک ببینن در میرن کره گرگ خودمه.
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟بهتینا
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)رامتین و امین پرسپولیسی
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟نگین تو خانوما،آقا فرشید تو آقایون
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟نمیریم کار کنیم ک همه کارا رو بیخیال روز اخر همگی دست ب دست هم سروسامون می دیم ب اردوگاه
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟خودم
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟زینب میشی و همراز
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ من.آمین آرمان،دنیرا،غزل،کوکی،آنیسا.و چه کسایی توی تیم مقابل؟آیین ،رامتین،مهراد،امین،آرسین.
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟دنیرا
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!هرکی بگه ی چپ و راست مهمونش می کنم و روز اخر همه ی کارای اردوگاه با اونه
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟آقاحمید و میلاد
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟همراز
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟آیین،هرچند الانم نیست و جاش حسابی خالیه
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟بله چون عاشق بچه های نگاهم و دوست دارم ببینمشون.

fatimi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    707
    امتیاز واکنش
    4,498
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟شما...چون دوس دارم
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟خودم...گواهی نامم ندارم...یوهاهاها
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)جناب مدیر (میخوام خودم باشمااا حق تقدم با مدیراست!)
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟همشون...
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! هیشکی خداییش
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ خودمم عخش همتون
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟فک کنم ایکس چون میخواد اولین نفر ساعت شیش چت رو باز کنه و آخرین نفر ببنده!
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ تسنیم...گوجه سبز با نمک مخصوصا
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟الی!
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟مدینه
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟هیشکی حال نداره از بیرون میخریم
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟خودمم چون به هیشکی نمیگم مشکل رو...خودم حلش میکنم
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟مامان مدینه تربچه دوست :-)
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟همه رو خودمم وایمیسم نظارت میکنم P-:
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ بهترین سایت خانم مدیر...باز هم تقدم با مدیران است
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)پسر ک ایکس یا کولاست...دختر رو...نمیدونم
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟خودم ک آخر و اون لحظه اونقدر خستم ک نمیدونم کی اوله
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟هرکی مامانه
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟از کجا معوم؟؟شاید خودم!
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟سما که الحق شعراش شنیدن داره
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟هرکی بازیش خوبه تو تیم من هرکی بازیش بده تو تیم مقابل
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟نی دونم!
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!هیشکی...اینقده ما حال نداریم
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ من ک نیستم
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟همه کاربرا...
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟میشه نگم؟؟آخه تعداد زیاده...
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟آره واقعا حتی اگه یه دور همی کوچیک باشه تو یه پارک چون من توی این سایت بود که از افسرگی نجات پیدا کردم...حتی خودم رو اینجا پیدا کردم و دوستی واقعی رو شناختم...

من نمیدونستم باید دعوت بشم اما به هر حال اومدم و با پررویی تمام جواب دادم...اما برای دعوت....از تمامی بروبچ نگاه دعوت میکنم ک بیان و جواب بدن...

آخرین ویرایش:

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟مشهد_دوس دارم هم فالِ هم تماشا
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟خودم_گواهینامه؟بله که دارم معتبرِ معتبر
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)7080
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟Tina30
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!یکی از کاربران که باهاش آشنایی هرچندکمی هم ندارم
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟مدیر عزیز بهتینا جونم
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟نیدونم
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟خودممممم
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟کسی هس تو همچین جمعی چرت بزنه اصن؟
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟مدیران عزیز
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ماکارانی میچسبه_نمیدونم کی بلده؟
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟بهتینا
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟بازم مدیران عزیز
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟همه مردارو یوهاهاها
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟آفرین بهش،کی هس حالا؟
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)من خودم
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟من آخر اول هم خوش ورزش ها دیگه من دوئیدنم افتضاحه
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟آقایونِ انجمن
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟خودم .مامان خودم اولین نفره
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟مدیر تالار ادبیات
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟تو تیم ما تینا و الناز و کوثر نارینه بهتینا و حوا آقای ایکس و جمع کثیری از دوستان تیم مقابل هم هرکس تو تیم ما نیس
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟الناز
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟کیه؟
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟خودم چاکرم
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟همه همو بیشتر میشناسیم دیه
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟7080
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟آره_آشنایی با دوستان مجازی و خوشگذروندن

بالا