تاپیک‌های دنباله‌دار △㋡▲▽ اردوی کاربران انجمن نگاه دانلود ▽▲㋡△

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 5,733
  • پاسخ ها 73
  • تاریخ شروع

معین 1378

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
46
امتیاز واکنش
251
1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ روستا تک تک بچه ها، هم برای صله رحم و هم برای استفاده از طبیعت
2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ هر کدوم از بچه ها که گواهینامه بدون نمره منفی داشته باشه چون میخواییم زنده برسیم
3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) قرعه کشی میکنیم هرکی قرعه بیشتری بیاره
4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ هرکی که با صفا تر باشه
5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! هرکی که دروغ تو زندگیش راه بده
6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ به نوبت هرکی که ببینم یک گوشه نشسته این وظیفه مهم رو بهش میدم
7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ هیج کدوم چون گوشی ها رو جمع میکنم
8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ هر کی که پول بیشتری تو جیبش داره
9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ هرکی که از جمع حاظر بدش میاد و حسودی رو تو زندگیش راه داده ( البته باید ذکر کنم نباشه چون اول مسیر داد میزنم که هرکی همچین کاری کنه و بی حال یاشه از ماشین هرجا باشیم پرتش میکنم بیرون
10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ آقای راننده
11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ اگه بخوام همه رو بکشم میسپرم به بچه ها شوخی کردم یک آشپز استخدام میکنم مثلا داریم میریم اردو نمیریم که مسابقه آشپزی
12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ مدیر البته به شرط اینکه دو رو نباشه پیش ما یک رو پیش باقی یک روی دیگه
13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ خودم چون چیزی که برای خودم نمیخوام برای دیگری هم نمیخوام البته شاید کسی دیگه هم باشه ولی اینقدر دلسوز بوده که من ندیدمش
14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ اول خودم در صورت که خسته شدم یکی که جنگیدن بلد باشه
15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ دقت نکردم ولی اگه میخوایی پیداش کنی بگرد ببین کی صورتش کبوده هر کی کبود بود بدون منو بیدار کرده منم چون خابم میومد زدمش که بره دنبال کارم
16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)
خودم
17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ بین آقایون خودم آخر میشم ولی چون خیلی دیر رسیدم و وقتی رسیدم بیهوش شدم نمیدونم کی اول شده چی بین آقایون و چی بین خانم ها
18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ نوکری که همراه آشپز اومده نیومده که مفت بخوره و مفت بخوابه باید یک حرکتی انجام بده
19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ هرکی که مادرش عاشقشه
20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ هرکی که دلی عاشق داره
21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ بد خواهام تیم مقابل و کسایی که ازم بدشون نمیاد تیم خودم ( خود شیفته نیستم که مثل اونا بگم اونایی که عاشقمن)
22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ خودم چون میترسم برای کسی اتفاقی بیوفته
23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! هرکی که بی مزست و جنبه مسافرت نداره
24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ مادر خرج ( بیخودی که بهش رای نمیدیم درخواست اینو داریم که بهمون پول قرض بده :-) )
25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ همه رو
26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ هرکی که وسط راه جمع رو به دلیل مشکلاتش ول کنه
27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره چون باعث میشه هم همه آدمای با صفا رو شناسایی کنی و هم خاطره ای میشه برای کسایی که نمیشناسیشون

اسمی از هیچ کاربری نبردم به دلایلی که در زیر نام بـرده شده؟
1- باعث دلخوری نشه

2- نمیخوام یک طرفه به پیش قاضی برم
3- هرکسی یک اخلاقی داره
4- دوست دارم
5- فضولی؟

شیشمی رو برو پایین

6- کسی رو نمیشناسم جز مدیر نمیشناسم

• پیشنهادات
  • N.army

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,744
    امتیاز واکنش
    44,960
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟شمال...حال میده خو
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ ترجیحا @deimos
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) @#کاپلان#
    www_MyEmoticons_com__fishing.gif

4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ @atena.dp
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! زیادن متاسفانه:NewNegah (5):
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ @atena.dp و @Sariw و رها که تگ نمیشد:NewNegah (5):
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ @deimos
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ @kianick , @wolf_B.k
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ ی حسی میگه @مروا 77 :aiwan_light_bdfglum:
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ خودم:aiwan_light_crazy:
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ خودم... سوسک سوخاری یا کرم پلو:aiwan_light_sarcastic:
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ @Fatemeh-D :aiwan_light_bdfglum:
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ @#کاپلان#
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ پدر گرامم @OnlyAtNight :aiwan_light_girl_crazy:
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ @paryzad
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) @مروا 77 @سروش73 :aiwan_lightsds_blum:
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ طلایه میبره و من اخر میشم:NewNegah (5): تو اقایونو نمیدونم دیگ:/
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ بچه هام:aiwan_lightsds_blum: @Setayesh R @mahaflaki @kosar_8118
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ @Setayesh R , ملیسا:NewNegah (5):
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ خودم، رپ خونیم خوبه:aiwan_lightsds_blum:
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ همه ی رفقا و خانواده تو تیم من:aiwan_light_crazy:
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ @yasi96
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! نرگس:/
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ مدیرا:aiwan_light_girl_crazy:
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ اتنا
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ اتنا و مروا :NewNegah (5):
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ اره واقعا...میخوام با رفقای مجازیم بیشتر اشناشم:aiwan_light_crazy:

آخرین ویرایش:

atena.vd

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    779
    امتیاز واکنش
    10,114
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟
    شمال...ویلا داریم.خوش میگذره
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟
    خودم:)
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)
    باز هم خودم:)
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟
    زینب/نازنین
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!
    هممم..
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟
    خودمو نازنین
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟
    سامی
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟
    هوووم
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟
    ههممم
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟
    هاام
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟
    املت:|خودم:|
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟
    هووم
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟
    هووم
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟
    ارمان فیروز:|
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟
    سامی
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)
    لیلا
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟
    زنـ*ـا..لیلا..مردا..هووم
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟
    ارمان فیروز:|
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟
    خودم:|
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟
    همم
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟
    هههاان؟
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟
    من نمدونم:|
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!
    :|
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟
    سامی؟:|
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟
    سامی:|
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟
    زینبم
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟
    عاعره...خوبه باهم عاشنا میشیم

دعوت میکنم از :
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!
    ..

Fatemeh-D

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    1,624
    امتیاز واکنش
    60,983
    تبریز به خصوص دانشگاه علوم پزشکی. چون دلم می خواد اردوی علمی تفریحی باشه! مدیونین اگه فکر کنین عقده دانشگه رفتن دارم!
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟
    اووووومممم آیلا هویج! نسبت به بقیه آروم تره و ما رو به کشتن نمی ده (عرض ارادت آیلا جون!)

3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)
    فرشاد خان. آدم با مسئولیته! البت اگه قبول کنه از کتاباش دل بکنه و همراهمون بیاد.

انتخاب سختیه! فائزه رو ترجیه می دم!

5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟!
    فاطیما جونم! اصلا کنار یه استاد دانشگاه نشستن موهبتیه!

کوکی و کوثر و پارلا و باران و نازنین با البته هیولا (اصلا اسمی رو خودش گذاشته برازندشه!) و یلدا و آتنا هم هستن! وااای خدا سرسام می گیرم! با هم آهنگ می خونن دست می زنن وااای!

آوا خانوم قاطی جمع نمی شه ولی فکرم نمی کنم همش تو گوشی باشه!

فکر کنم عارفه

غزل خانوم. از بس کم پیداس آدم فکر می کنه همش خوابه:aiwan_light_girl_mad:

آیدا و ساغر بانو! اینا همه کار امتحان کردن. کلا تمام رنگ های ثابت و آزمایشی یه دور به پست این دو نفر خورده! اینا کلاً از پس هرکاری بر میان!

11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟
    هیشکی لازم نیست به خودش زحمت بده! از بیرون سفارش می دیم. من جونمو دوست دارم!
    فاطمه بانو سرپرست و مدیر ارشد اسبق!

13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟

حوا خانوم. خیلی مهربونه!

14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟
    کلا پسرا رو می فرستم! آرمان فیروز، جناب سروش، گذر موقت، فرشاد خان، مدیران گرامی حمید خان و اللخصوص آقا مجتبی! الباقی کاربرای مذکر رو هم هم می فرستم ولی اینجا جا نمی شه دونه دونه اسم ببرم. (بن نشم یهو؟!! آقا غلط کردم! بنم نکنین؟)

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟
    عقیق! کلا تو کارش منظمه واس همین می گم!

و باز هم حماسه ای به نام نازنین!

17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟
    بین آقایون که همه شون یه جا دراز می کشن و چرت می زنن. اونا واسه استراحت اومدن نه این که باز به خودشون زحمت بدن. اما بین دخترا کوکی که کلا انرژی بیش از حد داره اول می شه و خودمم آخر!

هووووم آرمان فیروز! آی انقدر بخندیم اون با اون همه دبدبه و کبکبه اش بیاد ظرف بشوره :aiwan_lightsds_blum::aiwan_lightsds_blum:

شمیم! نمی دونم چرا حسم می گـه!

20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟
    زینب خانوم!

21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟
    آیلا، فائزه، نازنین، باران، هیولا، نگار؛ خودمم ذخیره :aiwan_lightsds_blum: تیم مقابل کلا ناظران و مدیران تالار رمان: ساغر، کیمیا، فاطمه بانو، نونا بانو، سیما خانوم، آقا کیارش و زهرا خانوم.
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟
    منم با نظر نازنین جان در مورد لیلا موافقم!

23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟!
    خودم!
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟
    اینو دیگه به خداوندی خدا نیم دونم!
    فاطیما خانوم.

نگاااااار!
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟
    آره. چون دوس دارم بچه های نگاهو از نزدیک ببینم.

آخرین ویرایش:

.Yalda

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    145
    امتیاز واکنش
    31,601
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟بالی :campe45on2:قشنگههه آبش زلالههه ویلاهاش خشگلههههه
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟آرتا :|
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم)خودم :|
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟مهسااااا جانممم @Mahsaw2000
    کیا کره خر بس که اذیتم میکنه :| @*LEYLA*
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟دخترم عانتن جان @atena.dp نازی @nazanin._.dlove
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟حس میکنم @deimos :|
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ @;Ayda; :campe45on2:
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه? @maia.shi داماد جان :|
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ خودم Boredsmiley
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ معلومهههه دیگهههه سرآشپزه مخصوصم نازی جیـ*ـگر طلا :| پیتزا میخوریم :aiwan_light_bad::aiwan_light_to_pick_ones_nose2:
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ @Mojtaba مدیر جانمان :aiwan_light_blush:
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ @Mahsaw2000 زنم دیگه :aiwan_lightsds_blum:
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ @❤Fatemeh-D❤
    @Ziziw:) بچمو میفرستم جلوووو :aiwan_lightsds_blum:
    @Trump's killer قطعا وقتی قاتله ترامپه جنگجویه خوبیه :aiwan_lightsds_blum:

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ خب معلومه دیگه آقای سحرخیز جانمان :aiwan_lightsds_blum: @^_^M:O:E:I:N^_^
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) @❤arezoo❤
    @april
    @atena.dp
    @Ms.Kosar زیبایانه خفتهههه :aiwan_lightsds_blum:

17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ بین خانوما اول @nazanin._.dlove به علته سرعت بالا در تچکر زدنش :aiwan_lightsds_blum:

آخر خودم میشم :|
    آقایونو اطلاع ندارم :||||

18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ @kianick
    @~●Monster●~ ماه نرگسه بابا :aiwan_lightsds_blum:

19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ @آسمان:)
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ @Mahsaw2000
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ من داور :\
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ @yeganeh83
    @Tidk
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ @سروش73 :aiwan_light_bluffffgm:
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ ترجیح میدم اینو نگم :)
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ @nazanin._.dlove :)
    @Mahsaw2000
    @;Ayda;

27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزا شه؟ چرا؟آره دوستای مجازیمو از نزدیک ببینم و ازشون خاطره داشته باشم

deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ سوئد، فرهنگشون رو قبول دارم.
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ فقط دست فرمون خودم
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) باز هم خودم
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ معمولا تک می شینم
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! تا وقتی که می تونم رک بهش بگم بات حال نمی کنم یه جا دیگه بشین؛ هیچکس!
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ نازنین خانم
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ خودم و فرزانه و البرو و های بای و خانم عبدالله زاده
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ همه کاربرا! اردوئه دیگه؛ ختم که نمی ریم!
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ البرو
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟معمولا خودم
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ لازانیا خانم عبدالله زاده، خوراک بادمجون فرزانه خانم، شامی های بای، خودم نودل فوری!
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ پریسا خانم
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ چون دیر می خوابم معمولا خودمم همیشه
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ هیچکس! پس پلیس به چه درد می خوره؟
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ بازم خودم
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) پریسا خانم
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ اتنا خانم اول اخر رو نمی دونم
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ من که نیستم! اما اتنا خانم و نازی خانم تیم خوبی به نظر میان!
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ همه ی زیر 16 ساله ها!
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ همچین کسی هم داریم واقعا؟! البته به جز شاعران محترم انجمن!
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ فرقی نداره چون در هر صورت من ستو می برم
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ نمی دونم خودم که مثل خرس می خوابم فقط
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! کسی هست انقدر نچسب باشه؟! اگر هست من همین جا پیاده می شم.
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ خب خودم
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ نظری ندارم
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ های بای چشم سفید!
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ اره خب چون کلا خوش سفرم برام هیچ فرقی نداره با کی و کجا و...

ghazal-m

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    959
    امتیاز واکنش
    9,572
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ شیراز - این شهر و دوست دارم.
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ خودم :|
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) @he.s @ailaaaa
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ فرقی نداره :aiwan_lightsds_blum:
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! والا هیچکس :|
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ @nazanin._.dlove و @kianick
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ فکر کنم @deimos
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ @❤Fatemeh-D❤
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ @DENIRA
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ @nazanin._.dlove
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ خودم :| والا شوخی که نیس...
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ @NAVA-K
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ @❤Fatemeh-D❤ @

14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ Mojtaba (تگ نمی کنم :| ) + 7080 + CAPRICON
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ @❤Fatemeh-D❤ ( یه فکری به حال خودت بکن فاطمه. هرکدومشونو می بینم یاد تو میفتم! :aiwan_lightsds_blum: )
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ خودم :aiwan_lightsds_blum:(اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ اول : @ailaaaa - آخرم یکی میشه دیگه... چه بدونم!
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ @❤Fatemeh-D❤:campe45on2: @آرمانفیروز
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ @f.paria
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟Ziziw :)@ Forgettable@
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ فرقی نداره.
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ خودم.
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! @آرمان فیروز
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ @NAVA-K
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ :NewNegah (1):
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ @kianick @nazanin._.dlove @he.s @f.paria از بس شرن :|
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره، بعضیا رو باید از نزدیک دید. حیفه مجازی باشن.

آخرین ویرایش:

bluebloom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,510
    امتیاز واکنش
    69,983
    مشهد و بعد شیراز
    عاشق این دو شهرم مشهد برای زیارت آقا و شیرازم که حتی جادش هم دیدنیه!
    هیچکدوم. والا به اینا اعتمادی نیست
    اوم از اونجایی که شوور خواهرمان یه بار برای تولد خواهرکم دست به جیب شد پس اوشون مناسبن:D
    @lindi

خرسی عزیزم ریحانه.. البته اگه دوست داشته باشه! @**RRR**
    اگر نه که هیچی من اصولا صندلی تکی رو دوست دارم

هیچکس‌. چون مطمئنم کسی حاضر نیست بشینه کنارم

اگه قبلا بود میگفتم خودم ولی الان :
    ریحانه و بهار @**RRR** @بهار شایگان فرد

خودم .. تو سفرا فقط تنهایی بهم خوش میگذره چون میدونم اون موقع کسی باهام نیست

شاید تن تن ! @Alnaz 1010 و البته نیلو هم هست با اون استاتوساش @nilofar.gh
    پف پفی و خودم @Amelia
    مدیران انجمن
    اوم نمیدونم اما من ته چین دوست دارم
    خودم غذا درست میکنم

یکی از مدیرا

خوب معلومه قند و عسل عزیزم
    @#کاپلان#
    تا قبل از اینکه پلیسا بیان خودم با چوب میرم دهنشونو صاف میکنم

این نیلوفره@_@ @nilofar.gh
    نداریم چون معمولا توی مسافرتا همه رعایت میکنن
    احتمالا طلایه جان @طـلایــه
    آخر از همه هم خودم چون اذیت میشم(مشکل تنفسی و اینا)
    آقایون رو در جریان نیستم

دو تا آنی
    والا این همه بچه دارن باید وظایف خونه داری رو به خوبی انجام بدن
    @Anahid.A @آنیساااااااااا

مل مل عزیزم @Melika_mghzi و ان پی کوچولو @N. P
    حتما پسته ای های انجمن
    ولی خوب بنظرم کارگاه لیا و مهتابیشون در اولیت باشن
    @Leianma @Moonlight

من نمیرم تو بازی پس در جریان نیستم
    اما به نظرم بنفش ها و طراح ها باهم باشن
    نارنجیا و پسته ای ها هم با هم

آرزو.. بچم حساسه
    @a..girl

فک نکنم از این بچه ها داشته باشیم
    کاربران وی آی پی
    همه ی دوستان موجود در انجمن
    ریحانه @**RRR** و آیدی @tina30
    نع
    چون که زیرا

ErIhA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    520
    امتیاز واکنش
    38,311
    1. کجامی خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ شیراز :D _ دوست دارم اونجا رو =)
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ اوممم خودم :D

@Mahsaw2000
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمنبغل دستت بشینه؟ @**RRR**
    @Tidk
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! @nazanin._.dlove :aiwan_lightsds_blum:

6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ @آنیساااااااااا

@kianick
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ فک نکنم همچین کسیو بشناسم =)
    8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ @Ziziw:) :aiwan_lightsds_blum:

9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ @❤arezoo❤
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ @Leianma
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ خبر ندارم :D
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ @Yalyalyal

@Anahid.A.
    @**RRR**
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ خودم
    @شاه دخت مرگ

15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ :|
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟) @atena.dp
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ من اول و اخر اوممم...
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ @kianick
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ @آسمان:)
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ @Leianma
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟والیبال دوست ندارم :|
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ @~●Monster●~ :aiwan_lightsds_blum:
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! @f.paria
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ نمیدونم :|
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ @Tidk
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ @Yalyalyal

@**RRR**
    @Mahsaw2000
    @Tidk
    @kianick
    @ailaaaa
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ خیلی باید جالب باشه :)

_ayla_15

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    57
    امتیاز واکنش
    1,770
    1. کجا می خوای ما رو ببری اردو؟ چرا اونجا؟ فضای سبز.پولشو بده یه جای دور ببرم
    2. اگر راننده خوابش بیاد و قرار باشه یکی از بچه ها رانندگی کنه، کی رو ترجیح میدی؟ آرمان فیروز اگه کنار من باشه باید کلا دعوا کنیم خوب میشه که کناره من نباشه
    3. مادر خرج گروه کی باشه؟ (کسی که امین بچه ها باشه و برای خرج های خوراکی، نوشیدنی، بنزین ماشین، هزینه اسکان و... پول خودمون رو به اون فرد بسپاریم) آقای مدیر همون مجیه خودمون
    4. دوست داری توی اتوبوس کدوم یکی از کاربرای انجمن بغـ*ـل دستت بشینه؟ فرقی نمیکنه فقط کسایی باشن که پایه همه چی باشن البته من هر جا با اتوبوس برم میرم ته میشینم واس همون زیاد به حالم فرقی نمیکنه چون همه شلوغا اونجا جمع میشن
    5. یه صندلی خالی کنارت هست. کدوم کاربره که از کنارت رد میشه و از شما میپرسه جای کسیه؟ میگی بله، ولی در واقع اینطور نیست؟! آرمان فیروز کلا باهاش دعوا دارم نپرسین چرا
    6. کدوم کاربر توی مسیر مجلس گرم کن میشه و فضای اردو رو شاد می کنه؟ البته که بنده
    7. کدوم کاربره که همش تو گوشیه و خیلی قاطی جمع نمیشه؟ من چه بدونم

8. کدوم کاربره که اگه کیفشو باز کنی پر از خوردنی و هله هوله است؟ خودممممممممممم اگه یه جایی برم باید حراقل با خودم پنج نوع هله هوله ببرم
    9. کیه که همش در حال چرت زدنه؟ اونم بنده
    10. کی آچار فرانسه گروهه و از پس هرکاری برمیاد؟ شیرمرد مجییییی(همون آقا مجتبی)
    11. می خوایم غذا درست کنیم دور هم بخوریم. چی درست کنیم؟ کی آشپزیش خوبه که غذا درست کنه؟ آبگوشت در جریان نیستم ولی مامانه خودمو میبرم با خودم درست میکنه میخوریم به به میگم دلمه هم بپزه برا راه
    12. کاربری که فکر می کنی اگه مشکلی پیش بیاد میشه بهش اعتماد کرد کیه؟ آرزو
    13. کـــدوم کاربره که مثه پدر یا مادری دلسوز به بچه ها سر می زنه تا مبادا کسی روش باز باشه و سرما بخوره؟ Hanghead الکی مثلا من دلسوزم
    14. اگر وسط راه راهزن ها حمله کردن بهمون، کدوم کاربرا رو می فرستی جلو برای مبارزه با راهزن ها؟ خودم پیاده میشم آرمان رو جلو میندازم اگه اونو کشتن عقب نشینی میکنم :campe45on2:
    15. کدوم کاربر از همه منظم تره، همش همه جا رو مرتب میکنه، زودتر از همه بلند میشه و بقیه رو بیدار میکنه؟ مدیر میدونین چرا میخواد بگه مثلا من مدیرم از همه با نظم ترم ابهت دارم و فلان و بهمان
    16. کــــدوم کـــاربرا هستن که تا لنگ ظهر می خوابن و وقتی از خواب بیدار می شن ظاهرشون دیدنیه؟ (اگه مرد مد نظرته یادت باشه شلوارک چارخونه پاشه، اگه زن مد نظرته دامن گل گلی کشی. حالا اون کاربر کیه؟)خودم یعنی اعتراف میکنماااااااا
    17. اگه بـرای تفریح یه مسابقه صد متر بذاریم بین خانوم ها و آقایون، در هر گروه کی اول میشه؟ کی آخر؟ اول خودم چون مسابقات برنده شدم آخر از همه تپلها که روشون نمیارن تپلن :campe45on2:
    18. فکر میکنی کی برای ظرف شستن مناسبه؟ آرمان فیروز :campe45on2: قیافش دیدنی میشه
    19. کیه که فکر میکنی مادرش زنگ میزنه و سراغش رو میگیره و میخواد که بچش برگرده؟ هیچکس اون موند قدیما
    20. کدام کاربره که همین که آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم، میشینه و چند بیت شعر میگه؟ اقا بهنام که ارادت خاصی براشون دارم آقا بهنام مخلصیم :aiwan_light_hi:
    21. اگه بخوای والیبال بازی کنی، دوست داری چه کسایی توی تیم شما باشن؟ و چه کسایی توی تیم مقابل؟ مدرسه جادوگری همشون تو تیم من بقیه هم برن اونور
    22. کدام کاربره که فکر میکنی تو اردوگاه خوابش نمیبره، مخصوصا اگه نصفه شب صداهایی رو بشنوه؟ نیدونم:aiwan_light_girl_sigh:
    23. کدام کاربره که فکر میکنی هر لحظه نگرانمون میکنه و میگه به خونه برگردونیدم، خدایی دیگه اردو نمیام، بیزار شدم بگردونیدم؟! آرمان فیروز انقد دقش میدم تصمیم به برگشتن میگیره
    24. اگه تو اردو پول کم بیاریم، فکر میکنی کدوم کاربره که همیشه تو جیبش پول داره و میشه ازش قرض گرفت؟ برادر برا اینروزا ساخته شده دیگه خوب سیا جوووون
    25. کاربری که فکر میکنی این اردو باعث میشه اون رو بیشتر بشناسی کیه؟ همه رو میشناسم
    26. کــدوم کـاربـر اگـه تـوی جـــمــع مــا نباشه جای خالیش خیلی حس می شه؟ من :campe45on2:
    27. دوسـت داری واقــعا یـه هـمـچــیــن اردویـی تــوی دنیای حقیقی برگزار بشه؟ چرا؟ آره من به هیچ اردویی نع نمیگم :campe545457on2:

بالا