✿✿✿با هم روزنامه دیواری درست کنیم✿✿✿

• شروع کننده موضوع YASHAR
  • بازدیدها 7,439
  • پاسخ ها 86
  • تاریخ شروع

YASHAR

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,403
امتیاز واکنش
11,795

هم درد های عزیز روز نامه دیواری میخوایم درست کنیم اینکه چجوری درست کنیم رو تا آخر هفته که ثبت نام کردن بعد توضیح کامل میدم هم سرگرمیه خوبی هست هم تجدید خاطره دوران مدرسه گروه های دونفره یا چند نفرمیشیم و درست میکینم بعد نظر سنجی میزاریم کامل براتون توضیح میدم هم دردهای عزیز:1:

• پیشنهادات
  • *Laya*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,220
    امتیاز واکنش
    3,617
    واییی من عاشق روزنامه دیواریم....
    منم هستم....
    منم با مسـ*ـتانه و پریسا همدردم...گفتم بدونید...خخخخ
    ایول ایوله

YASHAR

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,403
    امتیاز واکنش
    11,795

fatemeh d

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    523
    امتیاز واکنش
    1,052
    اقا یاشار بی زحمت کاش اول کاملا توضیح میدادید که باید دقیقا چطوری درستش کنیم.چون من خودمم دوست دارم شرکت کنم ولی چون دقیق نمیدونم جریان از چه قراره موندم شرکت کنم یا نه.
    خواهشا کامل تر توضیح بدید تا ما هم با شک و دو دلی تصمیم به شرکت کردن نگیریم.ممنون

YASHAR

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,403
    امتیاز واکنش
    11,795
    بنام خدا

دوستانی که میخواستن بدونن چطور انجام میشه لطفاً توجه کنند.

درست کردن تیم:

ابتدا قرار براین بود که گروه دو نفره باشه اما چون شرکت کننده ها زیاد هستن گروه رو سه نفره تشکیل میدیم
    به این شکل که بر اساس قرعه کشی که انجام میشه بچه ها انتخاب میکنن کی با کی تیم باشه
    قرعه کشی هم جوری برگزار میشه که همه راضی باشند و عدالت بر قرار باشه.
    و وقتی مشخص شد کی یار کی هست ،اون گروه برای خودش یک اسم انتخاب میکنه هرچی که دوست داره

نحوه ساخت روزنامه دیواری:

موضوع روزنامه دیواری هست(ما نگاه دانلودی ها)
    هرگروه با هم تصمیم میگیرند که درقالب یک پست که با هم همکاری میکنند و با کاربری یکی از نفراتشون گذاشته میشه مطالب زیبا , وجالب، عکس و چیزهای جذاب بگذاره همه چیز بگذارند.
    یعنی اینکه باهم تصمیم میگیرن چی درست کنند و میدن به اون کسی که با کاربریش میخواد بگذاره و اون با سلیقه وبا مشورت بقیه تیمش بزاره.

تاریخ برگزاری:
    بعد از مشخص شدن گروه ها ما 4 روز فرصت میدیم تا باهم مچ بشن و یک روز مشخص رو معلوم میکنیم و اون روز همه گروه ها پست هاشون رو میگذارن بازم تاکید میکنم باید در یک پست باشه نه چند پست و باید باکاربری یک نفر بین خودشون باشه وقتی گذاشتند یک روز هم فرصتت دارند ویرایش ، کم یا زیاد بکنن.

نظر سنجی:
    پس موعد مقرر و پایان فرصت ویرایش نطر سنجی گذاشته میشه و یک روزنامه دیواری جایزه 30 هزار تومتی کارت شارژ میگیره

البته به همه جوایز داده میشه

از اونجا که سمیرا خانوم( نازگل خاتون) اینجا یکی از قدیمی ها هستند و همه به ایشون اعتماد دارنیم خواهش کردم روی قرعه کشی و کل برنامه نظارت کنند تا حق کسی ازبین نره.

و از مدیران ارشد هم تشکر میکنیم که همکاری کردن تا این برنامه برگزار بشه
    بازم اگه سوالی اگه باز بود درخدمتم

بالا