اخبار موسیقی ایران آلبوم جدید علی تفرشی منتشر می شود

hiva-shz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,931
امتیاز واکنش
622
علی تفرشی، خواننده در گفت و گو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه ریزی برای انتشار یک اثر موسیقایی هستم. این آلبوم در مراحل نهایی قرار دارد و اواخر سال جاری روانه بازار موسیقی میشود.

این خواننده در ادامه بیان کرد: فضای این اثر موسیقایی تلفیقی است و بیشتر از اشعار کهن از جمله اشعار سعدی، مولانا، عطار، هوشنگ ابتهاج استفاده شده است. همچنین این آلبوم شامل 9 قطعه است که تمامی قطعات به صورت آکوستیک ضبط شده است و از هفته گذشته خواندن اشعار و ضبط آن ها آغاز شده است.

تفرشی خاطرنشان کرد: این اثر به همراه گروه "ایده" ضبط شده است. این گروه را از سال 1387 تاسیس کردم که توانستیم در بیست و چهارمین جشنواره موسیقی فجر مقام اول را کسب کنیم در نتیجه از همان سال دغدغه این گروه را دارم و دوست دارم گروه "ایده" را به سرانجام و موفقیت برسانم.

علی تفرشی در ادامه تاکید کرد: این اثر اولین آلبوم گروه "ایده" است که در تولید آن از بهترین نوازندگان استفاده کردم زیرا دوست داشتم اثری با کیفیت را روانه بازار موسیقی کنم که امیدوارم در این زمینه موفق شده باشم.

این خواننده افزود: آهنگسازی و تنظیم قطعات توسط خودم انجام شده است. سال ها بر روی این آلبوم کار کردم در نتیجه عجله ای برای انتشار آن ندارم و زمانی که تمامی کارها با موفقیت به پایان رسید این آلبوم را منتشر میکنم.

علی تفرشی در پایان گفت: عنوان این اثر هنوز مشخص نشده است اما به احتمال زیاد اسم این آلبوم برگرفته از گروه "ایده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
176
پاسخ ها
0
بازدیدها
166
پاسخ ها
0
بازدیدها