اخبار موسیقی ایران امیرتتلو:آلبوم جدید بدون مجوز+عکس

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,737
تتلیتیا میگن برو واسه مجوز !!! حالا اگه من برم واسه مجوز چی میشه ؟؟!! همه میگن اسم مقام معظم رهبری رو آورده واسه مجوز !!! پس از همون اول بیخیال مجوز شدم

ستاره نیوز: امیر تتلو خواننده زیر زمینی در آخرین پست خود در صفحه شخصی اش نوشت:

تتلیتیا میگن برو واسه مجوز !!! حالا اگه من برم واسه مجوز چی میشه ؟؟!! همه میگن اسم مقام معظم رهبری رو آورده واسه مجوز !!! پس از همون اول بیخیال مجوز شدم ! بعد اینکارو کردم که بدونید من اینکارو نه واسه مجوز کردم نه واسه خودشیرینی !!! من اینکارو کردم که بگم من زیر پرچم این کشورم و اینجا به دنیا اومدم و اینجا میمیرم و میدونم دارم تو کشور جمهوری اسلامی زندگی میکنم و پایبند به همه قوانین هستم و دیگه اینقد پیشنهاد های خارجی بهم نشه !!! همین !!

الان دوباره اعلام میکنم که آلبوم جدید امیر تتلو بدون مجوز و مجانی پخش خواهد شد به صورت کاملا زیرزمینی مثل همیشه و اینکه من هنوز دست بـ*ـوس همه مردم ایران همه بزرگترا همه پدر مادرا به ویژه مقام معظم رهبری هستم .

صد بار دیگه هم میگم من کوچیک تک تک ایرانیام من خاک پای همتونم من فقط یه خدمتگزار واسه تتلیتیام و براشون با عشق موزیک میسازم! همین ! عاشقتونم ❤️شب بخیر ❤️

49178546832155234049.jpg

• پیشنهادات
  • amIRali

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    926
    امتیاز واکنش
    5,502
    من خودم طرفدار تتلو ام اما واقعیت اینه که تتلو دیگه تلاشی برای گرفتن مجوز نمیکنه
    تتلو سال پیش آهنگ خونه خوبه رو کاملا مجاز ساخت و نه اون بلکه همه هوادارا انتظار داشتن این آهنگ رو پخش کنن اما اینکارو نکردن چون گفتن تو این آهنگ کلمات خارجی به کار رفته!
    بعد که دیدن مردم متقاعد نشدن گفتن که تتلو سابقه زندان داره!
    در صورتی که بیشترین مدتی که تتلو زندان بوده دو روز بوده
    دو ماه بعد از اون قضیه تتلو زندانی شد، به دلیل اینکه موزیک ویدئو هاش تو ماهواره پخش شده البته تتلو سه ساعت بیشتر زندانی نبود!
    چون هوادارا میخواستن جلوی زندان تظاهرات کنن
    معلومه که نمیخوان بزارن یه رپر صداش تو تلویزیون پخش بشه در صورتی که سیروان خسروی اوایل رپ شاد میخوند.

جهت اطلاع دوستان فن پیج فیسبوک تتلو یک میلیون و هفتاد و سه هزار لایک داره

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    246
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    169
    پاسخ ها
    0