اخبار سینما و تلوزیون اتفاق عجیبی که برای جایزه اسکار تهیه کننده گفتار پادشاه افتاد!

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 173
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

به گزارش سایت یاهونیوز، «لارا ایگان»، دختر ۱۵ ماهه، «سیمون ایگان»، تهیه‌كننده فیلم «سخنرانی پادشاه»، با پرتاب كردن جایزه اسكار پدرش، باعث شكسته‌ شدن قسمتی از این تندیس شد.
«سیمون ایگان» كه چند روز پیش برنده جایزه اسكار بهترین تهیه‌كننده سال شده بود، روز گذشته در حالیكه سعی می‌كرد تا از دختر ۱۵ ماهه‌اش در حال در دست داشتن تندیس اسكار عكس بگیرد، برای لحظه‌ای غفلت كرد و باعث این اتفاق شد.
«ایگان» گفت: این اتفاق در یك لحظه افتاد، من این صحنه را دیدم ولی چون دور بودم كاری از دستم برنیامد، مجسمه افتاد و صدای افتادنش در فضا طنین افكند برای لحظاتی سكوتی شوك‌آور بر همه ما حاكم شد و بعد قطرات اشك بی‌اختیار برگونه‌ام نشست.
وی افزود: آن تندیس زیبایی بود كه دخترم آن را خراب كرده بود، حقیقتا غیر منتظره و وحشتناك بود.
«ایگان» افزود: البته این تراژدی پایان شادی داشت، در پی تماس با آكادمی اسكار متوجه شدیم كه این اولین بار نبوده كه برای تندیس‌های اسكار چنین اتفاقی می‌افتد و جایی به نام «بیمارستان اسكار» وجود دارد كه تندیس‌های آسیب‌دیده در آنجا تعمیر می‌شوند.
وی در پایان گفت: من و خانواده‌ام از این حادثه دو درس مهم گرفتیم، اول اینكه هیچگاه به یك كودك چیزی كه ممكن است بیاندازد و بشكند، ندهیم، به خصوص اگر تندیس اسكار باشد، دوم اینكه جای شگفت‌انگیزی به نام «بیمارستان اسكار» وجود دارد.

——————————————————-

منبع : فارس

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
111
پاسخ ها
0
بازدیدها
198
پاسخ ها