اخبار سینما و تلوزیون اخبارمربوط به سی و دومین جشنواره فیلم فجر(اتمام جشنواره-اخبار اختتامیه)

• شروع کننده موضوع دلارام
  • بازدیدها 11,326
  • پاسخ ها 278
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
پرکارترین بازیگر زن در فجر سی و دوم

ساره بیات را می توان با بازی در 4 فیلم لامپ 100،خواب زده،فصل فراموشی فریبا و ساکن طبقه وسط بازیگر پرکار فجر سی و دوم نامید.

84507759220803361936.jpg

به گزارش خبرنگار سینما خبر، با نزدیک شدن به سی و دومین جشنواره فیلم فجر،مهم ترین رویداد سینمایی ایران تب و تاب اهالی سینما و به خصوص اهالی رسانه بیشتر می شود.

ساره بیات، بازیگر جوانی که توانست استعداد بازیگری خود را جلوی دوربین اصغر فرهادی در فیلم "جدایی نادر از سیمین" به مخاطبان نشان دهد،امسال به دلیل حضور در 4 فیلم سینمایی جز پر کارترین بازیگران فجر سی و دوم قرار گیرد،حتی می توان وی را پر کارترین بازیگر زن در سی و دومین جشنواره فیلم فجر نامید.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    جوانی که در جشنواره تئاتر فجر تصمیم به ترک اعتیاد میگیرد

نمایش «در باب تفریحات سالم و غیرسالم» نوشته سیداحسان عرفانی با موضوع اعتیاد و واکاوی مسائل اجتماعی در بخش نسل نو سی و دومین جشنواره تئاتر فجر به صحنه میرود.

به گزارش سينما خبر سیداحسان عرفانی نویسنده و کارگردان جوان تئاتر که برای نخستین بار توانسته از طریق بخش نسل نو به جشنواره تئاتر فجر راه یابد، اظهار داشت: نمایش «در باب تفریحات سالم و غیرسالم» یک رئالیست اجتماعی است که زمانی که آن را مینوشتم به این موضوع توجه داشتم که سوالات جدیدی در این مباحث مطرح شود.

بنابر گزارش فارس وی افزود: در واقع دغدغه ما نحوه ارتباط شخصیتهای این نمایش با یکدیگر و واکاوی جنس ارتباط آنهاست. ویژگی که در متن به دنبالش بودم، نگارش دیالوگهایی که مخاطب انتظار شنیدن آن را نداشته باشد. در واقع قصدم شگفتزدگی تماشاگران در مواجه با مسائل عادی است.

عرفانی در خصوص اجرای عمومی اثر خود گفت: امیدوارم دوستان اجرای عمومی که امر بسیار مهمی برای ماست تمایزی قائل نشوند و کیفیت آثار ملاک قرار گیرد.

به گفته این هنرمند جوان این نمایش درباره سه دوستی است که به خانه دوست چهارم خودشان که اعتیاد دارند می روند و یک ماه خود را آنجا حبس میکنند تا دوست چهارم ترک کند.

نمایش «در باب تفریحات سالم و غیرسالم» نوشته سیداحسان عرفانی و به کارگردانی مشترک فریبرز کریمی و سیداحسان عرفانی است که در آن امیرحسین طاهری، سیاوش بهادریراد، محمد روسنی، فراز فراغی و سما موسوی ایفای نقش میکنند.همچنین مریم دادخواه تهرانی تهیهکنندگی این نمایش را برعهده دارد.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    كلامي : شگفتي فجر سي و دوم با حضور بزرگان سينما

سي و دومين جشنواره فيلم فجر به دليل حضور بزرگان سينما در كنار فيلم اولي ها ، اهالي سينما را شگفت زده مي كند.

04135858094924017533.jpg

كلامي : شگفتي فجر سي و دوم با حضور بزرگان سينما

حسن كلامي تهيه كننده سينما ، كه قرار است فيلم جديدش «ارسال يك آگهي تسليت براي روزنامه» در سي و دومين جشنواره بين المللي فيلم فجر اكران شود ، در گفتگو با خبرنگار سينما خبر در خصوص پيش بيني خود از كيفيت جشنواره امسال گفت : با توجه به اينكه در جشنواره امسال بزرگان و فیلمسازان مطرحی چون احمدرضا درویش،رخشان بنی اعتماد،ابراهیم حاتمی کیا و مسعود کیمیایی شركت كردند ، جشنواره اي سنگين و متفاوت با سالهاي قبل خواهيم داشت.

وي ادامه داد : در فجر سي و دوم تعداد زيادي فيلم اولي شركت كردند و در كنار فيلمسازان بزرگ خود را نشان مي دهند و به همين دليل در جشنواره امسال شگفتي خواهيم داشت.

اين تهيه كننده سينما گفت : فيلمسازان جوان بيشتر به صورت موضوعي كار مي كنند ،در واقع آنها به سراغ موضوعاتي رفتند كه بايد براي پرداختن به آن جسارت بيشتري داشت.

كلامي در پايان افزود : با توجه به اينكه تعدادي از فيلم ها در مرحله فني و فيملبرداري هستند و هنوز به جشنواره نرسيدند ، نمي توان پيش بيني قطعي در خصوص كيفيت كلي فيلم ها كرد.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    جشنواره فجر امسال یک ماراتن است

"ساسان سالور" تهیه کننده فیلم سینمایی "تمشک"، جشنواره فیلم فجر امسال را به دلیل حضور کارگردانان سرشناس و فیلمهای خوب یک ماراتن دانست.

32606557991956227761.jpg

به گزارش سينما خبر؛ سالور گفت: بزرگترین مشکل جشنواره فجر حضور عوامل غیر سینمایی در سالنها بوده و امیدوارم که "رضا داد" تغییراتی را در نظم جشنواره ایجاد کند.
    "ساسان سالور"، تهیه کننده فیلم سینمایی "تمشک" در خصوص ویژگی این فیلم که به بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر راه یافته است، گفت: اولین و مهمترین ویژگی فیلم "تمشک" قصهی آن است و مخاطب با آن ارتباط برقرار خواهد کرد.
    وی ادامه داد: "تمشک" از داستانی برخوردار بوده که مخاطب آن را دنبال میکند وتمامی استانداردهای سینمایی در این اثر رعایت شده و به لحاظ فنی و داستان مطلبی را ناگفته باقی نگذاشته است.
    سالور گفت: جشنواره فیلم فجر امسال یک ماراتن است چون کارگردانهای بزرگ و فیلمهای خوبی در جشنواره حضور دارد و جشنوارهای پرشکوه خواهیم داشت.
    این تهیه کننده افزود: خیلی از فیلمسازان در دورههای قبلی جشنواره حضور نداشتند اما امسال فیلمسازان بزرگ و فیلمسازان فیلم اولی در آن حضور دارند.
    وی ضمن اشاره به این نکته که رسالت جشنواره فیلم فجر استعدادیابی جوانها معرفی آنها به سینماست، تصریح کرد: هیئت انتخابی یک سری از فیلمها را انتخاب کرده است امیدوارم داوری فیلمها داوری سینمایی باشد و عوامل دیگری در آن دخیل نشود.
    سالور اظهار داشت: "تمشک" یک فیلم اجتماعی و قصه گو است فیلمهای سینمایی دنیا را به دلیل برخورداری از استانداردهای خاصی همچون امکاناتی که در اختیارشان قرار دارد نمیتوانبا فیلمها ایرانی مقایسه کرد.
    وی در خصوص رقابت در جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: نمیتوانیم برای فیلم رقیب تصور کنیم چون همه دوستان ما به طور حتم تلاش خود را برای سخت فیلم خود انجام دادند.
    این تهیه کننده اظهار داشت: امیدوارم داوری سالم باشد، اگر این اتفاق بیفتد، جز نوادر جشنواره خواهد بود و باید بدون اما واگر و دخالت آثار انتخاب شوند.
    سالور بیان کرد: در کنار فیلمهای میلیاردی و ارگانی، این اثر مستقل ساخته شده و به لحاظ سینمایی استاندارد است و از عوامل حرفهای بهره بردیم و هر کدام از عوامل نقش موثری را در ساخت فیلم داشتند.
    وی در خصوص دبیری "علیرضا رضاداد" گفت: رضاداد به مقوله جشنواره آشنایی دارد زیرا دو دوره به عنوان دبیر جشنواره انتخاب شده بود امیدوارم وی تغییراتی را در نظم جشنواره ایجاد کند بزرگترین مشکل جشنواره حضور افراد غیر سینمایی در سالنها است.
    وی ادامه داد: در دوره سیام جشنواره زمان اکران فیلم "آمین خواهیم گفت" در سالن سینما افراد غیر سینمایی حضور داشتند و بیشتر برای شلوغی سالن بود که بگویند جشنواره باشکوه برگزار شده است.
    سالور افزود: جشنواره مکانی برای سینماگران، اهالی مطبوعاتی و افراد خاص بوده که در محیطی آرام فیلم را تماشا کنند.
    وی تصریح کرد: باشکوه برگزار شدن جشنواره به پر بودن سالن سینما نیست، در همه فستیوالهای جهان همه کسانی که وارد سالن سینما میشوند کارگردان، تهیه کننده و عوامل فیلم و سینماگران مستند و کمتر افراد عادی حضور دارند.

سالور ضمن اشاره به این نکته که جشنواره فیلم فجر پتانسیل معرفی فیلمسازان جوان را به سینما دارد، اظهار داشت: امیدوارم با رعایت ضوابط و مقررات رضاداد این معضل را حل کند.
    وی ادامه داد: داوران، کارشناسان و مطبوعاتی باید با تماشای فیلم در فضایی آرام در مورد آن قضاوت کنند نه اینکه با نشستن روی پله فیلم را ببینند.
    این تهیه کننده عنوان کرد: یک سوژهای را برای "تمشک" انتخاب کردیم که برای اولین بار در سینما کار میشود در داستان فیلم غافلگیریهایی وجود دارد که با گفتن آن قضایا افشا میشود.
    وی ضمن اشاره به اینکه مجوز فیلم "تمشک" را به سختی گرفتند، تصریح کرد: در فیلم فضایی ایجاد شده که مخاطب خود را پیدا میکند و هنگام اکران "تمشک" مخاطبان با آن ارتباط برقرار میکنند.
    سالور اظهار داشت: فیلم "تمشک" جز کارهای متفاوت "سامان سالور" خواهد بود.
    این تهیه کننده عنوان کرد: امیدوارم در جشنواره دارویها براساس اصول سینمایی باشد، در یک فیلم عوامل مختلفی همکاری میکنند از جمله فیلمبردار، صدابردار که آنها هم میخواهند نتیجه کارشان دیده شود.
    وی خاطرنشان کرد: عوامل در کنار کارگردان و تهیه کننده برای ساخت یک اثر زحمت کشیدند و همه آنها در این امر شریک هستند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    امیدوارم جشنواره فیلم فجر در حد عالی برگزار شود

خوشحالم فيلم "قصهها" "رخشان بنياعتماد" امسال در بخش مسابقهي جشنواره فجر قرارگرفت.به نظرم انتخاب قصهها "رخشان بنياعتماد" يكي از اتفاقات خوب جشنواره امسال است.

66140153387021640566.gif

به گزارش سينما خبر؛ عليرضا داوودنژاد، كارگردان سينما درخصوص انتخاب فيلمهاي بخش مسابقه، گفت: خوشحالم فيلم رخشان بنياعتماد در بخش مسابقه قرارگرفت، چراكه اميد اكران عمومي را براي اين فيلم ايجاد ميكند.
    وي ادامه داد: من به جز فيلم "قصهها" رخشان بنياعتماد، فيلمهاي انتخابي ديگر را نديدم اما به طور حتم فيلمهايي كه انتخاب شدند داراي ويژگي خاصي بودند.
    به گزارش باني فيلم، داوودنژاد تصريح كرد: اميدوارم جشنواره فيلم فجر امسال به خوبي و درحد عالي برگزار شود.
    وي درخصوص انتخاب نشدن برخي فيلمها عنوان كرد: من هيچكدام از فيلمها را نديدهام و نميتوانم نظري بدهم اما از انتخاب "قصهها" رخشان بنياعتماد خوشحال هستم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    امیدوارم در جشنواره فجر عدالت برای همه سینماگران رعایت شود

یک فیلمساز جوان ابراز امیدواری کرد در سی و دومین جشنواره فیلم فجر عدالت برای همه فیلمسازان رعایت شود.

23743930240467019949.jpg

به گزارش سينما خبر؛ هاتف علیمردانی گفت: ما نسخه کامل فیلم «مردن به وقت شهریور» را به جشنواره ارائه کردیم و نام آن در فهرست اولیه منتشر شده از طرف برگزار کنندگان جشنواره وجود نداشت، اما منتظر هستیم تا فهرست نهایی منتشر شود. من هر آنچه بلد بودم و همه آن چیزی را که در توانم بود، خرج کردم و حالا امیدوارم همه آثار دریافت شده به درستی دیده شوند و آنها که محق ترند به جشنواره راه پیدا کنند.

به گزارش سوره سينما وی افزود: گویا قرار است فهرست نهایی فیلم های بخش مسابقه متشکل از ۲۵ عنوان فیلم باشد. می خواهم تاکید کنم اگر همه آن ۲۵ عنوان منتشر شود و «مردن به وقت شهریور» در ردیف بیست و ششم قرار داشته باشد، با افتخار کنار می روم. امید دارم که تصمیمات درست گرفته شوند و ما یک جشنواره کاملا قانونمند را شاهد باشیم. ما به حدی از بلوغ رسیده ایم که بتوانیم یک جشنواره کامل را برگزار کنیم. در دوره های گذشته، اشتباهاتی را شاهد بودیم و البته با توجه به مدیران امروز جشنواره فکر نمی کنم این خطاها دوباره رخ بدهد. سال گذشته «به خاطر پونه» با بی انصافی تمام از جشنواره کنار گذاشته شد و من درباره فیلم جدیدم به جشنواره سی و دوم نگاه امیدوارانه ای دارم.

«مردن به وقت شهریور» با بازی حمید فرخ نژاد، هانیه توسلی، نازنین بیاتی و … داستان دو جوان پشت کنکوری را روایت می کند که چند ماه مانده به آزمون درگیر اتفاقاتی میشوند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    جشنواره فجر از صدابردار باتجربه ایران تجلیل می کند‬

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر از جهانگیر میرشکاری صدابردار باتجربه سینمای ایران تجلیل می کند.

89309587546244593738.jpg

به گزارش سينما خبر؛ جهانگیر میرشكاری صدابردار پیشكسوت سینما و تلویزیون کشور در سال ۱۳۲۶ در شهر آبادان متولد شد. وی در سال ۱۳۵۱ از مدرسه عالی تلویزیون و سینما فارغ التحصیل شد.

میرشکاری كه بیشترین همكاری خود در زمینه صدابرداری را با بهرام بیضایی داشته است، كار صدابرداری در سینما را از سال ۱۳۶۵ با فیلم "باشوغریبه كوچك" ساخته بهرام بیضایی آغاز کرد. میرشکاری با دریافت ۴ سیمرغ بلورین و یک لوح زین از جشنواره بین المللی فیلم فجر در گروه رکوردداران این جشن سینمایی کشور دسته بندی می شود.

وی برای اولین بار در سال ۱۳۶۵ با صداگذاری" خانه دوست کجاست" ساخته عباس کیارستمی و "اجاره نشین ها "به کارگردانی داریوش مهرجویی لوح زرین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد. این صدابردار سینما که فارغ التحصیل تلویزیون است همزمان با تحصیل کار صدابرداری را آغاز کرده و طی چهار دهه آن را ادامه داده است.

میرشکاری در سال ۱۳۶۸ برای فیلم"زیربام های شهر" ساخته اصغر هاشمی سیمرغ بلورین جشنواره بین المللی فیلم فجر را دریافت کرد. همچنین برای فیلم های "هنرپیشه"، "سرزمین خورشید" و "متولد ماه مهر" سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.

میرشکاری صدابرداری فیلمهای "سگ کشی"،"کلوزاپ"، "مهمان مامان"، "کاغذ بی خط" و … را بر عهده داشته است.

وی امسال با فیلم های "زندگی جای دیگریست" ساخته منوچهر هادی و "پاپ" به کارگردانی احسان عبدی پور در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور خواهد یافت.

میرشکاری در این روزها مشغول صداگذاری فیلم سینمایی "در دنیای تو ساعت چند است" به کارگردانی صفی یزدانیان و تهیه کنندگی علی مصفا است.

سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در نظر دارد آیین بزرگداشت جهانگیر میرشکاری صداگذار با تجربه سینمای ایران را در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر برگزار کند. مراسم بزرگداشت این هنرمند با تجربه و پیشکسوت سینمای ایران همزمان با برگزاری جشنواره فیلم با حضور بزرگان سینمای ایران برگزار می شود.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    "آرایش غلیظ" در روزهای پایانی فیلمبرداری/ چهار اثر از یک فیلمبردار در فجر

علیرضا برازنده مدیر فیلمبرداری سینمای ایران که امسال با چهار فیلم سینمایی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد، از مراحل پایانی فیلمبرداری "آرایش غلیظ" خبر داد.

03655848502691152859.jpg

به گزارش سينما خبر؛ علیرضا برازنده که این روزها فیلم سینمایی"آرایش غلیظ" به کارگردانی حمید نعمت الله را فیلمبرداری می کند به خبرنگار مهر گفت: این فیلم مراحل پایانی فیلمبرداری را پشت سر می گذارد و برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود.

وی ادامه داد: این فیلم ویژگی های خاص خودش را دارد و فکر می کنم یکی از فیلم های خوب جشنواره فیلم فجر امسال باشد.

برازنده که فیلم های "پنج تاپنج"، "فصل فراموشی فریبا" و "ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه" را نیز برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده دارد، گفت: خوشبختانه امسال فیلمنامه های خوبی به دستم رسید و تقریبا سال پر کاری را پشت سر گذاشتم و خوشحالم که فیلم هایی را آماده نمایش در جشنواره فیلم فجر دارم که فیلم های قابل تامل و با کیفیتی هستند.

سعید سعدی تهیه کنندگی "آرایش غلیظ" را بر عهده دارد و حامد بهداد، طناز طباطبایی، حبیب رضایی، علی عمرانی، هومن برق نورد و... بازیگرانی هستند که جلوی دوربین فیلم جدید حمید نعمت الله رفتهاند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    حسین سلیمانی با دو فیلم در راه جشنواره فجر

حسین سلیمانی احتمالا با دو فیلم «رد کارپت» و «پایان خدمت» در جشنواره فجر حضور دارد.

67855048646956978355.jpg

به گزارش سينما خبر؛ سلیمانی گفت: امسال با دو فیلم در جشنواره فجر حضور دارم. «رد کارپت» به کارگردانی رضا عطاران و «پایان خدمت» به کارگردانی حمید زرگرنژاد. در فیلم «پایان خدمت» در نقش یک ستوان وظیفه بازی میکنم و تلاش کردهام نقشم با آنچه در مجموعه «شاهگوش» از من دیده شده، تفاوت داشته باشد. البته در این مجموعه من یک سرباز هستم، اما به هر حال به دلیل اشتراک لوکیشن ممکن است این تصور برای مخاطب به وجود بیاید که دو نقش مشابه را مشاهده می کنم.

بازیگر فیلم سینمایی «مهر مادری» ادامه داد: این روزها که بر سر تصویربرداری «شاهگوش» هستیم، احساس خیلی خوبی دارم، میبینم که نقشم با وجود اینکه از آغاز پررنگ نبود، دیده شده است. البته اخیرا در سکانس های بیشتری بازی دارم. اگر بخواهم به نمونه ای از بازخوردهای خوب این مجموعه اشاره کنم، باید سفرم به مشهد را تعریف کنم و اینکه حتی دوستان خدمه پرواز با وجود همه مشغله هایی که داشتند مجموعه را دیده بودند و نظر مثبت شان را به من اعلام کردند.

وی درباره همکاری با رضا عطاران گفت: عطاران «رد کارپت» را در فرانسه فیلمبرداری کرد، اما بخشی از آن در ایران فیلمبرداری شد و من هم این شانس را داشتم که در یک سکانس بازی داشته باشم. رضا عطاران کارگردانی است که بازی در فیلم او به هر اندازه برای من مغتنم و ارزشمند است.

حسین سلیمانی همچنین درباره فیلم حامد امرایی، «ما همه گناهکاریم» توضیح داد: گویا تولید این اثر سینمایی به دلیل مشکلاتی متوقف شده و ما به جشنواره نمیرسیم. از این بابت متاسف هستم، اما در یک نگاه کلی من هیچ وقت امید چندانی به هیچ جشنواره ای نبسته ام. این رویداد فرهنگی را صرفا یک بستر برای به نمایش گذاشته شدن کارها به حساب می آورم و جایزه گرفتن در آن چندان دغدغه ذهنی من نیست.

«رد کارپت» به تهیهکنندگی احمد احمدی و مریم شفیعی ساخته شده است. رضا عطاران، سوسن پرور، مارک انصاری، امیر نوری، کریستین بیفورت، حسین سلیمانی، ماجین موسوی، جمال هاشمی، هانی صالحی، ماریلو مینگ لانا، حسین یار یار، عبدالله صالحی، راد پورجبار، اندی کروک، فرشاد نجفی اسداللهی، محمد جواد علینقیان، عبدلیا صالح، امیر فلاحتنژاد، ملیحه خسروانی، مطهره کثیری و علی سرتیپی بازیگران این فیلم هستند که به زودی آماده نمایش می شود. اخیرا رضا عطاران در یکی از صفحات شخصی خود در اینترنت اینطور اعلام کرده است که فیلمش به جشنواره فیلم فجر امسال ارائه شده و در صورت تایید، حضور خواهد داشت.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    نمایشهای بخش جشنواره اعلام شد/ نمایش 65 اثر از 41 عکاس

اسامی 12 نمایش برگزیده بخش جشنواره جشنوارههای سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام شد.

به گزارش سينما خبر از روابط عمومی سیودومین جشنواره بینالمللی تئاتر جشنواره فجر، هیئت داوران این بخش شامل دکتر مسعود دلخواه، دکتر محمدرضا خاکی و ایرج راد، پس از بازبینی نهایی در هفته گذشته، اسامی 12 گروه نمایشی راهیافته را معرفی کردند.
    براساس تصمیم هیات داوران، نمایشهای «زندگی در تئاتر» به کارگردانی محمد برهنمی و نوشته دیوید مامت، «آنکه گفت آری، آنکه گفت نه» به کارگردانی کیومرث مازندرانی حائری و نوشته برتولت برشت، «پوتینها» به کارگردانی و نویسندگی کاوه مهدوی، «جامانده» به کارگردانی و نویسندگی بهار محمودزاده، «تار شیشهای» به کارگردانی و نویسندگی کیوان صباغ، «کاریزما» به کارگردانی حامد مهریزاده و نوشته کرامت یزدانی، «مخزن» به کارگردانی مهدی رضایی و نوشته جلال تهرانی، «آسمان روزهای برفی» به کارگردانی مهیار عسگری و نوشته محمد چرم شیر، «پرسه در لابه لای فریمهای تایم لاین» به کارگردانی مجتبی رستمیفر و نوشته رسول حقجو، «بزار یه امشب بگذره» به کارگردانی ابراهیم رهگذر و نوشته علی برجی، «مجلس انتقامجویی برزادهای که عمو مادرش گرفته یا هملت» به کارگردانی و نویسندگی حسین جمالی و «همه چیز درباره آقای ف» به کارگردانی هادی عزیزی و نوشته آرش عباسی، در بخش جشنواره جشنوارهها، جشنواره سیودوم رقابت میکنند.
    گفتنی است، سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با دبیری اسماعیل عالی زاد از 24 دی تا 12 بهمن ماه برگزار می شود.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    14
    بازدیدها
    1,774
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    190
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها