اخباروحواشی مربوط به مسابقه های ایران-لهستان

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 2,414
  • پاسخ ها 57
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
فابيان: ايران از تمام اشتباه هاي ما امتياز ساخت

پاسور تيم ملي واليبال لهستان با بيان اين مطلب که اين تيم نسبت به بازي اول عملکرد بهتري برابر ايران داشت گفت: هر اشتباه ما يک موقعيت و يک امتياز براي حريف ايجاد ميکرد که ايران به خوبي از آنها استفاده کرد.

00987932SGctH.jpg

فابيان بريزيگا پاسور تيم ملي واليبال لهستان پس از دومين شکست برابر ايران در گفتوگو با خبرنگار ايسنا اظهار کرد: حرفي براي گفتن ندارم. پس از بازي نخست نيز گفته بودم بايد سعي کنيم براي بازي دوم آماده شويم. در واليبال هر چه هست در ميدان مسابقه است اما ما امروز نتوانستيم آنچه لازم است را انجام دهيم اما امروز نتوانستيم آنچنان که بايد باشيم. همان اشتباهها را تکرار کرديم و حريف آماده ما از آنها استفاده کرد و برنده شد.

بازيکن شماره 11 لهستان در پاسخ به اين سوال که امروز فاصله نزديکتر بود چرا در لحظههاي حساس تيمشان با يک افت شديد مواجه ميشد، بيان کرد: ما براي بازي دوم آماده بوديم نسبت به ديدار قبلي نيز بهتر کار کرديم اما باز هم نتوانستيم آن اشتباههاي جزئي که در نتيجه تاثير داشت را تکرار نکنيم. اين اشتباهها دقيقا همان موقعيتهايي بود که بازيکنان ايران بدون نقص آنها را به امتياز تبديل ميکردند. به هر حال اين مسابقه نيز تمام شد و ما نتيجه را واگذار کرديم. شايد خوب باشد که بگويم همين که نسبت به بازي اول بهتر بوديم، يک رشد محسوب ميشود.

بهترين پاسور ليگ جهاني در پاسخ به سوال ديگر ايسنا مبني بر اينکه در اين بازي درگيري بين بازيکنان نيز بيشتر بود دليل آن چه بود، تصريح کرد: در اين مسابقه فاصله امتيازي کم بود. همين حساسيت را بالا برد. هر امتياز ميتوانست در پيروزي يک ست تاثيرگذار باشد و همين حساسيت کار را بالا ميبرد. در هر حال به ايران تبريک ميگويم دو برد شيرين کسب کردند و صعود کردند.

پاسور تيم ملي لهستان در پايان در پاسخ به سوال ايسنا مبني بر اينکه آيا قبول دارد جو سالن هم در اين نتايج تاثيرگذار بود بيان کرد: بالاخره مطمئنا با حمايت اين همه تماشاگر، بازيکنان ايران انگيزه ميگيرند و نميخواهند آنها با ناراحتي سالن را ترک کنند همين يک نيروي مضاعف براي تيم ايران است.

• پیشنهادات
  • ☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    معروف: فکر مي کردند در گروه مان آخر مي شويم

سعيد معروف پس از صعود تيم ملي واليبال ايران به مرحله نهايي گفت: برخي تصور ميکردند در گروهمان آخر ميشويم.

00957337IHU0p.jpg

سعيد معروف پس از پيروزي 3 بر صفر برابر لهستان و صعود تيم ملي واليبال کشورمان به مرحله نهايي ليگ جهاني گفت: تبريک ميگويم به ملت ايران و دست همه را ميبوسم که براي اين تيم سنگ تمام گذاشتند. ما در شرايطي به مرحله بعدي صعود کرديم که کارشناسان فکر ميکردند تيم آخر گروه خواهيم شد اما نه تنها اين اتفاق نيفتاد بلکه توانستيم از بازيهاي خانگي بيشترين امتياز را کسب کنيم.

کاپيتان تيم ملي واليبال کشورمان اضافه کرد: شيرينترين مسئله اين است که در اولين روز ماه مبارک رمضان اين اتفاق افتاد و اين دستاورد را به مردم و مجموعه واليبال تبريک و خستهنباشيد ميگويم به همه آنهايي که براي واليبال زحمت کشيدند.

معروف در مورد اينکه پس از مصدوميت 2 بازيکن و اينکه بازهم براي لهستان توانستند پيروز شوند گفت: فکر ميکنم مهمترين مسئله اين است که در تيم ما همه به دنبال کار گروهي هستند نه نمايش انفرادي. همه قلبشان با تيم است امروز هم ديديد که 2 بازيکني که از بيرون آمدند توانستند نتيجه بازي را تغيير دهند. ما 12 نفر در تيم داريم و 12 هزار نفر حمايتکننده دعا ميکنم در مرحله بعدي هم موفق باشيم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    معدني: در فينال کار سختي داريم

مربي تيم واليبال گفت: کار سختي را در مرحله نهايي ليگ جهاني واليبال خواهيم داشت.

00957296wc5N.jpg

حسين معدني پس از برتري 3 بر صفر مقابل لهستان و صعود به مرحله نهايي ليگ جهاني اظهار داشت: در اين دو بازي مقابل لهستان بازيکنان بسيار خوب ظاهر شدند و از هيچ تلاشي دريغ نکردند. ما به فينال صعود کرديم اما در آن مرحله کار سختي داريم.

وي افزود: با همين کيفيت پيش ميرويم و قطعاً نتايج خوبي خواهيم گرفت هرچند کارمان سخت است.

مربي تيم ملي واليبال گفت: از نظر تمرين و اعتماد به نفس بازيکنان در شرايط بسيار خوبي هستند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    قائمي: اميدوارم در مرحله بعدي نيز موفق باشيم

عضو تيم ملي واليبال گفت: خوشحالم از اينکه دل مردم را شاد کرديم و توانستيم به مرحله بعد صعود کنيم.

00957315ctYAC.jpg

فرهاد قائمي پس از شکست تيم ملي لهستان در هفته هفتم ليگ جهاني واليبال مقابل بلندقامتان تيم ملي ايران، گفت: خوشحالم از اينکه دل مردم را شاد کرديم و توانستيم به مرحله بعد صعود کنيم، اميدوارم در ادامه راه نيز بتوانيم مثل اين رقابتهايي که نتيجه کسب کرديم باز هم موفق باشيم.

وي در ادامه گفت: تماشاگران واقعاً در طول اين مدت تيم ملي را به خوبي حمايت کردند و حتي زماني که ما بازي خوبي از خود به نمايش نگذاشتيم آنها دوباره ما را حمايت کردند، اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و در مسابقات بعدي نيز ما بتوانيم با کسب پيروزي دل همه ايرانيان را شاد کنيم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    ظريف: مي توانيم به عنوان تيم اول صعود کنيم

ليبروي تيم واليبال گفت: در بازي امشب مقابل لهستان نسبت به بازي قبلي هماهنگ تر بوديم و با اقتدار پيروز شديم.

00945890ej9O2.jpg

فرهاد ظريف پس از برتري 3 بر صفر مقابل لهستان و صعود به مرحله نهايي ليگ جهاني واليبال اظهار داشت: دو بازي بسيار خوب را مقابل لهستان انجام داديم. بچهها نشان دادند که انگيزهشان چقدر بالا است. امروز نسبت به بازي گذشته هماهنگيمان خيلي بيشتر بود توانستيم با اقتدار پيروز شويم.

وي در مورد صعود به مرحله فينال ليگ جهاني گفت: کار سختي پيشرو داريم. قدرتهاي بزرگ دنيا دراين مرحله حضور دارند و بايد با آنها بجنگيم.

ليبروي تيم ملي واليبال عنوان کرد: ما شانس اين را داريم حتي به عنوان تيم اول صعود کنيم. دو بازي ديگر در لهستان داريم و در آنجا هم بايد نمايش خوبي داشته باشيم.

ظريف با اشاره به حضور پرشور تماشاگران يک بار ديگر تأکيد کرد: آنها هميشه سنگ تمام گذاشتند. کوچکترين کاري که براي آنها ميتوانيم بکنيم نشاندن لبخند روي لبهايشان است. خوشحالم که در دو بازي اخير با پيروزي سالن را ترک کردند.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    تبريک رئيس مجلس به واليباليست هاي تيم ملي

رئيس مجلس شوراي اسلامي با صدور پيامي صعود تيم ملي واليبال ايران به مرحله نهايي ليگ جهاني را تبريک گفت.

00031085cXxC8.jpg

علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي در پيامي صعود تيم ملي واليبال جمهوري اسلامي به مرحله نهايي ليگ جهاني را تبريک گفت.

متن پيام رئيس مجلس شوراي اسلامي بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

راهيابي تيم ملي واليبال جمهوري اسلامي ايران به مرحله نهايي ليگ جهاني و حضور درجمع برترينهاي اين رشته ورزشي که براي نخستين بار به دست آمد، جلوه ديگر از غيرت، شايستگي و لياقت جوانان پر توان و بلند آوازه کشورمان است؛ درود و تقدير بر اين همت جانانه و شادي آور جوانان عزيز که دل ملت شريف ايران را در اين شبهاي پربرکت ضيافت خداوند مسرور و خوشحال ساختهاند.

اينجانب از سوي خود و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ضمن تبريک کسب اين موفقيت درعرصه جهاني، توفيقات تيم ملي و کشورمان در مرحله بعدي رقابتها را ازخداوند متعال مسئلت ميکنم.

علي لاريجاني

رئيس مجلس شوراي اسلامي

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    تبريک وزير ورزش به مناسبت صعود تيم ملي واليبال

وزير ورزش و جوانان در پيامي صعود تيم ملي واليبال به مرحله نهايي ليگ جهاني را نماد تلاش و غيرت ايراني، اتحاد و همدلي جوانان ايراني براي کسب سکوهاي موفقيت در ميادين بزرگ ورزشي توصيف کرد.

00946524dqRf.jpg

به گزارش ورزش سه و به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، در پيام محمود گودرزي آمده است:

صعود ملي پوشان واليبال کشورمان که براي نخستين بار در تاريخ ورزش ايران رخ داد، مايه مباهات مردم، جامعه ورزش و دولت تدبير و اميد است.

اکنون که با ياري پروردگار و تکيه بر کاري گروهي، اتحاد و همدلي و تلاشي ستودني توانستيد با صعود به مرحله فينال ليگ حهاني براي مردم و ايران اسلامي افتخار آفريني کنيد را ارج مي نهيم.

اين موفقيت را به تک تک اعضاي تيم ملي واليبال، کادرفني و جامعه ورزش و رياست جمهوري دکتر روحاني تبريک عرض مي نمايم.

عزت سربلندي شما را از خداوند متعال خواستارم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    غلامي: بهترين لحظات عمرم را تجربه کردم

سرعتيزن تيم ملي واليبال ايران گفت: بهترين لحظات عمرم را تجربه ميکنم و اين پيروزي را به کساني که از تيم ملي حمايت کردند و کنار ما بودند تبريک ميگويم.

00946086yWFE.jpg

عادل غلامي پس از پيروزي مقابل لهستان و جشن صعود به دور نهايي ليگ جهاني اظهار کرد: يکي از بهترين لحظات عمرم را پشت سر ميگذارم. اين پيروزي را به همه مردم ايران تبريک ميگويم. به همه آنهايي که هر روز مسابقه به سالن آمدند و چه آنهايي که از تلويزيون و رسانهها بازيهاي واليبال را تعقيب کردند. آنهايي که ما را دعا کردند و با حمايتهايشان توانستيم اين موفقيت را به دست آوريم. انشاءالله که در لهستان هم بتوانيم نتايج خوبي را تکرار کنيم.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    کواچ: مي خواهيم به عنوان سرگروه صعود کنيم

سرمربي تيم ملي واليبال ايران در نشست خبري از عملکرد بازيکنانش را ستايش کرد و گفت: برايم مهم است که به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنيم.

00957291Rd4qI.jpg

نشست خبري اسلوبودان کواچ سرمربي تيم ملي واليبال ايران با گلايه او از سوال يکي از خبرنگاران آغاز شد. خبرنگاري از سرمربي لهستان پرسيده بود چرا اين تيم اروپايي نسبت به گذشته ضعيفتر شده که کواچ صرب اين سوال را بياحترامي به تيم و عملکرد بازيکنانش دانست و گفت: ايران خيلي خوب بود و سه بر صفر لهستان را شکست داد. چطور ميگوييد لهستان ضعيف شده است؟ همين تيم برزيل را 3 بر صفر شکست داد. چرا آن موقع کسي نگفت لهستان ضعيف است؟ اين صحبت بياحترامي به تيم من و بازيکنانم است. لطفا به عملکرد خوب بازيکنان من احترام بگذاريد چرا که لهستان ضعيف نيست ما عالي بازي کرديم و برنده شديم.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران در ادامه گفت: تمام بازيکنان من اينقدر خوب بازي کردند که حريف نتوانست کاري انجام دهد پس نبايد بگوييم لهستان بد بازي کرده است. برعکس اين تيم امشب عالي بود. بخصوص در سرويسهايش فوقالعاده کار کرد. اما ما آنها را شکست داديم.

در ادامه کواچ صحبتهاي خودش درباره اين مسابقه را ادامه داد و گفت: حرفي که در گذشته نيز زدم اين بود که 14 يا 15 بازيکن دارم که همه جزو مهرههاي اصلي من هستند. امشب هم ديديد با اينکه شهرام محمودي مصدوم شد و من تعويضهايي انجام دادم چيزي از کيفيت کاري ما کم نشد و با همان قدرت کارمان را ادامه داديم.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران در پاسخ به اين سوال که ايران در جريان مسابقه چند بار عقب افتاد چطور توانست اين را جبران کند بيان کرد: بازيکنان خوبي دارم. عملکردشان عالي بود. هماکنون نگاه من به واليبال جهان است و اينکه آنها چه ديدي به واليبال ايران دارند. من براي به دست آوردن چنين دستاوردي خوشحالم و از بازيکنانم تشکر ميکنم.

کواچ در پاسخ به سوال ديگر مبني بر اينکه با اين نتايج توقع از واليبال ايران بالا رفته و حالا چه برنامهاي در آينده دارد بيان کرد: ابتدا اينکه بايد بهتر و بهتر شويم. به اين دليل که براي من مهم است به عنوان سرگروه به مرحله بعد صعود کنيم بايد تلاش کنيم تا نتيجه خوبي در دو ديدار برابر لهستان که در کشور حريف برگزار ميشود، به دست آوريم. نکته ديگر اين است که بايد طرز تفکر من و بازيکنانم يکي شود. اينکه بازيکنانم بدانند هيچ وقت به پايان کار نرسيدهايم. ضربالمثلي هست که ميگويد يک تيم زاده شده تا برنده شود اما من اين را قبول ندارم چرا که بايد براي پيروزي تلاش کنيم.

او در پايان گفت: من در جلسهي اولي که با بازيکنانم داشتم گفتم بايد به همه تيمها احترام بگذاريم و نبايد از هيچ حريفي بترسيم. اين نکتهاي بسيار مهم است.

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,966
    امتیاز واکنش
    225
    آنتيگا: از عملکرد بازيکنانم راضي نيستم

سرمربي تيم ملي واليبال لهستان عملکرد بازيکنانش مقابل ايران را ضعيف توصيف کرد.

00989295VdZCH.jpg

آنتيگا در نشست خبري پس از بازي تيمش مقابل ايران اظهار کرد: ابتدا به ايران براي اين پيروزي تبريک ميگويم. آنها بهتر بازي کردند و بردند. من از عملکرد تيمم به هيچ وجه راضي نيستم. در آبشار خوب نبوديم و در دفاع نيز نتوانستيم برابر ايران ايستادگي کنيم.

او ادامه داد: در روزهاي آينده سعي ميکنيم بهتر شويم تا در دو بازي ديگرمان برابر ايران نمايش بهتري داشته باشيم.

خبرنگاري از او پرسيد لهستان نسبت به گذشته ضعيف شده است و او در آستانه ديدار با قهرمان جهان چه برنامهاي براي تيمش دارد که موفق شود اظهار کرد: ليگ جهاني همه چيز نيست که بخواهيم به طور کلي لهستان را زير سوال ببريم. ما سعي ميکنيم در ادامه بهترين بازيکنانمان را انتخاب کنيم و عملکردمان را بهتر کنيم. درست است که دو بازي ضعيف برابر ايران داشتيم اما بازيهاي بهتري نيز برابر حريفان ديگر به نمايش گذاشتهايم پس نبايد اين دو بازي را به کل عملکرد ما تعميم دهيد. ما فرصت داريم تا بتوانيم بهتر و بهتر شويم.

برخی موضوعات مشابه

بالا