آرایش و بهداشت اصول پاک کردن آرایش چشم از زبان جیمی گرینبرگ، آرایشگر معروف ستارگان هالیوودی

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 412
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
223597.jpg

ما از جیمی گرینبرگ (Jamie Greenberg) که آرایشگر سلبریتیهایی مثل راشیدا جونز (Rashida Jones) و لیزی کپلن (Lizzy Caplan) هست، درخواست کردیم تا به ما نحوه درست پاک کردن آرایش چشم را آموزش بدهد.

پاک کردن آرایش چشم، وقتی که آخر شب است و خسته هستید، واقعاً کار خسته کنندهای است. در یک دنیای ایده آل اگر با خط چشم و ریمل به رخت خوابتان بروید، هنگام صبح، چشمانتان مانند چشمان دختران فرانسوی است، اما در دنیای واقعی، این کار همراه است با ناراحتی پوست، جوش زدن روی صورت و کثیف شدن بالش ها. ما از جیمی گرینبرگ (Jamie Greenberg) که آرایشگر سلبریتی هایی مثل راشیدا جونز (Rashida Jones) و لیزی کپلن (Lizzy Caplan) هست، درخواست کردیم تا به ما نحوه ی درست پاک کردن آرایش چشم را آموزش بدهد.

jamie-greenberg-webres-cropped.jpg

گرینبرگ میگوید : " خیلی از مردم یا آرایش خود را اصلا پاک نمی کنند و با آن، شب میخوابند، یا خیلی با خشونت آن را پاک میکنند. پوست اطراف چشم بسیار حساس است و اگر به درستی با آن رفتار نکنید، بعداً دچار مشکل خواهید شد.
این جمله را برای خودتان تکرار کنید: من از چشمانم به خوبی مراقبت میکنم تا در ۷۰ سالگی خوشگل بمانم."

البته قابل درک هست که بعضی شب ممکن است حال خوشی به آن صورت نداشته باشید، اما تا آنجایی که ممکن است این روتین را انجام دهید:

از دستمال مرطوب استفاده کنید
ابتدا به آرامی و با حوصله، یک لایه از آرایش صورت و دور چشمتان را با دستمال مرطوب پاک کنید. گرینبرگ میگوید: "بسیاری از دوستان من عاشق استفاده کردن از دستمالهای مرطوب هستند و به غیر از آنها از چیز دیگری استفاده نمیکنند. من خودم بر خلاف خوابیدن با صورت پر از آرایش، از پاک کردن آنها با دستمال مرطوب لـ*ـذت میبرم. بهترین روش پاکسازی بعد از مراسم همین است. گرینبرگ همچنین محصولات پاک کننده ی آوون Avon و پاک کننده های مک MAC را پیشنهاد میکند.

از پاک کننده ی مناسب با مدل پوستتان استفاده کنید
گرینبرگ میگوید: "من مشاهده کردم که اگر پاککننده ایجاد کف کند، آرایش بیشتری از پوست را میتواند از بین ببرد."

برای پاکسازی با حوصله تر، از پدهای پاک کننده استفاده کنید
بسته به اینکه چقدر میخواهید دقیق کار کنید، میتوانید پدهای کیو- تیپ Q-Tips Cotton Swabs را کمی به مایع پاککننده آرایش چشم آغشته کنید و استفاده کنید. انتخابهای شخصی گرینبرگ، پاککنندهی بیودرما (Bioderma Crealine H2O Micelle Solution) و پاککنندهی فرش (Fresh Soy Conditioning Eye Makeup remover) هستند که به توضیح خود او "هم نرم است و هم ایجاد کف نمیکند اما همه چیز را پاک میکند". اگر با محصولات ضدآب خیلی مشکل دارید میتوانید سراغ محصولات مک (MAC Cleanse Off Oil) بروید، که این محصول فرمولاسیون مادهی آرایشی را میشکند.

دو مربته صورتان را بشورید
یک شست و شوی سریع دیگر انجام دهید تا آرایش های از قبل مانده هم پاک شوند.

پوستتان را هیدراته کنید
بعد از اینکه پوستتان تمیز شد. باز تونر (برای پوست های خیلی چرب)، نرمکننده و در آخر از کرم چشم، استفاده کنید. گرینبرگ اضافه میکند: این روش پاکسازی آرایش روش بسیار خوبی برای تجدید قوای پوستتان است، هنگام صبح که بشود، تاثیر پاک کردن آرایش چشمتان را می فهمید."

سیمرغ

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
156
پاسخ ها
1
بازدیدها
177
پاسخ ها
0