اهانت هاي ملي پوش بانک سرمايه دليل باخت ثامني ها

• شروع کننده موضوع kiya dokht
  • بازدیدها 267
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

kiya dokht

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
8,672
امتیاز واکنش
26,158
در هفته شانزدهم رقابت هاي ليگ برتر واليبال سه تيم در ست پنجم به پيروزي رسيدند.تيم واليبال سايپا که به مشهد سفر کرده بود توانست از سد تيم ثامن الحجج با نتيجه سه بر دو بگذرد.
اروميه اي ها از ورامين در ست پنجم فرار کرد

شکايت مشهدي ها از محمد موسوي

در هفته شانزدهم رقابت هاي ليگ برتر واليبال سه تيم در ست پنجم به پيروزي رسيدند.تيم واليبال سايپا که به مشهد سفر کرده بود توانست از سد تيم ثامن الحجج با نتيجه سه بر دو بگذرد. ياران ناصر شهنازي ست دوم و چهارم را با نتايج 25 بر 18 و 25 بر 19 شکست خورد اما در ست هاي اول، سوم و پنجم با نتايج 27 بر 25، 25 بر 17 و 18 بر 16 به پيروزي رسيد.
تيم آرمان اردکان يزد نيز با نتيجه سه بر دو از سد شهرداري تبريز گذشت. بازرگاني جواهري گنبد هم با همين نتيجه تيم آلومنيوم المهدي هرمزگان را شکست داد.ديدار دو تيم متين ورامين و شهرداري اروميه هم به ست پنجم کشيده شد.اما شهرداري اروميه در ست پنجم توانست از سد وراميني ها بگذرد.
ياران سيدعباسي ست اول و سوم را با نتايج 25 بر 16 و 25 بر 23 شکست خوردند.ست دوم، چهارم و پنجم را با نتايج 25 بر 23، 25 بر 22 . 15 بر 13 پيروز شدند.
ياران مصطفي کارخانه در زاهدان توانستند در سه ست پياپي با نتايج 25 بر 14، 25بر 11 و 25 بر 15 به پيروزي برسند.آنها براي گذشتن از تيم بحراني همچون زاهدان کار راحتي داشتند و بدون دردسر سه امتياز به دست آوردند.
در تيم پيکان در سه ست متوالي و با امتياز‌هاي 25 بر 17، 25 بر 20 و 25 بر 17 کاله مازندران را شکست دادند.

اما در ديدار هفته چهاردهم رقابت هاي ليگ برتر واليبال در ديدار ثامن الحجج خراسان با بانک سرمايه حواشي بوجود آمد که خوشايند نبود.
در اين ديدار اينطور که گفته مي شود محمد موسوي با تماشاگران مشهدي کمي درگير مي شود البته بعد از اين بازي ملي پوش واليبال در صفحه اينستاگرامش رسما از مردم مشهد عذرخواهي کرد و نوشت: سلام، صبح همگي به‌خير سر صحبتم با مردم نازنين مشهد که هميشه هر وقت من به‌ شخصه اونجا بازي کردم مورد تشويق قرار گرفتم، اين بار هم همينطور ولي متاسفانه با يه سو برداشت به دليل اعتراضم به داور آن عزيزان حمل بر بي احترامي من گذاشتند که اصلا اينطور نبود. شايد کسي از اين ماجرا خيلي باخبر نباشه ولي اينجا ميگم که همه بدونن، مردم مشهد واقعا برام عزيزن و من هيچگونه بي‌احترامي بهشون نکردم. حتي اگر از من ناراحتن هم از همينجا ازشون از صميم قلب معذرت مي‌خواهم و اونايي هم که در کامنت‌ها اينجا حرف بد زدن را حلال مي‌کنم. دوست‌تون دارم، يا حق.
اما از قرار معلوم اين عذرخواهي براي مسئولان ثامن الحجج کافي نبوده و از اين بازيکن به کميته انضباطي فدراسيون شکايت شده است. هادي رضايي رئيس سازمان واليبال ثامن الحجج در اين باره گفت: از موسوي به دليل اهانت‌هايي که به تماشاگران مشهدي کرده است شکايت کرده‌ايم و پيگير موضوع نيز هستيم. تيم بانک سرمايه با بي اخلاقي بازي را با پيروزي پشت سر گذاشت، بعد از اهانت‌هاي موسوي تماشاگران مشهدي از تشويق تيم ثامن دست کشيدند و شروع به پاسخ دادن به اهانت وي کردند.

ثامن‌الحجج(ع) نبايد وارد واليبال مي‌شد
هادي رضايي رئيس سازمان واليبال ثامن‌الحجج(ع) خراسان گفت: نتايج خوبي تاکنون باشگاه ثامن‌الحجج(ع) طبق برنامه‌هاي کوتاه مدت و بلند مدتي که داشته کسب کرده است. بر اساس نتايج چهار بازي نيم فصل اول امتياز نگرفتيم و چهار بازي نيم فصل دوم نيز شش امتياز کسب کرديم که اين نشان‌دهنده تفاوت تيم ثامن‌الحجج(ع) با ساير تيم‌ها است. البته يک سري مشکلات وجود دارد که براي تمامي تيم‌هاي ليگ برتري به همين شکل است.ما ملاک‌هاي موفقيت را هم پيش‌بيني کرديم لذا ليگ در پروسه زماني 28 يا 26 بازي براي دو تيم در جريان است که بايد گفت سال گذشته همه انتظار داشتند تيم ميزان بر روي سکو باشد اما در پايان يک اتفاق رقم خورد و اينچنين نشد. قبول دارم که به مشکل خورده‌ايم و باشگاه ثامن‌الحجج(ع) نبايد وارد واليبال استان مي‌شد و ورود من نيز به بحث اين تيم اشتباه بوده است؛ اگر از استان خودم بيرون مي‌رفتم شايد موقعيت‌هاي بيشتري براي من پيش مي‌آمد اما در حال حاضر تمام تلاشمان را مي‌کنيم تا مشکلي براي تيم به وجود نيايد. در فضاي مجازي پرسش‌هاي ناجوانمردانه‌اي عليه تيم ثامن مطرح مي شود اما اکنون فرصتي مناسب است که پاسخ تمامي اتهامات داده شود.
رضايي در خصوص حضور پيدا نکردن يکي از بازيکنان تيمش در تمرينات گفت: سابقه و پيشينه ما در ورزش خراسان بسيار شفاف است، تاکنون گزارش نشده که بازيکني در جلسات حضور نداشته باشد و غيبت کند و اگر اين موضوعات مطرح مي شود بايد پاسخ آن به صراحت داده شود. متاسفانه حواشي در خصوص جلسات تمرين تيم مطرح مي‌شود اما اگر حاشيه‌اي وجود داشت ما نمي‌توانستيم در نيم فصل دوم بهتر از نيم فصل اول نتيجه بگيريم. بچه‌هاي ما بين 20 تا 30 درصد از قرارداد خود را دريافت کرده‌اند و ما منافع باشگاه و شهر خود را در نظر مي‌گيريم که متأسفانه شروع ما در مسابقات دير بود و يک از دلايلش اين بوده که زماني شروع کرديم که بازيکن کمتر داشتيم.

اخلاق‌گرايي در ورزش را باخته‌ايم
جبار قوچان نژاد سرمربي تيم واليبال ثامن الحجج هم گفت:متاسفانه اخلاق‌گرايي در ورزش را باخته‌ايم و کار فرهنگي اصلا در باشگاه‌ها صورت نمي‌گيرد. حواشي بازي با بانک سرمايه نتيجه بي اخلاقي و بي انضباطي تيم مقابل بود البته با اين حرف‌ها نمي‌خواهم از شکست فرار کنم و يا عملکرد خود را توجيه کنم اما در آن بازي ثامن‌الحجج نتيجه را به بي اخلاقي و جنگ رواني تيم حريف واگذار کرد.
او درباره شرايط بازيکنان تيمش نيز گفت: فراز و نشيب‌‌هايي در تمرينات تيم وجود داشته و گاهي اوقات برخي بازيکنان در تمرينات بي انگيزه حاضر شده‌اند اما غيبت هيچگونه در تمرينات نبوده، تلاش کرديم که بازيکنان از لحاظ روحي و رواني مشکلي نداشته باشند اما برخي شرايط وجود دارد که اجتناب ناپذير است و در تمامي تيم‌ها وجود دارد.
سرمربي تيم ثامن‌الحجج(ع) در پايان گفت: بيشتر به دنبال رسيدن به جايگاه‌هاي بالاتر ليگ هستيم و تقريبا بازي‌هاي سخت‌ترمان تمام شده و ديدارهاي مقابل تيم‌هاي هم‌رده آغاز شده است؛ ثامن‌الحجج خراسان براي رسيدن به جايگاه چهارم راه سختي را پيش رو دارد که اميدواريم با شکست تيم سايپا وساير تيم‌هاي به اين هدف دست يابيم.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
163
پاسخ ها
0
بازدیدها
153
پاسخ ها
0
بازدیدها