تاپیک‌های دنباله‌دار اگر دوباره متولد می شدم...

• شروع کننده موضوع SHinee
  • بازدیدها 327
  • پاسخ ها 3
  • تاریخ شروع

SHinee

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,736
امتیاز واکنش
2,564
654645654656.jpeg

ترجمه ی نوشته ای از یک بانوی شاعر :

اگر می توانستم یک بار دیگر به دنیا بیایم کمتر حرف می زدم و بیشتر گوش می کردم.

دوستانم را برای صرف غذا به خانه دعوت می کردم حتی اگر فرش خانه ام کثیف و لکه دار بود و یا کاناپه ام ساییده و فرسوده شده بود.

ازسالن پذیرایی ام استفاده می کردم و اگر کسی می خواست که آتش شومینه را روشن کند نگران کثیفی خانه ام نمی شدم.

پای صحبت های پدر بزرگم می نشستم تا خاطرات جوانی اش را برایم تعریف کند و در یک شب زیبای تابستانی پنجره های اتاق را نمی بستم . شمع هایی که به شکل گل رز هستند و مدتها بر روی میز جا خوش کرده اند را روشن می کردم و به نور زیبای آنها خیره می شدم.

اگر امید نداشته باشی نمی توانی آنچه را که ورای امید است را ببینی.

با فرزندانم بر روی چمن می نشستم بدون آنکه نگران لکه های سبزی شوم که بر روی لباس شان نقش می بندند.

با تماشای تلویزیون کمتر اشک می ریختم و قهقهه خنده سر می دادم و با دیدن زندگی بیشتر می خندیدم.

هر وقت که احساس کسالت می کردم در رختخواب می ماندم و از اینکه آن روز را کار نکردم فکر نمی کردم که دنیا به آخر رسیده است.

وقتی که فرزندانم با شور و حرارت مرا در آغـ*ـوش می کشیدند هرگز به آنها نمی گفتم : بسه دیگه حالا برو پیش از غذا خوردن دستهایت را بشور ، بلکه به آنها می گفتم دوستتان دارم.

به جای آنکه بی صبرانه در انتظار پایان نه ماه بارداری بمانم هر لحظه از این دوران را لـ*ـذت می بردم چرا که شانس این را داشته ام که بهترین موجود جهان را در وجودم پرورش دهم و معجزه خداوند را به نمایش بگذارم.

وقتی که فرزندانم با شور و حرارت مرا در آغـ*ـوش می کشیدند هرگز به آنها نمی گفتم : بسه دیگه حالا برو پیش از غذا خوردن دستهایت را بشور ، بلکه به آنها می گفتم دوستتان دارم.

اما اگر شانس یک زندگی دوباره به من داده می شد هر دقیقه آن را متوقف می کردم ، آن را به دقت می دیدم ، به آن حیات می دادم و هرگز آن را پس نمی دادم.

اگر دوباره متولد میشدم ...............................

• پیشنهادات
  • BAD FISH-1

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    11
    امتیاز واکنش
    7
    اگه دوباره متولد میشدم ومرد بودم حتما با BAD CAT-1ازدوج میکردم حیف دخترمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم دوست دارم:AxPiX6::jhsdhufQ::jhsdhufQ::jhsdhufQ::jhsdhufQ::jhsdhufQ:

cinder

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,447
    امتیاز واکنش
    35,494
    اگر دوباره متولد میشدم
    رابطم و با خیلی ها بهتر میکردم

Nastuh~

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    201
    امتیاز واکنش
    2,449
    خیلی کارا نمی کردم و خیلی کارا رو هم میکردم...
    اصن از لیست خارجه

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    23
    بازدیدها
    485
    پاسخ ها
    20
    بازدیدها
    896
    پاسخ ها
    25