Ana.A

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,374
امتیاز واکنش
4,998
این جملات روی کودک تاثیر گذار است
کودک ذهن متفاوتی نسبت به بزرگسالان دارند و والدین در هنگام صحبت با کودک خود باید مراقب باشند که هر کلمه ای را بر زبان نیاورند. جملاتی که والدین در هنگام صحبت کردن با کودک استفاده می کنند بر روحیه و روان کودک بسیار مهم و تاثیرگذارند پس سعی کنید از گفتن برخی جملات مخرب و ناراحت کننده به آنان پیشگیری کنید.

کودک و شما با هم در طول روز جملات بسیاری رد و بدل می کنید که گاهی شما ناخواسته جملاتی به فرزندتان می گویید که هرگز نباید گفته شوند چرا که این جملات اعتماد به نفسکودکتان را تخریب می کند.

همه ما گاهی بعضی اوقات با گفتن چیزهایی که درست نیستند، به کودکان آسیب می رسانیم یا باعثعصبانیت و سردرگمی آنها می شویم.

تربیت کودک کار ساده ای نیست. شما باید در رفتار با کودکتان محتاط باشید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن وظیفه تربیت او را انجام دهید.

ما معمولا حواسمون نیست که جملاتی که استفاده می کنیم می تونه در وجود بچه ها ثبت بشه و تاثیر عمیقی روی رشد شخصیتشون و ارتباطی که با جهان برقرار می کنن داشته باشه.

ما فکر می کنیم که مهمترین چیز برای یک کودک اینه که شاد باشه . این جملات رو به بچه ها بگید و مطمئن باشید تاثیر فوق العاده ای روشون داره ، و البته از همه مهمتر اینه که بهشون مداوم بگید که دوسشون دارین .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • Ana.A

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,374
    امتیاز واکنش
    4,998
    جملات تاثیرگذار روی کودک :

۱.من بهت اعتماد دارم.

۲.تو قوی هستی ادامه بده.