این حکم مهم نیست، خدا ما را محروم نکند

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 104
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
مربی و ستاره سابق کشتی ایران گفته می شود به دلیل انتقاد از رییس فدراسیون 6 ماه محروم شده اما او از این مساله ابراز بی اطلاعی می کند.

به گزارش "ورزش سه"، پژمان درستکار مربی کارکشته کشتی ایران دقایقی پیش با 6 ماه محرومیت از سوی فدراسیون کشتی رو به رو شد.

در این حکم آمده است که این مربی به دلیل ایجاد تنش و حاشیه در یکی از رقابت های انتخابی تا 6 ماه آینده به صورت تعلیقی محروم خواهد بود و باید مبلغ 30 میلیون ریال را بابت جریمه بپردازد؛ اما او با بی اطلاعی از این موضوع به "ورزش سه" می گوید:« کمیته انضباطی وقتی من را خواست فکر می کردم قرار است من را تشویق کنند چون بعد از بازی انتخابی تیم ملی بین حسن رحیمی و مجتبی گلیچ عده ای به دلیل اعتراض به وسط تشک آمدند و من رفتم تا آنها را از تشک بیرون بکشم. بعد از آن پیش رییس تشک رفتم و توضیحاتی خواستم. در آن زمان قوانین تغییر کرده و کلینیک داوری برای ما برگزار نشده بود. رییس تشک توضیحات لازم را داد و همه چیز تمام شد. حالا اینکه چرا به محرومیت و این داستان ها انجامید را نمی دانم.»

در برخی از خبرها آمده است که پژمان درستکار به دلیل انتقاد فنی از رسول خادم رییس فدراسیون کشتی با این حکم رو به رو شده است که درستکار در این باره می گوید:« بالاخره هر شخصی برای برخورد با خشم خود یک مدل عکس العمل دارد. شاید فدراسیون خواسته تا با این کار خود خشم خود را نشان دهد. این حکم ها مهم نیست، خدا و امام حسین آدم را محروم نکنند. خدا به همه ما صبر و آستانه تحمل بالا بدهد. شاید این موضوع اعتراض را بهانه کرده بودند تا اینجا آن را بی حساب کنند که بالاخره هر کسی یه مدل برخورد با مسائل را دارد.»

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
150
بالا