اخبار سینما و تلوزیون برندگان اسکار ۲۰۲۰؛ کره جنوبی با انگل تاریخ‌ساز شد

🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,828
امتیاز واکنش
38,896
– امینم هم روی صحنه آمد و قطعه‌ی موسیقی مشهور فیلم «۸ مایل» را اجرا کرد و همه را به وجد آورد. ۱۸ سال از زمان ساخته شدن فیلم موزیکال «۸ مایل» می‌گذرد. امینیم سالی که برای «۸ مایل» نامزد و برنده‌ی اسکار شد به مراسم نیامده بود.

– برد پیت وقتی جایزه‌ی اسکار را گرفت گفت: «به من گفته‌اند که این بالا فقط ۴۵ ثانیه فرصت حرف زدن دارم و این بیشتر از مدت زمانی است که این هفته سنا به جان بولتون برای حرف زدن داد. دلم می‌خواهد تارانتینو فیلمی از این ماجرا بسازد و آخرش آدم‌های بالغ کار درست را انجام بدهند.» به این ترتیب ماجرای مضحک استیضاح دونالد ترامپ به اسکار کشیده شد و برد پیت اولین حرف سیـاس*ـی امشب را زد. به علاوه اشاره به فیلم‌ «روزی روزگاری در هالیوود» هم دارد که در پایان آن تارانتینو ماجرای تراژیک شارون تیت را تغییر داد.

– یکی از جذاب‌ترین بخش‌های مراسم اعلام برندگان اسکار ۲۰۲۰ اجرای ترانه‌ی فیلم «راکت‌من» توسط خود التون جان، اسطوره‌ی موسیقی بود. فیلم «راکت‌من» داستان زندگی این موزیسین است.

– برای جبران نامزد نشدن کارگردان زن، گل گدو و بری لارسون و سیگورنی ویور، تصویر قهرمانان زن در سینما روی صحنه آمدند و بعد از تشویق و معرفی اولین رهبر ارکستر زن برای هدایت گروه نوازندگان اسکار بخش‌هایی از موسیقی متن فیلم‌هایی که نامزد شده بودند پخش شد.

– استیون اسپیلبرگ روی صحنه آمد تا بخش درگذشتگان اجرا شود. بیلی ایلیش آهنگ «yesterday» (دیروز) بیتلز را برای این بخش اجرا کرد. از میان درگذشتگان سال گذشته می‌شود به دوریس دی، بی‌بی اندرسون، استنلی دانن، رابرت ایوانز، آنیس واردا و فرانکو زفیرلی اشاره کرد.

• پیشنهادات
  • 🍫 Dark chocolate

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,828
    امتیاز واکنش
    38,896
    – نکته‌ی جالب این که کره‌ی جنوبی امسال برای اولین‌بار به اسکار راه پیدا کرده بود و شروع طوفانی هم داشت و چند جایزه‌ی اسکار به خانه برد! مسیر درخشش فیلم «انگل» از جشنواره‌ی کن و نخل طلا آغاز شد و به اسکار خاتمه یافت.

– اسپایک لی که برای دادن جایزه‌ی بهترین کارگردانی روی سن آمد کت بنفشی پوشیده بود که روی آن شماره‌ی ۲۴ نقش بسته بود. این شماره‌ی لباس کوبی برایانت بازیکن محبوب بسکتبال تیم لس‌آنجلس لیکرز است که چندی پیش در سانحه‌ی سقوط هلیکوپتر درگذشت و جامعه‌ی جهانی را دچار شوک کرد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    161
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    180
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها