جالب و دانستنی بو گندو ترین مرد دنیا +عکس

یاور همیشه مومن

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,276
امتیاز واکنش
733
[h=2]بو گندو ترین مرد دنیا +عکس
[/h] مجموعه : مطالب خواندنی و جالب
0.304632001308974182_irannaz_com.jpg

رسانههای هندوستان اعلام كردند كه یك مرد 65 ساله بیش از 37 سال است كه حمام نرفته و لقب بوگندوترین مرد جهان را از آن خود كرده است.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از ایسنا، این مرد 65 ساله كه آقای «سینگ» نام دارد از سال 1974 تاكنون حمام نرفته و حتی اعضای خانوادهاش هم از بودن در كنار او احساس ناراحتی میكنند. علاوه بر این، موهای این مرد حدود دو متر ارتفاع دارد.

این مرد در مصاحبهای با رروزنامه دیلیمیل گفت: دقیقا پس از ازدواجم كه حدود 37 سال پیش صورت گرفت به حمام نرفتم، به طوری كه همسایهها، دوستان، آشنایان و اعضای خانوادهام از این كه بدنم بوی بدی میدهد از من فراری هستند.

این مرد در ادامه خاطرنشان كرد: در گرمای 47 درجه سانتیگراد گاوهایم را برای چرا به مراتع میبرم و از این كه در هوای گرم حمام آفتاب میگیرم بسیار خوشحالم. به همین دلیل، دیگر نیاز به حمام رفتن ندارم.

به گزارش ایسنا، همسر 60 ساله این مرد بوگندو نیز در ادامه یادآور شد: یك بار من و فرزندانم تصمیم گرفتیم كه شوهرم را به حمام ببریم، اما او فرار كرد و به شدت از ما عصبانی شد.

این زن در ادامه افزود: شوهرم اصلا به فكر ظاهر و پاكیزگی خود نیست و این موضوع من و فرزندانم را به شدت آزار میدهد، به طوری كه روز گذشته به او هشدار دادم اگر خودش را تمیز نكند و لباسهایش را نشوید از او جدا میشوم.

0.299109001308974182_irannaz_com.jpg

0.304632001308974182_irannaz_com.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا