مطالب طنز بچه داری خنده دار و جالب از نوع سیاستمداران غربی

• شروع کننده موضوع Ellery
  • بازدیدها 131
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Ellery

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
10,683
امتیاز واکنش
46,118
از آنجایی که یکی از حوزه‏ های مهم حیات اجتماعی، خانواده است و در زندگی انسان‏ ها، بخصوص در زندگی زنان، تأثیر زیادی دارد و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از اندیشمندان و نظریه ‏پردازان مسائل اجتماعی قرار گرفته. بله درست متوجه شدید منظورم اینه که بانوان محترم مهمترین رکن اصلی یه خانواده هستند و اگر اونا نباشن دیگه هیچ کس و هیچ چیز سر جایش نیست، حتی جوراب‌های آقایون.

حرف‌های بالا بخشی از یه کتاب اجتماعی بود که من به عنوان زن دایی داشتم مطالعه میکردم و تحلیل خودم رو برای شما نوشتم تا شما هم مثل من آگاه و با سواد باشین، اما من که با خوندن این کتاب تازه متوجه شدم این خان دایی حق و حقوق انسانی منو ضایع کرده به اینترنت پناه اُوردم تا ببینم خانم‌ها و آقایون سیاست مدار چه جوری بچه داری می‌کنن چون میدونید که زاد و ولد مهمترین اساس یک خانواده است.

ایران ناز : گشتم و گشتم از بچه داری خانم ها چیزی نیافتم اما خدا خیرشون بده این آقایون سیـاس*ـی همشون بچه ها را نگه داشتن تا خانم هاشون به کلاس هایی مثل ایروبیک، آشپزی، خیاطی، آرایشگری و….؛ میگید اینجوری نیست خودتون ببینید.
بابای همیشه طلب‌کار: بذار مامانت از کلاس آشپزی بیاد میدونم چی کارش کنم، خستم کردی تو امروز

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

بچه دهان باز: هورا جیبش رو زدم برم بستی بخرم
بچه خندان سربالا: تنهایی نری‌ها من کمکت کردم
مرد سیـاس*ـی: خودم فهمیدم اما نیم ساعتم نیم ساعته سرگرم بستی بشن دست از سر من بردارن

بچه: بابای من وقتی مامان میره کلاس آرایشگری این شکلی میشه

بچه: کاش یه خورده بزرگتر بودم میزدم تو سرش از بس منو محکم بغـ*ـل کرده، پیرمرد بعد از این همه سال هنوز بلد نیست بچه بغـ*ـل کنه

بچه: بابا وقتی به مامان پول ندادی تا بره ایروبیک این شکلی شد

بچه: مامان بدو بیا جیباش رو خالی کن نفسش رو گرفتم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
140
پاسخ ها
19
بازدیدها
914
پاسخ ها
0
بازدیدها