بیوگرافی بازیگران بیوگرافی بازیگران و عوامل سریال پدر

• شروع کننده موضوع >YEGANEH<
  • بازدیدها 424
  • پاسخ ها 24
  • تاریخ شروع

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
10,634
امتیاز واکنش
74,019
عکس و بیوگرافی تمام بازیگران سریال پدر
امروز عکسها و بیوگرافی تمام بازیگران سریال پدر رابه شما ارائه میدهیم، سریال پدر طیف زیادی از بینندگان برنامه هاي تلویزیونی رابه سمت خود جلب کرده است، می‌توانیم بگوییم یکی از دلایل موفقیت این سریال انتخاب موضوع عامه پسند و آموزنده است،

چنان که چند وقتی است سریال هایي با موضوعات تکراری و بازیگرانی سرد و افسرده رو به هستیم، این سریال سوی دیگری بخود گرفته و نکاتی آموزنده و مفید برای مخاطبان به همراه دارد.

کاراکترها در این سریال رو به بلوغ میروند، در جا نمیزنند، مدام از غم و دل افسردگی صحبت نمیکنند، بلکه همه ی دریک مسیر تکامل هدایت میشوند، بر خلاف سریال هایي که نمیتوانیم نام آنها را بگوییم،

بازیگران در این سریال بزرگتر از دهان شان حرف نمیزنند، دیالوگ ها مناسب با کاراکتر ها است و واقعا ارزش دیدن دارد! در ادامه با بخش سینمایی مجله پارس ناز همراه باشید تا بیوگرافی بازیگران این سریال را مرور کنیم.

• پیشنهادات
  • >YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    خلاصه داستان سریال پدر

کاراکتر حامد، پسر جوانی است که در آغاز دروازه دنیای بزرگسالی قرار دارد، حامد در طول یک ماجرا درگیر یک رابـ ـطه عاطفی میشود و حالا او با تفکرات و اعتقادات درونی اش و هم چنین ماجراهایی که اطراف اش در جریان افتاده اند، دریک دو راهی قرار دارد، او برای ادامه مسیری که در آن قرار گرفته باید انتخاب کند که از کدام دو راهی راه خودرا ادامه دهد؟ هر کدام از این راه ها یک نوع زندگی را برای او رقم می‌زنند و او باید مسیر درست را برگزیند…

کاراکترهای دیگر هرکدام نقش یک راهنما را دارند، هر کدام از آنها سعی دارند با حرف ها، نصیحت ها، بعضی با وسوسه ها و نقل داستان هایي حامد رابه سویی از این مسیر هدایت کنند، حامد باید با تمام این ماجراها، تمام ترس ها، تمام دودلی ها و فکر کردن به تمام اتفاقات و راهنمایی ها راه خودرا انتخاب کند و شخصیت او به بلوغ برسد.

بیوگرافی بازیگران سریال پدر

در ادامه عکسها و بیوگرافی بازیگران این سریال را مرور میکنیم و بیشتر با آنها آشنا می‌شویم.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    بیوگرافی مهدی سلطانی
    مهدی سلطانی سروستانی متولد 1 شهریور 1350، بازیگر است. فارغ التحصیل دکترای تئاتر از دانشگاه آوینیوی فرانسه درسال ۱۳۸۷ است، فوق لیسانس کارگردانی و لیسانس بازیگری خوانده است، علاوه بر بازیگری استاد دانشگاه تهران است. نام کامل اش محمدمهدی سلطانی سروستانی اهل شهرستان سروستان شیراز می باشد.

شروع فعالیت

فعالیت اش رابا تئاتر همزمان با ورود به دانشگاه شروع کرد سال ۱۳۷۳ با نمایش چند و چون به چاه رفتن چوپان در جشنواره تئاتر فحر برای نخستین بار اجرا کرد.

تلویزیون و شهرت

او با سریال در مسیر زاینده رود درسال ۸۹ به چهره شناخته شده اي دست یافت و سپس با حضور در چند سریال پر مخاطب مشهور شد که از جمله به سریال، دیوار، مادرانه و مدینه میتوان اشاره داشت.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    عضو هیئت علمی دانشگاه

مدارج علمی مهدی سلطانی باعث شده او وقت زیادی رو هم برای تدریس در دانشگاه بگذراند، در دانشگاه تهران عضو هیئت علمی است و کلاس هاي بازیگری هم تدریس دارد.

ازدواج و همسرش

مهدی سلطانی درسال ۱۳۷۹ ازدواج کرده ودر سال ۹۲ صاحب یک دختر بنام روژا شده است، میگوید همسرش خانه دار است ودر کارهای خرید و آشپزی همیشه در خانه به او کمک میکند.

اوقات فراغت

اگر فرصت داشته باشم برای دانشگاه مقاله هاي علمی مینویسم یا کتاب می‌خوانم ترجمه می کنم فیلم می بینم یا به سفر می‌روم، از وی مقاله هاي فراوانی در حوزه بازیگری منتشر شده است.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    زیر آب کسی را نزده ام

برای رسیدن به این نقطه باج به کسی ندادم چاپلوسی کسی را نکردم، اعتقاداتم را قربانی نکردم، مزدوری نکردم از حاشیه ها سوء استفاده نکردم زیر آّب کسی را نزدم.

من از سنگ کنار خودم هم تاثیر گرفته ام

دانشجویانم، اساتیدم، کتاب هایي که خوانده ام، کارگردان هایي که با آنها کار کرده ام قطعا همه ی و همه ی روی من تاثیر گذاشته اند و دانش عملی من را بالا بـرده اند

نقش هایي که دوست داشتم

مثلاً جمیل در سریال دیوار را دوست دارم، اردلان تمجید در سریال مادرانه و حاج بهزاد مصیب را در سریال در مسیر زاینده رود واقعا دوست دارم.

شروع خوانندگی

این بازیگر که تاکنون دو قطع صدای خود در فضای مجازی منتشر کرده است وی قصد دارد قطعات دیگری تولید کرده ودر اختیار مخاطبین قرار دهد. بازخوانی قطعه خاطره‌ انگیز در این دنیا با شعری از زنده‌ یاد معینی کرمانشاهی، آخرین تجربه موسیقایی مهدی سلطانی است که چندی پیش منتشر شده و مورد توجه قرار گرفته بود.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    بیوگرافی سینا مهراد
    سینا مهراد متولد 12 آذر 1370 در تهران، بازیگر است. وی پسر کارگردان مشهور سعید سهیلی است که نام هنری مهراد را انتخاب کرده است، برادرش ساعد سهیلی و یک خواهر بنام صبا نیز دارد، به جز بازی دستیار کارگردان هم می باشد.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    سینا سهیلی

کنار پدر تا شروع از 4 سالگی

پدرش سعید سهیلی کارگردان برجسته اي که با فیلم گشت ارشاد مشهور است از همان کودکی دست سینا را گرفت و وارد عرصه بازیگری کرده است. نخستین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب بازی کردم او سوپر استار دو دهه سینما و تلویزیون بود که من هنوزم عاشق و مخاطب ایشان هستم.

از تحصیل تا تئاتر

در کودکی نقش هاي کوتاهی به من محول شد تا این که طی یک دوره چهار پنج ساله که درگیر تحصیل بودم، اینکار را کنار گذاشتم. سرانجام از 19 سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کردم و به ست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه هاي مختلف را از سر گرفتم
    دستیاری تا دیده شدن

از سری نخستین فیلم گشت ارشاد بعنوان دستیار کارگردان در کنار پدرش سعید سهیلی بود که در این فیلم ساعد سهیلی برادرش هم بازی می‌کند.

از سایه بان تا پدر

نخستین بار که چهره او دریک سریال دیده شده، سریال سایه بان درسال 96 بود که در نقش حمید بازی کرد از همین سریال توسط حاممد عنقا نویسنده و بهرنگ توفیقی «کارگردان» برای سریال پدر انتخاب شد.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    سینا سهیلی

کنار پدر تا شروع از 4 سالگی

پدرش سعید سهیلی کارگردان برجسته اي که با فیلم گشت ارشاد مشهور است از همان کودکی دست سینا را گرفت و وارد عرصه بازیگری کرده است. نخستین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب بازی کردم او سوپر استار دو دهه سینما و تلویزیون بود که من هنوزم عاشق و مخاطب ایشان هستم.

از تحصیل تا تئاتر

در کودکی نقش هاي کوتاهی به من محول شد تا این که طی یک دوره چهار پنج ساله که درگیر تحصیل بودم، اینکار را کنار گذاشتم. سرانجام از 19 سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کردم و به ست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه هاي مختلف را از سر گرفتم
    دستیاری تا دیده شدن

از سری نخستین فیلم گشت ارشاد بعنوان دستیار کارگردان در کنار پدرش سعید سهیلی بود که در این فیلم ساعد سهیلی برادرش هم بازی می‌کند.

از سایه بان تا پدر

نخستین بار که چهره او دریک سریال دیده شده، سریال سایه بان درسال 96 بود که در نقش حمید بازی کرد از همین سریال توسط حاممد عنقا نویسنده و بهرنگ توفیقی «کارگردان» برای سریال پدر انتخاب شد.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    ماجرای پخش سریال پدر

سریال پدر که ابتدا قرار بود ماه رمضان 1397 پخش شود و حتی تیزرهای آن از تلویزیون هم پخش می شد، به یک باره از جدول پخش حذف و سریال دیگری جای گزین آن شد. در نهایت این سریال از اواسط تیر 97 از شبکه دو به روی آنتن رفت.

اگر خدا بخواهد دیده می‌شوم

در چند سال گذشته تلاش خودم را در عرصه بازیگری داشته ام، اگر خدا بخواهد با پخش سریال پدر دیده میشوم و اگر خدا نخواهد هم که هیچ …

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    بیوگرافی لعیا زنگنه

از دانشگاه تا تلویزیون

با دعوت و اصرار جمشید بهمنی در زمان دانشجوی با بچه هاي تئاتر دانشگاه فعالیت خودرا به‌ صورت مبتدی آغاز کرد و رفته رفته در تئاتر با بازیگران مشهوری کار کرد. در یکی از بازی هاي تئاتر رضا ایرانمنش با تمجید از بازی وی را به غلامرضا رمضانی و او نیز به حمید لبخنده کارگردان معرفی کرد و به این شکل برای سریال در پناه تو انتخاب شد.

نخستین کار و شهرت

درسال 1374 سریال در پناه تو به کارگردانی حمید لبخنده از شبکه دو پخش شد، سریالی که بسیار پر بیننده شد و بازیگرانی چون لعیا زنگنه، پارسا پیروز فر، رامین پرچمی و مرحوم حسن جوهرچی رابه شهرت رساند.

زندگی در خارج از ایران

مدتی هم ایران نبودم بنابر این تعداد فیلم‌هاي سینمایی‌ ام محدود است. گزیده کار کردم برای پذیرفتن هر نقش ابتدا باید گروه را دوست داشته باشم، حتی اگر کار هم ضعیف باشد چنانچه ارتباط مناسبی با گروه برقرار کنم حاضرم در فیلم حضور یابم.

برخی موضوعات مشابه

بالا