بیوگرافی بازیگران بیوگرافی بازیگران و عوامل سریال پدر

• شروع کننده موضوع >YEGANEH<
  • بازدیدها 422
  • پاسخ ها 24
  • تاریخ شروع

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
10,634
امتیاز واکنش
74,019
کاوه خداشناس

کاوه خداشناس متولد 5 آبان 1359 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است، خانواده 7 نفره او اصالت دماوندی دارند 5 برادر هستند و او فرزند سوم خانواده است. پدرش اهل ذوق و برادارنش اهل موسیقی و فرهنگ هستند.

کلاس بازیگری

قبل از ورود به دانشگاه دوره هاي بازیگری را زیر نظیر اساتیدی چون مرحوم حمید سمندریان و فردوس حاجیان گذراند او تجربه موسیقی، عکاسی، نقد هنری و دستیاری کارگردان را در کارنامه خود دارد.

شروع فعالیت

کاوه فعالیت خودرا قبل از تحصیلا اکادمی درسال 87 با تئاتری شروع کرد، او نخستین بار با نمایش هدهد به روی صحنه رفت و پس از ان با گروه هاي زیاد دانشجویی کار کرد.

سینما و تلویزیون

درسال 82 با بازی در فیلم سینمایی خدانگهدار رفیق وارد سینما شد، اما با سریال رستگاران دیده شد و با سریال معراجی ها درسال 93 بکارگردانی مسعود ده نمکی به شهرت رسید.

• پیشنهادات
  • >YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    شخصیت شناسی

آدم آرومی هستم، نگاهم به زندگی نگاه هدفمندیه و زندگی رو دوست دارم. سعی می‌ کنم برای رسیدن به چیزهایی که ایده آل منه، تلاش کنم و از همه ی چیز مهم تر، برام خانوادمه و سعی می کنم، همیشه بهشون احترام بزارم.

نقش مورد علاقه

دلم می خواهد نقش یک سلطان ایرانی، کسی مثل کوروش کبیر و داریوش را یک روز بازی کنم. کلا بازی کردن نقش این شخصیت ها برایم جذاب اند، دوست دارم اون حال و هوا رو تجربه کنم.

خاخواده
    پدر و مادرم هم همواره اهل هنر بوده‌ اند پدرم شاید نزدیک به ۳۰ هزار بیت شعر حفظ‌ هستند و ادبیات را دوست دارند. مادرم هم درخانواده‌اي هنردوست بزرگ شده‌ اند.

ورزش

اهل ورزش هستم، شنا و فوتبال بازی می‌ کنم. پیاده‌ روی جزو علایقم است و چون زیاد سفر می‌ روم، زیاد هم پیاده‌ روی می‌ کنم و برای رسیدن به مقصدم اگر خیلی دور نباشد، از تاکسی و اتوبوس استفاده نمی‌ کنم.

عاشق عکاسی

من همیشه عاشق هنرهای تجسمی بوده‌ام و همیشه پای ثابت گالری‌ها و نمایشگاه‌ هاي عکس، نقاشی و … هستم. بعد از پایان دانشگاه در مرکزی به نام کارگاه هنر مدیر داخلی شدم و بیشتر از قبل با هنرهای تجسمی عجین شدم.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    توجه به سلامتی

تغذیه سالم خیلی معتقدم از چای ایرانی استفاده می‌ کنم. در غذاهایم مطلقا از روغن‌هاي نباتی استفاده نمیکنم. هرگز غذای بیرون و فست‌فود نمی‌ خورم و اگرهم وادار شوم بیرون از خانه غذا بخورم، نان سنگک و پنیر می‌ خورم.

علاقه به موسیقی

بخاطر شغلم و البته علایقی که دارم، خیلی فیلم و سریال می بینم و به تماشای تئاتر می‌ روم به موسیقی دلبستگی دارم و اصلا بدون موسیقی نمی‌ توانم زندگی کنم و مدام در خانه‌ ام نوای موسیقی شنیده می‌ شود.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    مجید مشیری

مجید مشیری متولد 1340 در شیراز، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس مهندسی عمران در دانشگاه سراسری شیراز است، نخستین بار با نقش اول وارد عرصه بازیگر شد، در سریال خط قرمز به شهرت رسید؛ او ورزشکار حرفه اي است.

از علاقه به مکانیک تا عمران

زمانی انتخاب رشته ام بخاطر این که یکی از برادرانم مکانیک می‌خواند به رشته مکانیک علاقمند شدم اما به خاطر اصرار پدرمان که میگفت یک مهندس مکانیک برای یک خانواده کافی است عمران خواندم.

شروع بازیگری

سال 1374 دراولین دوره کارگاه آزاد امین تارخ ثبت‌ نام کردم. وقتی وارد شدم متنی رابه من دادند به نام «کویر» و گفتند برو و بعد از 20 روز برگرد. به هرحال از من خواسته شد تا آن متن را بخوانم و من نشستم و متن را خواندم که بخشی ازآن را هنوز به یاد دارم، گفتم تو از کویر چه می‌ دانی … وقتی متن به پایان رسید آنها برای من دست زدند و سیروس الوند گفت که این پسر خیلی خوب است.

نخستین نقش

نخستین فیلمی که در آن بازی کردم سریال هفت سنگ درسال 1376 بود. شهرت از خط قرمز تا مسافری از هند. سریال مسافری از هند را خیلی دوست داشتم، مردم من را بیشتر به خاطر سریال خط قرمز می‌ شناختند. این سریال خیلی سوژه‌ هاي جدیدی داشت و همین باعث شد تا طرفداران زیادی داشته باشد.

>YEGANEH<

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,634
    امتیاز واکنش
    74,019
    با انرژی مردم

وقتی بین مردم هستی تو را می بینند و با لبخند به تو نگاه می‌ کنند يا درود و احوالپرسی میکنند و تمام انرژی‌ هاي مثبت رابه تو می‌ دهند برای من خیلی ارزشمند است.

آقا شما نون هم میخوری ؟

چند سال پیش برای خریدن نان به یکی از نانوایی هاي محل رفتم ودر صف ایستادم، سه نفر مقابل من ایستاده بودند و نانوا من را شناخت و با من احوالپرسی کرد، که باعث شد دیگران هم متوجه حضور من بشوند. یک نفر که در صف ایستاده بود با جدیت از من پرسید؛ آقا شما نون هم می خوری ؟! گفتم: بله آقا چرا نخورم؟ گفت پس چرا دیگه تو صف وایسادی؟

ازدواج

مجید مشیری سال هاست با خانومی بنام نازی ازدواج کرده و صاحب یک دختر و یک پسر می باشند – تعداد فرزندان ایشان به‌ صورت دقیق ذکر نشده است.

ورزش حرفه اي

سلامتی ام برایم خیلی اهمیت دارد، به خاطر همین دو رشته کاراته و شنا رابه صورت حرفه‌اي دنبال کردم و تمام ورزش‌ ها رابه غیر از والیبال و بسکتبال که هیچوقت نتوانستم با آنها ارتباط برقرار کنم تقریباً بلدم.

غذای سالم و استرس

من سال‌هاست که برنج نمی‌ خورم و تمام تلاشم را می‌ کنم تا از فست فود دوری کنم و بیشتر وقت‌ ها فقط ماهی و جوجه می‌ خورم تمام سعی خودم را می کنم تا از استرس و فضاهای پر استرس دوری کنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا