بیوگرافی بازیگران بیوگرافی حمید گودرزی|بازیگر| و همسرش + شغل دوم و علت طلاق

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
Untitled-9-3.jpg

حمید گودرزی متولد 2 آذر 1356 در بروجرد، بازیگر است
فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه آزاد تهران می باشد، تابحال دوبار عاشق شده و یکبار ازدواج کرده که به طلاق ختم شده است

خانواده

در یک خانواده چهار نفری بدنیا آمده است، او لر می باشد و با مادرش 14 سال اختلاف سنی دارد، تنها یک خواهر دارد و پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار است

از پزشکی تا هنر

می خواستم پزشک بشم و در کنکور تجربی هم شرکت کرده بودم، اما یک روز فیلمی از مهدی هاشمی در جشنواره فجر دیدم که سیمرغ می گرفت، با دیدن آن فیلم بدجور شیفته او و حرفه بازیگری شدم
به همین علت تغییر مسیر دادم و در کنکور هنر شرکت کردم

شروع با تئاتر

فعالیت اش از تئاتر های دانشجویی شروع شد و بصورت حرفه ای در اولین و آخرین تئاتر زندگی اش در نمایشی بنام کشتی اسپرانزا به کارگردان محمد رحمانیان در سال 1378 روی صحنه رفت

عکس حمید گودرزی و مادرش
hmd-gdrz-photokade-4.jpg

از سینما تا سریال

اولین بار در یک نقش کوتاه با فیلم سهراب به کارگردانی سعید سهیلی در سال 1378 جلوی دوربین رفت و در همین سال با سریال دانی و من وارد قاب تلویزیون شد

شهرت

در سال 1381 وقتی 25 ساله بود با نقش فرزاد در سریال مسافری از هند به همراه شیلا خداداد و بهنوش طباطبایی به شدت به شهرت رسید

علاقه به پاریس و تجارت

حمید گودرزی عاشق پاریس است به موبایل علاقه ی زیادی دارد، او علاوه بر بازیگری تاجر فرش و شکلات هم هست و از شهرت و سوپر استار شدن متنفر است

عکس همسر حمید گودرزی (سابق)
hmd-gdrz-photokade-3.jpg

ازدواج و ماجرای آشنایی

حمید گودرزی در 20 شهریور 1383 با دختری بنام ماندانا دانشور ازدواج کرد، آشنایی این دو از ساختمانی در میدان آرژانتین که همسایه بودند شروع شد
ماندانا آن زمان دانشجوی کارگردانی و 16 ساله بود !
hmd-gdrz-photokade-2.jpg

علت طلاق

این زوج در سال 1395 بعد از 12 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند، گودرزی می گوید علت طلاق این بود که همسرش علاقه ای به زندگی در ایران نداشت و می خواست از ایران برود

دوبار عاشق شدم

تابحال 2 بار عاشق شدم و در دومین بار که عاشق شدم ازدواج کردم، اما بنظرم گاهی زیاده خواهی و طمع باعث می شود عاشقیت کمرنگ و به جدایی منجر شود

توهین به لر زبان ها

آقای بایگر در سال 91 در مقابل سوال مجری تلویزیون که از او پرسید اهل کحایی، گفت : فقط مسخره نکنید منو ها اما متاسفانه لر هستم !!
این نوع ادبیات سخیف او موجی از انتقاد و اعتراض مردم غیور لر را در پی داشت

عکس حمید گودرزی و پدرش

hmd-gdrz-photokade-6.jpg

مدلینگ

حمید گودرزی از سال 1381 بعنوان مدل چرم مشهد وارد کارهای تبلیغاتی شد و همچنان با برندهای مختلفی بعنوان مدل همکاری دارد

ورزش

اهل ورزش هستم، در فوتبال گل کوچیک بسیار تبحر دارم، در پینگ پنگ کسی حریفم نمی شود، مدتی بدنسازی می رفتم و شنا و تیراندازی ام هم خوب است

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
1
بازدیدها
158
پاسخ ها
3
بازدیدها
162
پاسخ ها
0
بازدیدها