بیوگرافی خواننده ها بیوگرافی علیرضا طلیسچی(خواننده)+عکس

--زهراگلی--

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,190
امتیاز واکنش
6,623
بیوگرافی علیرضـا طلیسچی از زبان خودش :
علیرضا طلیسچی هستم ، متولد ۷ مهرماه ۱۳۶۴ تهران تحصیلات : کاردانی عمران / کارشناسی موسیقی / گرایشه ساز جهانی / ساز تخصصی : پیانو
بهمن ۱۳۸۴ به صورت حرفه ای وارد دنیای موسیقی شدم ، اون سالها با همکاری دوستم حمیدرضا یه گروه ۲ نفری به نام ( حمیدرضا،علیرضا ) راه اندازی کردیم
حاصلش ۲ آلبوم به نام ( نارفیق ۱ و ۲ ) بود و به یاری خدا موفق شدم مخاطبم رو جذب کنم ! سال ۸۶ از این گروه جدا شدم و مشغول جمع آوری آلبومی شدم که بعدها ( حلقه ) نام گرفت،
در دو سال این آلبوم و جمع کردم و واسه اخذ مجوز اقدام کردم که با کم لطفی مرکز موسیقی ارشاد روبه رو شد
سال ۸۹ تصمیم گرفتم ۲تا از بهترین کارهای آلبوم و ویدیو کنم ( حلقه ) و ( قرار نبود ) که شکر خدا با استقبال مردم روبه رو شد …
در آخر : ما هرچی داریم از همین مردم داریم آهنگ شناسی : آلبوم هــا : : آلبوم نارفیق (۱) ، آلبوم نارفیق (۲) و آلبوم بی معرفت ! [علیرضـا و حمید رضـا]
تک آهنگ ها : تقویم ، یک درصد ، آی دزد ، قرار نبود ، با من بمون (با همراهی بابک مافی) ، روز نهم ، ناتو (با همراهی علی اصحابی) ،امشب ، چقدر دیر ( با همراهی سیاوش کسیخانی ) و اگـه بدونی-وابستگیموزیک ویدئو هـا : حلقـه ، تقویم ، قرار نبود ، چقدر دیر ( با همراهی سیاوش کسیخانی ) و اگه بدونی-وابستگی

bisms.iralireza-talischi-4.jpg

prev-300x296.jpg

44.jpg

1.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
114
پاسخ ها
0