بیوگرافی ورزشکاران بیوگرافی محمدرضا موذن والیبالیست + زندگی شخصی ورزشی

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
mohammadreza-m-photokade-com-2.jpg

محمدرضا موذن متولد 29 شهریور 1370 در تهران، بازیکن والیبال است
فعالیت خود را با ورزش فوتبال شروع کرد ولی در نهایت به سمت ورزش خانوادگی گرایش پیدا کرد و حالا لیبروی تیم ملی می باشد و در رویای موفقیت بین المللی است

از قزوین تا فوتبال

محمدرضا با اینکه متولد تهران است اما اصالت او به شهر قزوین بر می گردد، ورزش را با فوتبال شروع کرد و تا 11 سالگی بصورت حرفه ای این رشته را ادامه می داد
mohammadreza-m-photokade-com-3.jpg

شروع والیبال

در سال 1381 به خاطر حضور پدرش در رشته والیبال به این رشته علاقمند شد و از سال 1386 که 16 ساله بود بصورت حرفه ای با حضور در تیم ملی نوجوانان فعالیت اش را شروع کرد

از پاسوری تا لیبرو

از ابتدای شروع والیبال تا سال 88 به مدت 2 سال در پست پاسور در تیم های مختلف بازی می کرد که در نهایت سال 88 بعد از پیوستن به تیم بانک کشاورزی در پست لیبرو بازی می کند

از تیم ملی نوجوانان تا بزرگسالان

از سال 86 تا 89 در تیم ملی نوجوانان بازی کرد تا اینکه سال 90 – 91 در ترکیب تیم ملی امید حضور داشت و در سال 92 با تیم ملی ارتش جمهوری اسلامی به میدان رفت
در سال 93 هم به تمرینات تیم بزرگسالان دعوت شد و از سال 94 – 95 در ترکیب تیم ملی ب حاضر بود تا اینکه از سال 97 در تیم ملی اصلی حضور دارد
mohammadreza-m-photokade-com-4.jpg

تیم های باشگاهی

موذن از سال 88 که 18 ساله بود با تیم بانک کشاورزی وارد لیگ برتر شد، سپس یک سال در تیم دسته یکی جهاد کشاورزی حضور داشت
از سال 90 با تیم بندرعباس به لیگ برتر بازگشت و سال 91 بخاطر خدمت سربازی به تیم دسته اول اردکان یزد رفت، بعدا در تیم بانک کشاوری بود تا اینکه از سال 94 به شهرداری تبریز پیوست
mohammadreza-m-photokade-com-5.jpg

ازدواج

محمدرضا موذن هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد

علاقه به غذا

برای غذا خوردن وقت زیادی گذاشته و خیلی به آن اهمیت می‌ دهم اما همیشه سعی می‌ کنم که حواسم به غذا خوردنم باشد تا چاق نشوم

چرا والیبالیست شدم

اگر پدرم نبود من وارد والیبال نمی شدم
پدرم بود که من را در این راه، راهنمایی کرد و اصول والیبال را به من آموخت، از این رو به خاطر اعتمادی که به پدر دارم او در تصمیم گیری های من نقش اصلی را دارد
mohammadreza-m-photokade-com-6.jpg

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
107
پاسخ ها
0
بازدیدها
128
پاسخ ها
10