بیوگرافی بازیگران بیوگرافی مهدی توتونچی«مجری» همسر نیلوفر اردلان«بازیکن‌تیم‌ملی‌فوتبال»

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
بیوگرافی مهدی توتونچی
mehditotonchi-photokade-com-2.jpg

مهدی توتونچی متولد تیر 1358 در تهران، مجری است
فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر می باشد که حالا بعنوان نویسنده و مجری ورزشی فعالیت می کند، همسرش نیلوفر اردلان نیز از بازیکنان تیم ملی فوتبال است

خانواده ورزشی

در یک خانواده 4 نفره بدنیا آمده است و تنها یک برادر دوقلو اما ناهمسان بنام محمد دارد، پدرش مجید توتونچی از فوتبالیست های سابق تیم ملی است
مادرش خانه دار و سابقا ورزشکار رشته والیبال بود
mehditotonchi-photokade-com-3.jpg

ورزش با برادر

علاقه اش به ورزش نشات گرفته از حضور در کنار پدرش از کودکی در وی شکل گرفت و بصورت جدی در رشته های فوتبال، بسکتبال و هندبال تا دانشگاه به همراه برادرش حضور داشت و دارد

شروع کار مطبوعات

از اواخر سال 74 وقتی وارد 17 سالگی شد کار نوشتن را به صورت جدی شروع کرد و مدت ها در مطبوعات مختلفی از جمله روزنامه خبر ورزشی می نوشت

عکس مهدی توتونچی و پسرش
mehditotonchi-photokade-com-4.jpg

ورود به شبکه ورزش

از سال 90 با تشویق سردبیر وقت روزنامه خبر ورزشی بنام علی جوادی برای تست در شبکه تازه تاسیس ورزش حاضر شد و توانست بعنوان مجری جذب این شبکه شود

ازدوج و همسرش

حوالی سال 86 بود که مهدی توتونچی با نیلوفر اردلان بازیکن تیم ملی فوتبال زنان ازدواج کرد که ثمره این زندگی تنها یک فرزند پسر بنام رادان می باشد

جنجال ضبط پاسپورت همسر

در سال 94 بود که خبر مخالفت آقای توتونچی با اعزام همسرش به مسابقات قهرمانی آسیا 2015 موجب تعجب اهالی ورزشی و مردم شد
در نهایت تیم ملی زنان با نداشتن کاپیتان خود توانست قهرمان شود، با این حال خانم اردلان با اجازه دادستانی توانست در مسابقات آتی مجوز خروج از کشور بگیرد

نیلوفر اردلان همسر مهدی توتونچی
mehditotonchi-photokade-com-5.jpg

علت مخالفت با اعزام همسر

آقای مجری درباره این اتفاق اینطور توضیح می دهد : قسمت همسر من این بود که در مسابقات قهرمانی آسیا غایب باشد و تیم بدون او قهرمان شود
من در جایگاهی نیستم که بخواهم مخالف منافع ملی باشم اما روی زندگی شخصی ام و حفظ آرامش آن اصرار زیادی دارم

طلاق ؟

نیلوفر اردلان : من نه دنبال جدایی آقای توتونچی هستم و نه دنبال برنده و بازنده ماجرا ، اما من به کارم عشق می ورزم و اگر ایشان بخواهند مانع بشوند، من جلوی این راه می ایستم
خانم اردلان می گوید 5 سکه بهار آزادی مهریه اش را نیز بخشیده است !

جنجال اعلام فوت احسان علیخانی

مرداد 97 بود که آقای توتونچی در آنتن زنده شبکه ورزش در حالی که گزارش بازی های المپیک ریو 2016 از برزیل را گزارش می کرد با نگرانی خبر فوت احسان علیخانی را اعلام کرد
ساعاتی بعد مشخص شد خبر از یک شایعه تلگرامی شروع شده است و دوباره به آنتن تلویزیون بازگشت و خبر خود را تکذیب کرد با این حال او توبیخ جدی شد
mehditotonchi-photokade-com-6.jpg

عادل برادر بزرگترم است

عادل فردوسی پور تو زندگی من مثل معجزه است، یعنی هر اتفاقی که برای من برادر کوچکترش بیفته این بنده خدا از خود من نگران تر هست، ما دائم همدیگر رو میبینیم
همچنین ببینید بیوگرافی همسر وی
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
115
پاسخ ها
0
بازدیدها
92
پاسخ ها
4