بیوگرافی بازیگران بیوگرافی مهدی کوشکی و همسرش ریحانه پارسا + پسرش

• شروع کننده موضوع ۰Kiaya۰
  • بازدیدها 144
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

۰Kiaya۰

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,413
امتیاز واکنش
3,463
عکس جدید مهدی کوشکی و همسرش ریحانه پارسا و خبر طلاق

بیوگرافی مهدی کوشکی و همسرش ریحانه پارسا با عکس های همسر دوم خانم صحرا فتحی و داستان ازدواج اول و پسرش را می خوانید

بیوگرافی مهدی کوشکی و همسرش

مهدی کوشکی متولد مرداد 1359 در خرم آباد، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشکده سینما تئاتر می باشد که فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و حالا کارگردان و مدرس بازیگر است

از تئاتر تا کارگردانی

بصورت جدی فعالیت خود را از سال 1375 وقتی 16 ساله بود با تئاتر شهرستان خرم آباد شروع کرد تا اینکه تصمیم گرفت نویسندگی و کارگردانی هم بکند

او با تشکیل گروه تئاتری لیو به سرپرستی حسین معجونی فعالیت خود را در آنجا حرفه ای تر ادامه داد که این گروه بعدا موفق ترین گروه نمایش کشور شد

عکس های مهدی کوشکی

عکسهای جدید و بیوگرافی مهدی کوشکی بازیگر

در جلوی دوربین

آقای بازیگر در سال 1392 وقتی 32 ساله بود با فیلم سینمایی مهمونی کامی به کارگردانی علی احمدزاده اولین تجربه بازی خود در جلوی دوربین بدست آورد

شهرت از لانتوری تا فروشنده

دومین تجربه بازی اش با فیلم لانتوری سال 1394 به کارگردانی رضا درمیشیان باعث دیده شدنش شد سپس سال 95 در فیلم فروشنده هم حضور موفقی داشت

همسر دوم مهدی کوشکی

تصاویر صحرا فتحی همسر دوم مهدی کوشکی

• پیشنهادات
  • ۰Kiaya۰

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,413
    امتیاز واکنش
    3,463
    ازدواج اول

مهدی کوشکی سالها پیش با خانمی بنام شمس ازدواج کرده و از او صاحب یک فرزند پسر بنام آرسام شد که در نهایت فرجام آن طلاق بود

ازدواج دوم

آقای بازیگر برای بار دوم با خانم صحرا فتحی (بازیگر) ازدواج کرد که این زندگی هم چند سال بیشتر دوام نداشت و به جدایی رسید

صحرا فتحی متولد فروردین 1361 در آبادان، بازیگر است

فارغ التحصیل کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره می باشد و اکنون در زمینه نمایش به فعالیت در بخش بازیگری می پردازد

او سابقه 5 سال تدریس در رشته گرافیک رو نیز دارد

عکس جدید مهدی کوشکی و همسر سوم

تصاویر بازیگر ایرانی که سه بار ازدواج کرده است

ازدواج سوم با ریحانه پارسا

مهدی کوشکی در 23 اسفند 1398 با انتشار عکس دونفره خود با ریحانه پارسا که 18 سال اختلاف سنی دارند خبر ازدواج سوم خود را رسانه ای کردند

این دو سر یک تئاتر در دی ماه 98 با هم آشنا شده بودند و با شروع قرنطینه این رابـ ـطه جدی شد و در نهایت به ازدواج رسمی رسید

کار با هنرمندان آماتور

بازیگران حرفه‌ ای بیشتر من را اذیت می‌ کنند. طبیعتاً من دوست دارم با هر دو گروه حرفه ای و جدید کار کنم

اما حرفه ای ها درست سر تمرینات نمایش حاضر نمی‌شوند و با کار شما درست قاطی نمی‌ شوند ولی با یک بازیگر آماتور راحت‌ تر می‌شود کار کرد

علاقه به نوشتن

یادم است در بچگی شب‌ ها می‌ رفتم چراغ حیاط‌مان را روشن می‌ کردم و حتماً باید تا ساعت دو و سه نیمه شب یک چیزی می‌ نوشتم

ولی نمی‌ دانم که چرا می‌ نوشتم و چه چیزی می‌ نوشتم، نام اولین نمایشنامه‌ ای که نوشتم “سراب” بود که آنرا هم بازی کردم

در کنار پسرش آرسام

عکس های پسر آقای بازیگر سه زنه

حمله مردم با کلمه کچل

آقای کوشکی می گوید بعد از انتشار خبر ازدواج خود با ریحانه ، بیشتر مردم با کلمه ‘کچل’ او را در شبکه های مجازی خطاب کردند

می گوید تابحال آنقدر کچلی بهم یادآوری نشده بود، با این حال خانم پارسا می گوید کچلی مهدی جزئی از جذابیت هایش برای من می باشد

ماه حالمان خیلی باهم خوب است

به مخاطبانمان می گویم که ما باهم حالما خیلی خوب است و کامنت های شما هیچ چیز را تغییر نمی دهد، سعی کنید زندگی جذابی برای خودتان بسازید

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    117
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    94
    پاسخ ها
    4
    بازدیدها