بیوگرافی بازیگران بیوگرافی ناصر هاشمی|بازیگر| و همسرش + علت طلاق با عکس

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314
naserhashemi-bio-photokade-2.jpg

ناصر هاشمی متولد 22 فروردین 1335 در لنگرود، بازیگر است
فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردان تئاتر از دانشگاه تهران می باشد فعالیت خود را با تئاتر آغاز و حالا بازیگر صاحب نامی است او یک تجربه ناموفق زناشویی هم دارد

خانواده هنری

ناصر در یک خانواده هنرمند پرورش یافت
فعالیت خود با تشویق برادرش محمود و مهدی از دوران دبیرستان شروع کرد و اولین بار در نقش کوتاهی در تئاتر برادر بزرگش مهدی هاشمی بازی کرد تا اینکه به دانشگاه رفت
naserhashemi-bio-photokade-4.jpg

شروع با تلویزیون

بصورت جدی فعالیت جلوی دوربین خود را از سال 1362 وقتی 27 ساله بود با سریال ماه پنهان بکارگردانی خسرو شایسته در تلویزیون شروع کرد

عکس های ناصر هاشمی بازیگر و همسر سابق سیما تیرانداز
naserhashemi-bio-photokade-5.jpg

از سینما تا نویسندگی

در سال 65 وقتی 30 ساله شد با فیلم محمد علی نجفی بنام گزارش یک قتل وارد پرده سینما شد و سپس موازی با کار بازیگری، درگیر نوشتن فیلمنامه شد

کارگردانی و نویسندگی سمندون

در سال 1373 در قامت نویسنده، کارگردان و بازیگر سریال خاطره انگیز سمندون را ساخت که هنوز هم برای بسیاری از بچه های دهه 60 خاطرات این سریال جذاب است
naserhashemi-bio-photokade-3.jpg

شهرت با پدر سالار

شهرت آقای هاشمی که از سمندوان شروع شده بود سال 1374 با سریال پدر سالار در نقش ناصر پسر کوچک اسدالله خان به شدت دیده شد و شهرت او را چندین برابر کرد

ازدواج و طلاق

ناصر هاشمی در سال 1372 وقتی 37 ساله بود با سیما تیرانداز 21 ساله در تئاتر آشنا شد و در نهایت سال 1374 با وجود 16 سال اختلاف سن ازدواج کرد

طلاق

زندگی زناشویی هاشمی و تیرانداز در سال 1382 بعد از 8 سال زندگی مشترک بدون داشتن هیچ فرزندی به طلاق ختم شد و خانم تیرانداز ازدواج کرد اما آقای هاشمی همچنان مجرد می باشد

علت بیکاری

منم دلم میخواد مثل هر آدم دیگری که از صبج بیدار می شوم سرکار بروم و مثل اغلب بازیگری تئاتر بدنم آماده باشد و صیفل پیدا کند

naserhashemi-bio-photokade-6.jpg

اما وقتی با پیشنهاد چشمگیر و قابل توجهی نیست مجبورم به بیکاری تن بدم

عکس های ناصر هاشمی و طناز طباطبایی + بیوگرافی کامل

نام کامل

ناصر هاشمی با نام اصلی میر احمد هاشمی قرمزی همچون دیگر اعضای خانواده با کوتاه کردن فامیلی به هاشمی و تغییر نام وارد عرصه هنری شد

تدریس

در طی سال های گذشته در چند آموزشگاه، کلاس های بازیگری داشتم که شاید طولانی ترین حضورم تدریس در کانون سینماگران جوان بود

باز هم بازیگر می شدید !

اگر به گذشته برگردم بله باز هم بزایگری را انتخاب می کنم اما با هوشیاری بیشتر کارهایم را انجام می دهم و از زمان استفاده بهتر و بیشتری می کنم و هنرهای دیگری که دلم میخواست را می آموختم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
210
پاسخ ها
0
بازدیدها
168
پاسخ ها
1
بازدیدها