بیوگرافی خواننده ها بیوگرافی کاوه افاق|خواننده

هستی علیپور

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,989
امتیاز واکنش
7,911
kavehafash-photokade-com-2.jpg

کاوه آفاق متولد 12 اردیبهشت 1362 در تهران، خواننده است

فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری از دانشگاه مشهد است، علاوه بر خوانندگی، ترانه سرا، آهنگسار و استاد نوازندگی گیتار الکترونیک است
خانواده و هنر

پدرش نویسنده و کارگردان تئاتر و مادرش دکترای شهرسازی دارد، کاوه علاوه بر موسیقی بازیگری را تجربه کرده و دستی در نقاشی کشیدن هم دارد

شروع فعالیت خوانندگی

فعالیت خود را از 15 سالگی با نواختن ساز جاز و بلوز شروع کرد

مدتی در شمال ایران زندگی می کردند که آنجا با فولکلور ترکمن ها آشنا شد و از 17 سالگی بصورت حرفه ای به آهنگسازی و ترانه سرایی پرداخت
حرفه ای

در دوران جوانی بعنوان نوازنده گیتار الکترونیک به گروه هنری آسمان پیوست و از سال 1382 وقتی 20 ساله بود به دعوت علیرضا پوررضا گروه کاویان را پایه گذاری کردند

سپس این گروه به The Ways تغییر نام داد که سال 90 از هم پاشید

اولین اجرا با مجوز

کاوه در جشنواره مقاومت 92 برای اولین بار به صورت مجاز روی استیج برج میلاد به اجرای منتخبی از آهنگ هایش پرداخت و در نهایت در بخش اجرای زنده جایزه اول این جشنواره را دریافت کرد
بازیگری

شاید جالب باشد که کاوه اولین بار در 6 سالگی با فیلم پیامبر با 12 درهم وارد عرصه بازیگر شد و در آثار زیادی از تئاتر تا فیلم هایی چون خاک بازی، سریال شبکه، خاکسری و … حضور داشت

کاوه آفاق و همسرش

کاوه افاق
که سال 97 کم کم سن 35 سالگی را تمام می کند هنوز می گوید مثل اکثر هموطنانم ازدواج زود هنگام را بزرگترین آفت عشق می دانم که منجر به مرگ عشق می شود
تفریح

من تنها تفریح زندگی‌ ام رفتن به طبیعت یا سفر به دیگر شهرهای ایران است. البته گهگاهی فیلمنامه می نویسم و نقاشی هم حتما دارم
ساز ابداعی

من یک گیتار دارم که خودم ساختم و اسمش را Soecial K گذاشتم، در این گیتار قابلیتی برای پیکاپ ها و کاسه اش به وجود آوردم

هرکسی من را از نزدیک می شناسد می داند آدم وطن پرستی هستم و از سال های اول فعالیتم ساق بندهایی به رنگ پرچم کشورم را در دستم می اندازم

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
115
پاسخ ها
0
بازدیدها
113
پاسخ ها
10
بازدیدها