♡ تبریک تولد ♡ تسلیت به نیلوفر عزیز

• شروع کننده موضوع Electron
  • بازدیدها 1,860
  • پاسخ ها 57
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,554
امتیاز واکنش
69,314

سلام.
خبر فوت عموم تو صبحگاه سوم خرداد و 18 رمضان واقعا شوکه کننده بود.همه همیشه منتظر مرگ کسانی که مریض هستند،هستند و با تمام ناراحتی شوکه نمیشن اما مرگ با تصادف اونم ب این وحشتناکی و ب سرعت واقعا سخته.
می‌تونم این‌جا و حال و هوای همه‌ی نزدیکاش رو تو یه جمله واستون توصیف کنم،یه سقف رو سر تک‌تکمون خراب شد...
مرگ آدمهای خوب همیشه غیرقابل‌ باور و سخته.
از ریحان عزیزم برای این تایپک ممنونم چون باعث شد شما جونِ دل‌ها متوجه مرگ عموم بشید و براش طلب مغفرت کنید که این بهترینه.
امروز عصر تشیعِ پس ازتون خواهش میکنم امشب خیلی براش دعا کنید و هر کس می‌تونه امشب نماز میت بخونه براش که لطف بزرگیه،هر کس مایل بود بخونه بیاد بهم بگه ک اسمش و اسم پدرش رو که برای نماز لازمه بگم بهش.
در آخر بازم از همگی ممنونم،ان شاءالله شادی‌هاتون....​

• پیشنهادات
  • Nιℓσƒαя.Gн

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,554
    امتیاز واکنش
    69,314

سلام.

خبر فوت عموم تو صبحگاه سوم خرداد و 18 رمضان واقعا شوکه کننده بود.همه همیشه منتظر مگ کسانی که مریض هستند،هستند و با تمام ناراحتی شوکه نمیشن اما مرگ با تصادف اونم ب این وحشتناکی و ب سرعت واقعا سخته.

می‌تونم این‌جا و حال و هوای همه‌ی نزدیکاش رو تو یه جمله واستون توصیف کنم،یه سقف رو سر تک‌تکمون خراب شد...

مرگ آدمهای خوب همیشه غیرقابل‌ باور و سخته.

از ریحان عزیزم برای این تایپک ممنونم چون باعث شد شما جونِ دل‌ها متوجه مرگ عموم بشید و براش طلب مغفرت کنید که این بهترینه.

امروز عصر تشیعِ پس ازتون خواهش میکنم امشب خیلی براش دعا کنید و هر کس می‌تونه امشب نماز میت بخونه براش که لطف بزرگیه،هر کس مایل بود بخونه بیاد بهم بگه ک اسمش و اسم پدرش رو که برای نماز لازمه بگم بهش.

در آخر بازم از همگی ممنونم،ان شاءالله شادی‌هاتون....

مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,382
    امتیاز واکنش
    14,555
    نیلوفر خانم بهتون تسلیت می گم.ان شاءالله خدا به شما و خانواده ی محترمتون صبر عطا کنه و روح اون مرحوم رو مورد رحمت و مغفرت و آرامش الهی قرار بده.

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    56
    بازدیدها
    1,377
    پاسخ ها
    61
    بازدیدها
    1,698
    پاسخ ها