اخبار موسیقی ایران توضیحات لهراسبی درباره ممنوعالکار شدنش

تنهای تنها

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,564
امتیاز واکنش
7,530

علی لهراسبی خوانند پاپ درباره ممنوع الکار شدنش توضیحاتی را ارائه داد.
3700103_552.jpg

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر ممنوعالکار بودن خود و چند خوانده دیگر گفت: هیچ اطلاعات دقیقی راجع به این خبری که به تازگی منتشر شده است ندارم. با توجه به اینکه این خبر را در سایتها مشاهده کردهام اما در مورد آن چیزی نمیدانم.

وی افزود: در واقع هیچ ابلاغیه و اطلاعیهای از هیچ مقام رسمی و وزارت ارشاد دریافت نکردهام.

لهراسبی بیان کرد: چندی پیش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به من و خوانندگان دیگر اعلام کرده بود که هیچ آهنگی از ما در رادیو جوان منتشر نشود به همین دلیل من و دیگر دوستانم از طریق مدیران برنامه خود و با ارسال نامه و ایمیل به سایت رادیو جوان از آنها خواستیم که اگر قطعهای از کارها و صدای ما در بین آهنگهای آنها وجود دارد، حذف شده و دیگر پخش نشود.

وی تاکید کرد: از من هیچ آهنگی و صدایی در حال حاضر در رادیو جوان پخش نمیشود بنابراین پخش کارهایم از رادیو جوان را تکذیب میکنم.

علی لهراسبی در خصوص پخش کلیپ از خوانندگان داخلی در شبکههای ماهوارهای عنوان کرد: در این رابـ ـطه از جانب کسی حرف نمیزنم که هیچ کلیپی تا کنون از او در شبکههای ماهواره ای پخش نشده است، من تاکنون هیچ همکاری با شبکههای ماهوارهای نداشته و حتی یک کلیپ از من هم در ماهواره دیده نشده است.

وی تاکید کرد: تمام همکاران و دوستان من که از آنها کلیپهای منتشر میشود، دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد هستند یعنی کلیپهای آنها دارای مجوز بوده و قابلیت پخَش در فیلمها و ... را دارد. این کلیپها با داشتن مجوز در آلبومهای منتشر شده وجود داشتهاند.

علی لهراسبی تصریح کرد: تا اطلاع دقیق و موثقی از انتشار این خبر به دستم نرسد نمیتوانم در مورد آن پیگیری داشته باشم اما باز هم تاکید میکنم که من هیچ همکاری با رادیو جوان نداشته و هیچ کلیپی از من در شبکههای ماهوارهای پخش نشده است. امیدوارم صحت و درستی این خبر مبنی بر ممنوعالکار بودنم هر چه زودتر مشخص شود.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
111
بالا