اخبار موسیقی ایران توضیح درباره یک موزیک‌ویدیو انتخاباتی

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 113
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)][BCOLOR=rgb(235, 235, 235)]
توضیح درباره یک موزیک‌ویدیو انتخاباتی
سرپرست گروه «لیان» درباره موزیک‌ویدیو انتخاباتی «با هم می‌ریم، رای می‌دیم» توضیحاتی ارائه داد.
[/BCOLOR]
[/BCOLOR]
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
به گزارش هنرنویس، بر اساس خبر رسیده، محسن شریفیان گفت: کلیپ جنوبی «حمایت از دکتر روحانی» در آخرین ساعتهای روز چهارشنبه، 27 اردیبهشت‌ماه در فضای مجازی منتشر شد و موج خروشان جنوبی‌ترین موسیقی ایران با سرعت زیادی تا شمالی‌ترین نقطه این جغرافیای آسمانی رسید و شرجی نوای نی‌انبان، بداخلاقی‌ها و اضطراب‌های روزهای آخر را به شور و شادی گره زد.
این پژوهشگر و موسیقیدان بوشهری اضافه کرد: ساز من هیچ‌وقت آنطور که باید با شرایط آنها کوک نشد. خیلی وقتها تنها ماندم. خیلی وقتها نی‌انبان «لیان» باد نشد که نفس در سـ*ـینه‌ام حبس بود. با این وجود بر آن شدم تا با تمام نواهایی که در این سالها بغض شده، از دوستان موسیقی و فرهنگ دعوت کنم برای دوباره ایران و دوباره روحانی.
او تاکید کرد: هیچ‌گاه آدم سیـاس*ـی و وابسته به جناح خاصی نبوده‌ام و این کار را با تمام قلبم برای آینده کشورم انجام داده‌ام. شاید موسیقی مهجور بوشهر و بغض‌های سالهای ممنوع‌الکاری سازنده این اثر در زادگاهش، چنین اقبال عمومی از آن را در پی داشته است که آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.
شریفیان گفت: این موزیک‌ویدیو کاملا دلی است و وابسته به هیچ حزبی نیست، هرگونه وابستگی سیـاس*ـی و فکری به جریان‌های مختلف را رد می‌کنم. این ویدیو تنها به خاطر احساس مسئولیتش در قبال اتفاقات مهم این روزها تهیه و منتشر شده است.
او همچنین خاطرنشان کرد: این موسیقی بر اساس یکی از ملودی‌های قدیمی جنوبی ساخته شده است و استقبال از آن در روزهای حساس اردیبهشت امسال نشان داد که موسیقی همواره در کنار مردم و تحولات اجتماعی حضور داشته است.
بازدید موزیک‌ویدیو انتخاباتی «با هم می‌ریم، رای می‌دیم» در فضای مجازی و اشتراک آن میلیونی بوده است.
منبع : ایسنا
[/BCOLOR]

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
110
پاسخ ها
0
بازدیدها
178
بالا