جالب و دانستنی ثروتمندی که سواد خواندن و نوشتن ندارد + عکس

• شروع کننده موضوع SHinee
  • بازدیدها 173
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

SHinee

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,736
امتیاز واکنش
2,564

0.448306001310278041_taknaz_ir.jpg

«اندریاس پاناییوتو» با ۴۰۰ میلیون پوند ثروت که در رده دویستم ثروتمندترین فرد جهان قرار دارد، نمیتواند بخواند.ایسنا: رسانههای رسمی انگلستان اعلام کردند که یکی از میلیونرهای این کشور سواد خواندن ندارد .
«اندریاس پاناییوتو» با ۴۰۰ میلیون پوند ثروت که در رده دویستم ثروتمندترین فرد جهان قرار دارد، نمیتواند بخواند.
این مرد ۴۵ ساله در این باره به روزنامه دیلیمیل میگوید: همواره از اینکه در مدرسه معلم به من اشاره کرده و از من بخواهد تا متن کتاب را بخوانم واهمه داشتم؛ چرا که من در کودکی از قبرس به انگلستان مهاجرت کردم و از لحاظ یادگیری زبان انگلیسی همواره دچار مشکل بودم.

0.448306001310278041_taknaz_ir.jpg

این میلیونر انگلیسی که در همان سالهای اول مدرسه ترک تحصیل کرده است، میگوید: از آن پس در کنار پدرم به تجارت پرداختم و در رشته بوکس هم که علاقه فراوانی به آن داشتم، موفقیتهای زیادی کسب کردم.به گزارش ایسنا، براساس گزارش رسانههای رسمی انگلستان، این مرد صاحب یکی از بزرگترین کارخانجات تولید محصولات ساختمانی در این کشور است.

• پیشنهادات
  • *نغمه*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5,064
    امتیاز واکنش
    3,627
    اها این از اون دست ادماست که بهش گفتن علم بهتر است یا ثروت بعد امده ثروت انتخاب کرده ..حالا درسته سواد نداره اما با پولش هم احترام داره وهم همه چیز !!!!!!!!!!

برخی موضوعات مشابه

بالا