فرهنگی و هنری حرکت خبر ساز محسن افشانی و همسرش

• شروع کننده موضوع AREZOO.F
  • بازدیدها 531
  • پاسخ ها 3
  • تاریخ شروع

AREZOO.F

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
543
امتیاز واکنش
16,186
1311424251-parsnaz-com.jpg
بـ..وسـ..ـه محسن افشانی و همسرش جلوی دوربین

محسن افشانی و همسرش کارهای بسیار ناپسندی را جلوی دوربین هاي خبری انجام میدهند تا برای خودشان حاشیه ایجاد کنند.
از زرد به زردتر نصایح استاد تتلو خطاب به محسن افشانی
طی چند روز گذشته محسن افشانی بازیگر پرحاشیه‌ي اینروزها، عکس‌ها و ویدئو‌هاي تعداد زیادی از لحظه‌هاي مشترک با همسرش در فضای مجازی منتشر کرده است. حالا تتلو یکی از پرحاشیه‌ترین خوانندگان به این فعالیت مجازی افشانی واکنش نشان داده است.

امیر تتلو خطاب به محسن افشانی نوشت:

tataloo.JPG

پست موقت: محسن افشانی من تعارف با کسی ندارم و کاریت هم ندارم خودت پرت گرفت بهم. این‌که زیباییای زنت رو به نمایش میذاری و زنت رو تو اینستا بغـ*ـل میکنی خیلی بده. خانمت جای خواهر ماست یه وقت سو تفاهمم نشه.
اما حالا که خودت زدی به ما وظیفمه بگم که اینجوری پر میشه از مردم شهر و نگاه حریص و حسود آدما و خدایی نکرده چشم میخورین و از هم جدا میشین!! آدم از هر چیزی استفاده نمیکنه واسه لایک!! کار من هشدار بود که دادم!! این‌که تو بهترین هستی یا نه تو سینما تصمیم و تلاش خودته!!
اما از از نظر خودم بی شک بهترینم و تو اینکار تو برو خودرا باش و از طبیعت سپاسگذارم به خاطرش. در آخر آرزو می‌کنم که از سلامتی و از جفت خوبی که طبیعت بهت داده به نحو احسنت استفاده کنی برای خدمت به زمین و جاری کردن عشق بین موجودات مختلف.
tatloo-afshani.jpg
عکسهای محسن افشانی به همراه همسرش «سویل» یکشنبه شب در مراسم جشن سریال ساخت ایران 2 با حضور عوامل این مجموعه در پردیس سینمایی ملت.مراسم جشن سریال ساخت ایران 2 شب گذشته یکشنبه «16 اردیبهشت ماه» با حضور هنرمندانی چون ، سارا بهرامی ، محسن کیایی ، محسن افشانی ، شبنم مقدمی ، امین حیایی ، مهران احمدی و … در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
بـ..وسـ..ـه محسن افشانی که با عکس و کلیپ هاي نامتعارف مورد هجوم کامنت هاي تند کاربران قرار گرفت همان‌ گونه سوژه داغ شبکه هاي اجتماعی است.
photo_۲۰۱۸-۰۳-۱۴_۱۱-۰۴-۱۵.jpg
images.jpg 421688_547.jpg hamsar-mohsen-afshani.jpg 186974_790.jpg
وی در گفتگویی درباره نحوه آشنایی با همسرش میگوید: نخستین برخورد ما در محرم سال 1395 ودر همان آسانسور بود!اگر شما هم پست‌هاي اینستاگرام افشانی را دنبال نمایید متوجه می شوید بیشترین سلفی وی در آسانسور بوده است.
برخی کاربران مجازی با کنایه به او میگفتند که گویا در آسانسور زندگی میکند.نخستین جمله‌اي که سویل به محسن گفت همسر این بازیگر درباره نخستین جمله‌اش به افشانی مطلب عجیبی بیان کرد:من در نخستین برخوردم گفتم چه چشمای قشنگی محسن افشانی هم متقابلا به وی گفته است: قابل ندارد.
این صحبت‌ها باعث تعجب بسیار زیاد مجری شد.حاشیه‌ها پادشاه حاشیه تمام نمی شود محسن افشانی در پایان گفت: منتظر اتفاقات حاشیه‌اي بیشتر از من و سوین باشید. یعنی از این حاشیه بیشتر قرار چه اتفاقی رخ دهد

• پیشنهادات
  • AREZOO.F

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    16,186
    598080259.jpg
    پلیس فتا و ماجرای شکایت
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

محسن افشانی بازیگری که با سریال ترانه مادری در تلویزیون شناخته شد در شبی که مهمان برنامه تلویزیون بود از خاطرات ترانه مادری , چگونگی بازیگر شدن و ورودش به دنیای اجرا و ماجرای عشقی که به
    ختم نشد گفتگو کرد و احساساتی بودن کار دستش داد.

بعد از سوال باربد بابایی مجری برنامه دلویزیون درمورد
    شدن
    , این بازیگر جوان
    وتلویزیون نتوانست خودش را بازرسی کند و به یاد عشقیکه در قبل تجربه کرده بود اشک هایش سرازیر شد.

این موضوع دست مایه شمار زیادی از افراد در شبکه های مجازی شد و حواشی زیادی در پی داشت. حاشیه هاي این رخداد آن قدر گسترده شد که محسن افشانی را مجبور به یک اقدام جدی کرد.بعد از فاش شدن راز عشقی محسن افشانی روی آنتن برنامه تلویزیون این موضوع دست مایه افراد فرصت طلب شد و این افراد فرصت را برای شهرت غنیمت شمردند و از این ماجرا به نفع شهرت خودشان بهره گیری کردند.

بعد از قرار دادن ویدئویی در صفحه
    محسن افشانی خانمی با اسم نیلوفر ویدئویی را منتشر کرد واعلام کرد که وی معشـ*ـوقه محسن افشانی بوده هست .بعد از این ماجرا محسن افشانی این موضوع را تکذیب کرد و در اینستاگرامش نوشت ;چقدر بعضی آدما میتونن فرصت طلب باشن.

من دلم برای کسی تنگ شده که خاطرات خوبی باهاش داشتم و این موضوع ناخودآگاه در برنامه اي مطرح شد! اکنون بعضی افراد دارن به نفع خودشون این موضوع رو برمیدارن و برای خودشون و شهرتشون جولان میدن.کسی که بهش علاقه مند هستم به اختصار س.ت.خ میباشند و سایرین مدعیان این رخداد میباشند.گویا ماجرا به این جا ختم نشد و محسن افشانی مجبور شد برای خاتمه دادن به این حواشی ازپلیس فتا کمک بگیرد.

بخشی از گفتگوی محسن افشانی در برنامه دلویزیون

محسن افشانی در یازدهم شهریورماه 96 مهمان باربد بابایی در برنامه دلویزیون شد. مجری برنامه دلویزیون درمورد عاشق شدن محسن افشانی پرسید که گفت;من
    گمشده اي دارم که به ازدواج نرسید و بغض در این لحظه بر این بازیگر جوان غالب شد و اشک از چشم هایش روانه شد و علت این جدایی را بردباری نکردن طرف مقابل اعلام کرد.صحنه ي بسیار غم انگیز و غمگین کننده.

باربد بابایی با مشاهده حال عجیب محسن افشانی کهدیگر نمیتوانست با بغضی که راه گلویش را بسته بود در برنامه گفتگو کند ادامه داد;محسن با شناختی که من از او دارم آدم بسیار با احساسی هست و حتماً گودی آن عشق برایش بسیار چندان بوده هست و از محسن افشانی پرسید ازدواج کرده طرف مقابلت که بازیگر جوان در حالیکه اشک از چشمانش روانه بود گفت;نمی‌دانم و اشک اجازه ادامه گفتگو کردن را به او نداد.

AREZOO.F

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    16,186
    685020920.jpg
    مجموعه : اخبار سینما
    جنجال عکس برهنه محسن افشانی و همسرش در استخر
    محسن افشانی بعد از ازدواج با سویل با حاشیه های بیشتری نسبت به گذشته مواجه شده است و مثل این‌که خودش هم بدش نمی‌آید که مردم درباره او و همسرش مدام در شبکه های اجتماعی بحث کنند. محسن افشانی بازیگر پر حاشیه ایرانی عکس جدیدی از خود درکنار همسرش منتشر کرد که در ادامه مشاهده می‌کنید.

1921564817-parsnaz-com.jpg

محسن افشانی مدتی است که درگیر حاشیه شده و بعد از ازدواجش همان‌ گونه تیتر یک اخبار حواشی هنرمندان است.وی بعد از ازدواج با دختری به نام سویل هر هفته تصاویر دو نفره جدیدی منتشر میکند. یکبار محسن افشانی و همسرش در کربلا و نجف، یکبار در ترکیه و …

1576383257-parsnaz-com.jpg

بیوگرافی محس افشانی:

زمینه فعالیت : تلویزیون
    تولد: ۱۱ فروردین ۱۳۶۸
    روستای وانشان گلپایگان
    ملیت: ایرانی
    پیشه: بازیگر مجری تهیه کننده و کارگردانتکیه کلام:عسیسم .شبيه پدر بزرگشه

خواننده مورد علاقه محسن:احسان خواجه امیری و محسن نامجو

بازیگر مورد علاقه : حامد بهداد

مجري مورد علاقه : رشيد پور

بهترين فيلم : نقاب

وزن :62

غذاي مورد علاقه : كوكو سيزي

اغلب عصباني نمي شه و اگه عصباني بشه زمين و زمان به هم مي دوزه

درس مورد علاقه : جغرافي

عدم تخصص : خانه داري

صدقه دادن را خيلي دوست دارد

تافل مي خونه

ازبادمجان. پياز. كدو.فلفل دلمه ای در غذا ها و واژه ی تكرار بدش مياد

خصوصيات اخلاقي: حسود و خواه البته مثبت

هنگام عصبانيت ايت الكرسي مي خونه

رنگ مورد علاقه : قرمز

رنگ بهترين لباس : مشكي

ترس از رفيق بد داره

شغل پدر : چوب و دكوراسيون داخلي

به همسایه هاشون میگه خاله

388929042-parsnaz-com.jpg

زندگینامه کامل محسن افشانی:

محسن افشانی مجري و بازيگر در يازدهم فروردين 1368 چشم به جهان گشود. رشته محسن افشانی در دبيرستان رياضی فيزيك بوده. به مهندسي شيمي و ميكانيك خيلي علاقه داره .محسن افشانی صاحب يك خواهر بزرگ‌تر از خودش هست كه اگه كسي مزاحمش بشه مزاحم رو پودر مي كنه !!! از كودكي دوست داشت بازيگر بشه ولي با دادن تستي سر از كار مجري گري در آورد.

اولين برنامه اش در مجري گري آستانه بود بعد در برنامه های «ما دو تا»، «بوم سفيد» و «درود بهار» نيز بعنوان مجري ظاهر شده ودر حرفه بازيگري در گاراگاهان و ترانه مادري حضور داشته. شيرين ترين خاطراتش رو اتفاقاتي مي دونه كه در حين مجري گري زنده براش مي افته. در وب نويسي همدست داره و 2.5 سال نيمه كاره وب نويسي انجام داده .دوستانش از خطش خيلي تعريف مي كنند.

282590449-parsnaz-com.jpg

بازی محسن افشانی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی زمینه به شهرت رسیدن و شروع بازیگری محسن افشانی بود که با توجه به سن و سال کم تجربه چندین تهیه کنندگی و کارگردانی را در کارنامه هنری خودش دارد باهم کارنامه هنری محسن افشانی را مرور میکنیم.

1311424251-parsnaz-com.jpg

ازدواج محسن افشانی:محسن افشانی روی صفحه اینستاگرام خود در تاریخ 18 آذرماه 1396 این عکس رابا پست زیر منتشر کرد:

86614892-parsnaz-com.jpg

به کسى که از ته دل میخواستمش رسیدم…
    خدا رو شاکرم
    این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم

بیشتر، از شعف خانواده ام خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشه…
    با خانواده اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم…
    براى خوشبختى من و همسرم دعاى خیر کنید…
    یا حق

850617949-parsnaz-com.jpg

نامزدی که بهم خورد

محسن افشانی در مقطعی با انتشار عکس دونفره با دختری خبر ازدواج خودرا منتشر کرداما بعد از مدتی این مطلب از پیج او پاک شد، سپس او دریک برنامه تلویزیونی با گریه از عشق قدیمی خود یاد کرد، گویا نامزدی وی بهم خورده و این ارتباط به ازدواج نینجامیده است

459332455-parsnaz-com.jpg

ماجرای آشنایی

آشنایی این دو در محرم سال 95 شروع شد و نخستین بار هم دیگر را در آسانسور دیدند، افشانی میگوید با خانواده اى وصلت كردم كه پر از مهر و محبت و ادب و انسانيت هستند و هيچ چيز مهمتر از محبت از درون و بيرونشون نيافتم

1093274481-parsnaz-com.jpg

چرا بادیگار دارد

حضور او در مراسمات و دعوت های گوناگون همراه با محافظ استاوی در توجیه این رفتار خود میگوید، عده ای وی را در شبکه های اجتماعی تهدید کردند هر جا ببینندش با قمه می‌زنند برای همین او هم وادار به استخدام بادیگار شده است !

1904058967-parsnaz-com.jpg

اهل مارک و تتو …

بله خیلی زیاد؛ روی تنم تتو دارم و حتی عکسش را روی صفحه مجازی خودم به اشتراک گذاشتم. ساعت مارک دار استفاده میکنم و لباسهای برند می‌پوشم ولی اعتقادات مذهبی خودم را هم دارمحتی پیاده برای زیارت به کربلا رفته ام

2070455294-parsnaz-com.jpg

وداع دراماتیک از مجری گری ماه عسل

او مدتی حدود 12 برنامه مجری ماه عسل که آن زمان 1387 با نام ماه محبوب بود به جای احسان علیخانی اجرای این برنامه رو برعهده داشت دراین برنامه در حد و اندازه های اجرای برنامه رمضانی نشان ندادماه محبوب اگرچه همه ی المان های برنامه سال قبل را داشت اما نبود علیخانی ون ابلدی افشانی خیلی زود به چشم آمد بیننده ها از همان شب اول و تهیه کننده و مدیران شبکه از شب ششم هفتم فهمیدند بدون علیخانی برنامه شکست خورده است.

پس دریک برنامه ویژه که در ژانر خودش رمانتیک ترین و اشک آورترین برنامه زنده تلویزیون بود افشانی از برنامه خداحافظی کرد و سکوی اجرا و تهیه کنندگی، باهم به علیخانی رسید. دوباره با نام ماه عسل و قبیله ماه عسلی ها به حیاتش ادامه داد

754935707-parsnaz-com.jpg

علاقه به فوتبال

یک دوره ای در مدرسه، فوتبال آموزش دیدم و بعد از بازیگری در تیم فوتبال هنرمندان بودم، همچنین در دسته ی دو تهران هم بازی کردم. بعد از خدمت سربازی قرر بود دریک تیم با نام نیروی زمینی بازی کنم اما بدلیل مشغله ی کاری نتوانستم

421951600-parsnaz-com.jpg

انواع حاشیه

این بازیگر جوان که در مدت کم حضورش حاشیه هایي زیادی ایجاد کرده که یکی از بدترین انها در اینستاگرام بود که برای دختری به نام لنس لبـاس زیر خریده بودو برایش فیلم فرستاد اما به اشتباه آنرا در صفحه شخصی اش آپلود کرد!

2116448324-parsnaz-com.jpg

عکس های جدید محسن افشانی

712990306-parsnaz-com.jpg

1313828816-parsnaz-com.jpg

عکس محسن افشانی و همسرش سویل

1563008622-parsnaz-com.jpg

1400569754-parsnaz-com.jpg

1284201069-parsnaz-com.jpg

277852556-parsnaz-com.jpg

529367898-parsnaz-com.jpg

عکس محسن افشانی و خواهرش

1132432910-parsnaz-com.jpg

عکس کودکی محسن افشانی و خواهرش

1548483662-parsnaz-com.jpg

جنجال عکس عـریـان محسن افشانی و همسرش در استخر |محسن افشانی و سویل

425141792-parsnaz-com.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AREZOO.F

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    543
    امتیاز واکنش
    16,186
    مجموعه : اخبار سینما
    1929023072.jpg

فیلم جنجالی محسن افشانی در کنار دختر بی حجاب
    محسن افشانی پس از ازدحام هاي اخیرش که دراینستاگرام به وجود آمد, مجدد درگیر حواشی شده هست که دختر خواننده اوکراینی افشا کرده هست. فیلممحسن افشانی , انتشار ویدئویی عجیب از محسن افشانی در کنار خانمی با ظاهر نامناسب موجب ایجاد غوغایی شده استکه گستره آن به این زودی اتمام نخواهد یافت.

1055606856-parsnaz-com.jpg

این بازیگر بارها و بارها به علت‌هاي گوناگون زیادی در چشم مخاطبان پر رنگ شده.دلایلی که هیچ‌کدام به حرفه‌اي بودن او در کارش برنمی‌گردد. مثلاً یکی از علایق عجیبافشانی گرفتن سلفی‌ در جهت‌هاي گوناگون در ماشینش هست, گرچه در حالت‌هایي که سانروف خودرو حتماً داخل کادر باشد.

1191968394-parsnaz-com.jpg

عکس‌هاي سریالی محسن افشانی با بانو دندان دکتر مشهور هم تا مدت‌ها دست به دست می شدند.محسن افشانی یکی از آن‌هایي بودکه در مراسم اختتامیه فیلم فجر با پوششی عجیب و نامتعارف حضور پیدا کرده بودند.بادیگارد داشتن هم رخداد دیدنی دیگری بود که در ابتدای کار خنده‌دار به نظر می‌آمد,

296318881-parsnaz-com.jpg

اما وقتی علت را از افشانی جویا شدند, این‌طور جواب داد که مدتی هست,چند نفر ناشناس تهدیدش میکنندکه هرجا وی را ببینند با قمه او آسیب می زنند.چندی بعد هم با تعدادی از بازیگران, راهی کربلا شد و در پیاده‌روی اربعین شرکت کرد.تابستان سال 13955 محسن افشانی به همراه خواهرش سمیه افشانی مهمان برنامه‌ي شیدایی شده بودند.

1010052221-parsnaz-com.jpg

محسن افشانی در آخرین دقایق برنامه شیدایی با بوسیدن خواهرش وارد گود حاشیه‌ شد.سایت‌ها و کانال‌هاي تلگرامی عنوان همسر را جایگزین خواهر کردندو تحویل مردمی دادندکه اصل برنامه را ندیده بودند.محسن افشانی شهریور همین مشابه مهمان یک برنامه‌ي تلویزیونی بودکه از شبکه‌ي نسیم اکران می‌شد. باربد بابایی که در این برنامه مجری بود, بحث را به سمت علت ازدواج نکردن افشانی کشاند.

1722179742-parsnaz-com.jpg

محسن افشانی هم که یاد عشق قدیمی‌اش افتاده بود گریه‌اش گرفت و صادقانه تجربه‌ي تلخی که داشته را تایید کرد.با اکران شدن ویدیو گریه محسن افشانی, خانمی که سال‌ها پیش تصاویرش به عنوانهمسر افشانی اکران شده بود, ویدیویی را منتشر کرد و در آن خودش را همان عشق از دست رفته‌ي محسن افشانی معرفی کرد.

13718133-parsnaz-com.jpg

این ویدیو که تنها با هدف تظاهر و مطرح شدن تهیه شده بود واکنش و تکذیب محسن افشانی را در پی داشت. افشانی همین طور گفت که از آن بانو شکایت خواهد کرد.

حاشیه هاي غوغایی محسن افشانی

حاشیه‌‌هاي گریه کردن روی آنتن زنده هنوز تمام نشده بود که چند روز پیش رخداد دیگری افتاد.یک عکس غوغایی و بسیار عجیب از لباسی زنانه برای مدت زمان خیلی کوتاهی روی استوری محسن افشانی قرار گرفت.استوری فورا پاک شده بود اما همان یکی دو دقیقه کافی بود تا آدم‌هاي زیادی آن عکس را سیو کرده

1718143723-parsnaz-com.jpg

و منتشر کنند.بعد از این رخداد کامنت‌هاي صفحه‌ي محسن افشانی به سرعت چندان شدند.او در جواب به خبرگزاری‌ها گفته بود شکایت کرده هست و تا جواب شکایتش نیاید به هیچ سوالی جواب نخواهد داد.محسن افشانی با پست عکس دیگری در اینستاگرامش, متن عجیبی با این مضمون را پیوست کرد:«سرانجام که پام میرسه مملکتم برسم, مجروح می کنم مسبب این حواشی رو»

این حاشیه‌ها هنوز تمام نشده بود که انتشار ویدئویی دیگراز محسن افشانی حاشیه‌ها غوغایی‌تر شد.وی در این ویدئو که در کنار خانومی حضور دارد و می گوید; لنی هستن, همسر دوست بسیارخوب من آقا سعید عزیز از اکراین من فن ایشون هستم و ایشون هم فن بسیار مفید من هستن خیلی جاتون خالیه تو شهر دبی.

گفتنی هست این ویدئو در استوری لنی برلین منتشر شده اما به علت اینکه محسن افشانی تگ شده بود خیلی سریع در تلگرام و شبکه های مجازی اکران شد.این ویدیو با انعکاس هاي عجیب غریبی در شبکه های مجازی روبه رو شده هست.این موضوع که آینده کاری و زندگی شخصی وی بعد از انتشار این ویدئو چه می شودتامل برانگیز دارد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    136
    بالا