فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
9,452
امتیاز واکنش
41,301
به نام خالق ترسناک‌ترین‌ها

سلام.
اگه شما هم مثل من دوست دارین درباره‌ی (قاتل‌ها، داستان‌های اصلی انیمیشن‌ها و...) بدونین، دکمه‌ی پیگیری موضوع رو بزنین.
※این تاپیک به افراد حساس توصیه نمی‌شود.※
اگه هر کدوم از پست‌ها رو دوست داشتین، لطفاً لایک کنین.
ارسال هرگونه پست و اسپم، ممنوع!

-ترس همیشه هست؛ کافیه به پشت سرت نگاه کنی و من رو ببینی و بترسی!:aiwan_light,xxxxblum::aiwan_lffghfdght_blum:

آخرین ویرایش:
  • پیشنهادات
  • فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    Finding nemo/در جستجوی نمو

بیشتر ما انیمیشن «در جستجوی نمو» رو دیدیم. داستان در جستجوی نمو، داستان بچه‌ ماهی‌ای بود که گم شده بود.

در واقع معنی اسم نمو 'nemo' یعنی هیچ‌کس و معنی کامل انیمیشن 'Finding nemo' یعنی پیداکردن هیچ‌کس!
    در واقع کل انیمیشن در جستجوی نمو، درباره‌ی پیداکردن نمو نیست. دلقک‌ماهی‌ها (نوع ماهی‌ای که نمو بود) بچه های ناقص رو می‌خورن. پس خیلی امکانش بالاست که در انیمیشن نمو، پدر نمو اون رو خورده باشه و نمو تنها یه توهم یا همون هیچ‌کس باشه که تنها یه سری ماهی‌های خاص می‌تونن اون رو ببینن.
    انیمیشن نمو اصلاً یه داستان ثابت نیست. برای همین شما می‌تونین هزاران دلیل برای انیمیشن پیدا کنین و بیشتر به این برسین که انیمیشن‌هایی که ساخته میشن، اصلاً قابل درک توسط بچه‌ها نیستن و از روی یه برنامه و یه سناریوی حرفه‌ای و از قبل تعیین‌شده نوشته و ساخته میشن. انیمیشن‌هایی با معانی سنگین و تاریک که تنها به علت انیمیشنی‌بودنشون ایرادی نداره که توسط بچه‌ها دیده بشن.
    Screenshot_1-8.jpg
    امیدوارم از این مطلب لـ*ـذت بـرده باشید.
    تشکر و پیگیری یادتون نره!
    در صورت تمایل این تاپیک رو به بقیه هم معرفی کنید.

- من همیشه هستم. فقط کافیه من رو صدا کنی!

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    عکس جنجالی

بعضی از ماها عکس‌هایی رو دیدیم که با واقعیت یکی نیستند و حالا یکی از اون‌ها:

هنگامی که یک مادر جوان اهل منطقه «ساسکس غربی» انگلیس تصمیم گرفت تا از دختر خردسالش در باغ عکس بگیرد، نمی‌دانست با چه ماجرای عجیبی روبه‌رو خواهد شد! «آلیس باد» بعد از گرفتن عکس‌ها، درحالی‌که مشغول دیدن آن‌ها بود، ناگهان دو موجود عجیبی را دید که تصویر آن‌ها در بالنی که پشت‌سر دخترش قرار داشت، در زیر نور آفتاب منعکس شده بود.
    636425402198986299.jpg
    بنا به ادعای آلیس ۲۴ساله که یک پرستار است، این تصویر عجیب در واقع مادربزرگش بود که پیش از تولد او از دنیا رفته بود.
    بنا به گفته آلیس او زمانی که تنها ۲ سال داشت به پدرومادرش گفته بود کسی که قد بلندی دارد، هر روز برای بازی با او به باغ می‌آید.
    «این اتفاق به مدت ۱۸ ماه، هر روز برایم رخ می‌داد. من متوجه آن نشدم؛ اما وقتی که زوم کردم، آن را دیدم. ابتدا خیال کردم شاید از اعضای فامیل باشند که در پشت سر من در باغ حضور داشتند؛ اما این‌طور نبود. قدش بسیار بلند بود. پدرومادرم بعد از من و دقیقاً چند لحظه بعد از همان نقطه چند عکس گرفتند؛ اما در عکس آن‌ها چنین چیزی دیده نمی‌شد.»

- عکس‌ها همیشه چیزهایی را که نباید نشان بدهند، نشان می‌دهند!

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    مرده زنده شده

در سال ۱۹۱۵ زنی که دیر به مراسم تدفین خواهرش رسیده بود، لحظاتی قبل از دفن خواست که برای اخرین بار چهره خواهرشو ببینه. وقتی تابوت رو باز کردن خواهرش تکون خوردو با لبخند به زندگی برگشت. اون زن ۴۰ سال دیگه زندگی کرد!

- توی آینه به دنبال من باش. اون‌موقع می‌بینی که چقدر ترسناکم!

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به‌ نام خدا

این قسمت:
    قلب مومیایی شده

قلب موميایی‎شده اگوستوس درانژ كه گفته مى‌شود خون آشام بوده و ٤٠ نفر را به قتل رسانده است. وى در سال ١٩١٢ به قتل رسيد و پس از مرگش نيز با ميله‌اى قلب او را سوراخ كردند.
    8111_orig.jpg
    لایک و پیگیری یادتون نره!

- قلب تو همیشه تو چنگ منه. کافیه فشارش بدم تا بمیری!

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    حقیقتی درباره‌ی انیمیشن فروزن

بعضی از شما انیمیشن فروزن یا ملکه‌ی یخی [که به عبارتی در بین جمع به السا و آنا مشهور شده] رو دیدین. حقیقتی در رابـ ـطه با کریستوف وجود داره:

در انیمیشن «فروزن» گوزنی وجود دارد که دوست صمیمی پسر داستان یعنی کریستوف است. آن‌ها از کودکی باهم بزرگ شده‌اند. از آنجایی که مردمان قطب و مناطق سردسیر اروپایی از پوست گوزن برای خود لباس‌های گرم درست می‌کنند، کریستوف هم یکی از این لباس‌های گوزنی را به تن کرده است و در واقع از آنجایی که فرهنگ این مردمان طوری است که بزرگان آن دهکده این لباس گوزنی را برای بزرگسالی کودکان خود می‌دوزند، یک گوزن را کشته‌اند و با پوست آن برای بزرگ‌شدن کریستوف یک لباس درست کرده‌اند؛ اما اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که دوست گوزنی او شدیداً به او وابسته است!
    7db026a08217220f216131c9d3d8cd1d.jpg
    پس درنتیجه هنگامی که بزرگان قبیله برای شکار یک گوزن به جنگل رفته‌اند تا برای کریستوف یک لباس درست کنند، بعد از کشتن گوزن متوجه می‌شوند آن گوزن یک بچه نیز داشته؛ سپس بچه گوزن را با خود به دهکده می‌آورند و به دست کریستوف می‌سپارند؛ اما داستان از جایی ترسناک می‌شود که می‌فهمید پوست مادر این گوزن بر تن کریستوف است و او شدیداً به کریستوف علاقه دارد‌. در واقع برای این وابسته است که اولاً او را بزرگ کرده و دوماً بوی مادرش را می‌دهد.

- همه‌ی ما هیولا هستیم! حتی تو. کافیه فقط به خودت تلقین کنی که یه هیولایی.

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    رازی نهفته در انیمیشن کارخانه‌ی هیولاها

خیلی از شماها، انیمیشن کارخانه‌ی هیولاها رو دیدین.؛ اما رازی که توی این انیمیشن و انیمیشن دیگه‌ای از محصولات پیکسار پنهان شده، چیه؟

در انیمیشن کارخانه‌ی هیولاها رندال شخصیت منفی این انیمیشن به سالیوان شخصیت پشمالوی آبی رنگ می‌گوید:
    من شنیدم که انسان‌ها از پوست ما برای روکش توالت استفاده می‌کنند.
    و سالیوان جواب می‌دهد: «مزخرفه»

این جمله شاید یک جمله فراموش شده باشد؛ اما در واقع در یک انیمیشن دیگر به نام داستان اسباب‌بازی‌ها اجرا شده است.

monster-skin.jpg
    شما می‌توانید پوست سالیوان را که روکش توالت شده است، در تصویر بالا ببینید.

- هیولاها ظاهر خاصی ندارند، مثل تو!

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    خودکشی

در دهه‌ی 70، یک مرد با پریدن از پل گلدن گیت خودکشی کرد؛
    ولی یک یادداشت به جا گذاشته بود:
    «من دارم روی پل راه میرم. اگه حتی فقط یه نفر تو راه بهم لبخند بزنه، خودکشی نمی‌کنم...»

unnamed.jpg

- آینه‌ وردهای خاص خودش رو داره. با خوندنش می‌تونی ترس رو تو آینه ببینی.

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    قاتل اسیدی

جان های مشهور به "قاتل حمام اسید" یکی از قاتلان بسیار مخوف افسانه‌ای است که ابتدا بخاطر کلاه‌برداری راهی زندان شد. نقشه او اینگونه بود که جسد قربانیان را در اسید سولفوریک حل کند. وی در آزمایشهای اولیه خود دریافت که بدن موشها پس از ۳۰ دقیقه متلاشی می‌شود.
    اولین قربانی انسانی جان، کارمند سابق او ویلیام مک‌سوان بود که در سال ۱۹۴۴ به قتل رسید. وی به زیرزمین کشانده شده، ضربه ای به سرش وارد گردیده و سپس با ۴۰ گالن اسید تجزیه شده بود. انگیزه این کار هم مالی بود، وی خانه مک سوان را می‌خواست. هنگامی که والدین مک سوان به وی مشکوک شدند، آنها را هم در اسید حل کرد.
    قربانیان بعدی هم زن و شوهری بودند که گول سرمایه وی را خورده و قرار بود دارایی و زندگی شان را یکجا از دست دهند. ششمین و آخرین قربانی جان های هم بیوه‌ای با نام الیو دوراند-دیاکن بود که در سال ۱۹۴۹ به قتل رسید.

393543_648.jpg
    هنگامی که پلیس محل کار جان را جستجو کرد اوراق فراوان متعلق به قربانیان را پیدا کرد و البته تحقیقات تخصصی باعث کشف ۲۸ کیلوگرم چربی انسانی، ۳ سنگ کیسه صفرا، بخشهایی از پا، ۱۸ قطعه استخوان بدن انسان و همچنین دندان مصنوعی‌های خانم دوراند-دیاکن از حیاط آنجا شد.
    جان های ادعای جنون کرد، اما بالاخره بخاطر قتل مجرم شناخته شده و به دار آویخته شد.

امیدوارم از این مطلب لـ ـذت بـرده باشید.

- تو می‌تونی مجرم نباش؛ اما قاتل باشی. کافیه خودت رو بکشی. اون‌‌موقع تو قاتل خودت هستی.

آخرین ویرایش:

فاطمه صفارزاده

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    9,452
    امتیاز واکنش
    41,301
    به نام خدا

این قسمت:
    سندرم دست بیگانه

«Alien Hand Syndrome»
    سندروم دست فضایی یا بیگانه وضعیتی بسیار عجیب است که بیمار هیچ اختیاری در کنترل دستش نداد. گاها این دست او را در شب خفه می‌کند و یا وقتی یک چاقو و یا یک شی خطرناک در دست داشته باشد، ممکن است با آن حتی خودش را بکشد. این کنترل‌ها معمولاً خطرناک و کشنده هستند.

741-Recovered.jpg
    امیدوارم از این مطلب لـ ـذت بـرده باشید.
    تلایک و پیگیری یادتون نره!

- تو با دست‌هات می‌تونی کارهای جالبی انجام بدی. مثلاً خفه کردن.

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا