اخبار سینما و تلوزیون خدا با من است ويژه افطار از شبكه آموزش پخش مي شود

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 217
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
شبكه آموزش سيما با برنامه «خدا با من است» در ساعاتي قبل از افطار ميهمان خانه هاي روزه داران خواهد بود.

2014062910531560.jpg

به گزارش سينماخبر ويژه برنامه ماه مبارك رمضان با نام «خدا با من است» هر شب قبل از افطاراز ساعت 20 با بخش هاي مختلف در حوزه ادبيات داستاني طنز لحظات افطار مخاطبان را شيرين مي كند.

معرفي كتابهايي در قالب طنز يكي از بخشهايي اين برنامه است كه در اين بخش «سيدمهدي شجاعي» مخاطبان را با كتابهاي كاربردي آشنا ميكند.

به گزارش فارس، در اين برنامه «ساعد باقري» نيز به نيايش خواني و بازخواني متون كتب كهن اسلامي مي پردازد؛ همچنين شاعراني همچون همچون ناصر فيض، احمد عرباني، يوسفعلي ميرشكاك و...در برنامه حضور مي يابند.

در بخشي ديگر احمد عرباني كاريكاتور هاي منتشره شده در نشريات طنز پس از انقلاب با موضوع رمضان را مرور ميكند.

همچنين از ديگر آيتم هاي برنامه «خدا با من است» مستندگونه هايي از مكه مكرمه و مدينه منوره است كه توسط «قاسم رفيعا» شاعر اثر آشناي «بچه محل امام رضا (ع) در قالب يك سفرنامه منظوم با عنوان «قاسم در ميقات» تقديم بينندگان مي شود.

«بها الدين خرمشاهي» نيز به بازخواني تاريخ كتابت قرآن و نقل لطليف و ظرافات آيات قرآني مي پردازد.

برنامه "خدا با من است" به تهيه كنندگي امير قميشي و اجراي شهرام شكيبا هر شب در ساعت20 به روي آنتن شبكه آموزش سيما قرار ميگيرد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
9
بازدیدها
494
پاسخ ها
0
بازدیدها
165
پاسخ ها
0
بازدیدها