اطلاعیه دور دوم مسابقات رمان نویسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sepideh1377fenty

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5
امتیاز واکنش
16
سلام وقت بخیر من تازه چن روزه از مسابقه خبردار شدم و امروز عضو شدم باید برای شرکت در مسابقه چه کنم؟دور اول شرکت نکردم

• پیشنهادات
  • Sepideh1377fenty

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5
    امتیاز واکنش
    16
    سلام وقت بخیر من تازه از مسابقه خبردار شدم و امروز عضوشدم دور اول شرکت نکردم برای شرکت در دوره دوم چه باید بکنم؟

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    متاسفانه این فیلترینگ همه برنامه ها رو به هم ریخت.چندماهی افتادیم عقب.تاریخ شروع مسابقه از اولین روز رفع فیـلتـ*ـر خواهد بود و پایانش هم طبق برنامه 7 ماه بعدش.همه رمانهایی که در این مدتی فیلترینگ پایان یافتن هم میتونن تو مسابقه شرکت کنن.یعنی رمانهایی که از 30 مهر به بعد کامل شدن و یا از اون تاریخ شده اند،می توانند در مسابقه شرکت کنند.فکر کنم پایان مسابقه بیفته برای شهریور ماه.اما قرار ما چیز دیگری بوده.یعنی قرار بوده آخر فروردین مسابقه تموم بشه و برای تابستون قرار خرید رمانها رو داشتیم.اون برنامه خرید رمانها سرجاشه از همون تاریخی که گفتم توی تاپیک مربوطه شروع میشه.اما بدلیل اینکه مسابقه به تاخیر افتاد و برای جبران این مورد،جوایز مسابقه دوبل شدن.ینی هر مبلغی که توی پست اول برای نفرات برتر نوشتیم،دو برابر شد.دور سوم هم که کلا داستان جور دیگری پیش خواهد رفت.خدا رو چی دیدین شاید به نفر اول یه 206 دادیم.کلا کار دنیا عجیب غریبه و هیچی بعید نیست.اما از همین جا من قول اینو میدم که جوایز دور سوم و سبک برگزاری آن کلا متفاوت با دوتای اول خواهد بود.اینا دست گرمی بود.دور سوم نفرات خیلی بیشتری جایزه میگیرن و مبالغ هم که اصلا قابل مقایسه با دور دوم نخواهد بود.تصمیم خاصی نگرفتیم فقط میدونم ارقام جوایز خیلی بیشتر از دور دوم خواهد بود.چیزی که توی ذهنمه اینه که در 5 یا 6 ژانر مختلف برگزار کنیم و در هر سبکی 5 نفر بعنوان برنده انتخاب بشن و نفرات برترو بفرستیم یه ماه پاریس صفا کنن و شانس بیاریم هواپیمای اینا رو بزنن و ما پول خونشون رو بگیریم که دستمون پر باشه برای برگزاری باشکوه تر دور چهارم.فعلا حداقل عدد 5 میلیون تومن رو برای نفرات اول هر سبک از من داشته باشین تا ببینیم برنامه چطور پیش میره.شاید بشه 10 شاید 20 شایدم 50!!!.فعلا چیزی مشخص نیست.در بدترین حالت ممکن که برنامه هام صفر درصد پیشرفت داشته باشن این 5تومن به نفرات اول میرسه و متناسب با اون به نفرات بعدی. حداقل 5 میلیون.یه بار دیگه بنویسم حداقلِ حداقلِ حداقل 5 میلیون تومن برای نفرات اول در دور سوم.به احتمال خیلی زیاد،شرکت در دور دوم،پیش نیاز دور سوم باشه.اگرم اینطور نباشه قطعا برای شرکت کنندگان دور دوم امتیاز خاصی قائل خواهیم شد.برای مثال تو دور سوم به رمانها امتیاز میتونیم بدیم از 1 تا 100 و مشخصا اونی که امتیاز بالاتری داره برنده میشه.اما کسی طبق اون امتیاز خاصی که گفتم،بعنوان مثال 20 امتیاز پیشاپیش برای شرکت کنندگان دور دوم لحاظ میشه.ینی اونی که تازه از دور سوم اومده،باید از صفر برسه به 100 و اونی که دور دوم رو بوده از 20 باید برسه به 100.الان گرفتین چی میگم یا زنگ بزنم مترجم بیاد؟

یک نکته ی دیگر:اگر چیزی که توی ذهن منه،تا پایان تابستون عملی بشه(که احتمال عملی شدنش بیش از 90درصده)،از ابتدای پاییز 99 همه رمانها،داستانکها،کارهای گویا،نمایشنامه ها و ....(خلاصه همه محتوای تولید شده در سایت)از صاحبان اثر خریداری خواهد شد.اما قطعا مبالغ متفاوت خواهد بود.نویسنده رنکدار و معتبر ما قطعا سود بیشتری خواهد برد.

یه دونه نکته ریز دیگه بگم.نه بسه دیگه این بمونه برای بعد. فقط اینو میدونم که حالا حالاها باهم کار داریم.خیلی کار داریم باهم.این چیزایی که گفتم دست گرمی هستن به شرطی که برنامه ی من تا تابستون اونطوری که میخوام پیش بره.

کاش ساکن جای دیگری بودم.حداقلش این بود میتونستم چیزی که توی ذهنمه رو براحتی پیاده کنم.اینجا باید با زمین و زمان بجنگم.از شریک و مدیر گرفته تا نویسنده و کاربر و ....به قول شاعر:از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیست،گرهم گله ای هست دگر حوصله ای نیست. افسوس که برنامه ی من اصلا برای خودم نیست و تنها سود من از این برنامه،لـ*ـذت تماشای پیشرفت چند نفر در بستری خواهد بود،که هرگز برای من فراهم نبود.تو پر بکشی به آسمان،من تماشایت کنم.تو دور می شوی از جانم و باز هم دعایت میکنم.

می ترسم از تو
    که بیدار خواهی شد
    دستهایت را خواهی شست
    و لبخند خواهی زد
    در صبحِ روزی
    خالی از من...
    می ترسم

بی دلیل و بی وقفه دوستتون دارم
    :aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:

و تو کاربر ایکس
    وقتی گـ ـناه و اشتباهی بی پاسخ بمونه،تعادل و توازن طبیعت به هم میخوره.میتونی مشکوک باشی به اینکه خورشید فردا برای همیشه خاموش بشه اما یک درصد هم شک نکن که در بدترین زمان و مکان ممکن جواب کاراتو خواهم داد.ینی کاری میکنم باهات که مغول با ایران نکرد.بشین فعلا استراحت کن تا نوبتت بشه

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آخرین ویرایش:

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,737
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا