اطلاعیه دور دوم مسابقات رمان نویسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,737
سلام به کاربران عزیز

اطلاعیه دور دوم مسابقات رمان نویسی

شروع از 30 مهر

پایان 31 فروردین 99

دور دوم در دو گروه نیمه حرفه ای و حرفه ای برگزار میشود
پیش نیاز شرکت در دور دوم اینه که نویسنده در دور اول شرکت کرده باشه(طبق تصمیم مدیران سایت کسانی که در دور اول شرکت نداشته اند نیز،می توانند در دور دوم شرکت کنند)

خود نویسنده تعیین میکنه میخواد رمانش تو بخش حرفه ای با بقیه رمانها رقابت کنه یا تو بخش نیمه حرفه ای

در دور دوم هم ژانر اهمیتی ندارد و نویسنده با توجه به توانایی خودش و نیز قدرت قلم رقبا میتونه اعلام کنه میخواد تو گروه حرفه ای شرکت کنه یا گروه نیمه حرفه ای

حرفه ای جوایز 5 نفر اول

1.5 میلیون تومان
1 میلیون تومان
700 هزار تومان
400 هزار تومان
250 هزار تومان

نیمه حرفه ای جوایز 5 نفر
800 هزار تومان
600 هزار تومان
400 هزار تومان
250 هزار تومان
150 هزار تومان

5 رمان برتر گروه حرفه ای یک ماه در اسلایدر سایت و انجمن و نفرات برتر گروه نیمه حرفه ای 15 روز در اسلایدر سایت و انجمن

نکته ی بسیار مهم و کنکوری:
دور سوم از 1 اردیبهشت 99 شروع میشود.
از دور سوم،مسابقات در ژانر های مختلف برگزار خواهد شد و جوایز آن نیز بعدا مشخص خواهد شد.با مقایسه جوایز دور اول و دوم اصلا بعید نخواهد بود که جوایز دور هم بسیار متفاوت باشد.شاید نفرات برتر رو فرستادیم سفر یک ماهه به مریخ.تو این کشور هیچی بعید نیست.
جوایز دور اول 600 تومنه دور دوم 6 میلیون یعنی 10 برابر و دور سوم.........

قوانین
تمام رمانهایی که توی مسابقه شرکت میکنن انحصاری سایت خواهند بود.شرکت کننده بعدا نمی تواند درخواست حذف آن را بکند

همه نویسندگانی که به هر دلیلی قبلا از سایت رفته اند و فعالیتی در سایت ندارند می توانند برگردن و توی مسابقات شرکت کنند.مباحث و مشکلات گذشته بصورت کلی نادیده گرفته خواهند شد و سایت نگاه دانلود به هیچ وجه مشکلی با هیچ نویسنده ای ندارد و اگر قبلا هم مشکلی بوده از نظر ما تموم شدست....
تا دوماه پس از پایان مسابقات نویسنده حق نداره رمانش رو توی سایتهای دیگه قرار بده.بعد از اون موردی نخواهد داشت و اگر مدیران سایتای دیگه بی اجازه رمان رو کپی کنن نویسنده شخصا باید پیگیر پاک کردن رمانش باشه وگرنه حق شرکت در دوره های بعدی را نخواهد داشت

مسابقات رمان نویسی ما بصورت مداوم ادامه خواهد داشت و علاوه بر جوایزی که گفته شد سعی خواهیم کرد برای همه شرکت کنندگان مزایای خاصی درنظر بگیریم

از طریق تاپیک زیر برای شرکت در دور اول اعلام آمادگی کنید
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

نکته کنکوری دیگر:
حرفه ای و نیمه حرفه ای منظور این نیست که نویسنده باید رمانی با تگ حرفه ای یا نیمه حرفه ای داشته باشد.فقط از نظر قدرت قلم نویسنده رمانها رو به دو دسته تقسیم میکنیم که خود نویسنده میتونه انتخاب کنه که توی کدوم گروه میخواد رمانش شرکت داده بشه.پس هرکسی میتونه توی مسابقه شرکت کنه

همگیتون موفق باشید
کادر مدیریتی نگاه دانلود

برای شرکت در دور دوم نیز از هم اکنون می توانید شروع به نوشتن رمان خود کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • deimos

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,092
    امتیاز واکنش
    118,349
    سلام. وقت بخیر.
    ببخشید من متوجه نشدم. نویسنده باید برای هر دور از مسابقه یه رمان جدید بنویسه؟
    مثلا من می تونم با همون رمانی که توی دور اول شرکت کردم توی دور دوم هم شرکت کنم؟

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780
    این تاپیک برای دور دوم مسابقه هست که از 30 مهر شروع میشه.چون حضور در دور اول پیش نیاز شرکت در دور دوم است ما زودتر تاپیکشو زدیم که بعدا کسی نیاد بگه میخوام دور دوم رو شرکت کنم و نمیدونستم حتما باید تو دور اول شرکت میکردم
    در مورد سوالتون.فعلا خیر.فعلا تو دور اول شرکت کنید برای دور دوم بعدا اطلاعرسانی میکنیم

Ghalllbeyakhi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    127
    امتیاز واکنش
    5,572

ویناسه...!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    5
    امتیاز واکنش
    99
    خب من توی دوره ی اول شرکت نکردم یعنی باید اول توی دوره ی اول شرکت کنم بعد دوم؟؟

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,780

atra.kh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,241
    امتیاز واکنش
    3,209
    با توجه به قانونی که گفتید یعنی در صورت چاپ رمان هم امکان حذف نیست؟

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا