فوتبال خارجی رونالدو: شاید من هم روزی بوکسور شدم!

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 158
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
کریستیانو رونالدو در مصاحبه با کمپانی نایک که مجری آن ریو فردیناند بود، صحبت های جالبی را به زبان آورد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو که سالهای پرافتخاری را در یونایتد کنار فردیناند سپری کرد از آینده، ورود به ترکیب رئال و خاطراتش در یونایتد صحبت کرد.

01244750.jpg

روزهای حضور در اولدترافورد: "من هرگز یونایتد را فراموش نکرده ام و آنجا بود که میان بهترین بازیکنان جهان یاد گرفتم که بهتر و بهتر شوم.

اگر شما همزمان از استعداد و پشتکار برخوردار باشید، تبدیل به بازیکن بزرگی خواهید شد و من فکر می کنم که از این خصیصه برخوردار بودم."

01244746.jpg

پیوستن به رئال مادرید: "زمانی که راهی رئال مادرید شدم، از همان ابتدا سعی کردم فضای موجود را حس کنم و روزی که مراسم معارفه من برگزار شد، انگار یک مسابقه در حال برگزاری بود؛ زیرا جمعیت زیادی به استادیوم آمده بودند. این اتفاق سورپرایز بزرگی بود که روزی غیرقابل باور را برایم رقم زد و من به آن اتفاق افتخار می کنم.

01244748.jpg

در اسپانیا مردم به عشق فوتبال زندگی می کنند و من عاشق این ویژگی هستم. در آن مقطع تنها موضوعی که ذهنم را درگیر کرده بود، این بود که سطح خودم را ثابت کرده و نشان دهم که بازیکن متفاوتی هستم و این کاری بود که من انجام دادم.

فصل اول و دوم برای من شگفت انگیز بود و من هر سال پیشرفت کردم که تجربه شیرینی بود."

آینده رونالدو: "طی این سال بردن جایزه توپ طلا بیش از این تعداد ممکن نبود. شاید من نیز مانند تو (اشاره به فردیناند) بوکسور شدم؛ اما مهم ترین نکته فتح افتخارت است.

01244747.jpg

ما 10 یا 11 ماه تلاش می کنیم و اگر هیچ عنوانی چه فردی و چه تیمی را پیروز نشوید، احساس تهی بودن به شما دست می دهد و من به همین دلیل به سختی تلاش می کنم.

بیرون از زمین من سعی می کنم کنار خانواده و دوستان بوده و شادترین انسان دنیا باشم."

برخی موضوعات مشابه

بالا