فوتبال خارجی رونالدو: هیچکس را با من و مسی مقایسه نکنید

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 108
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
مصاحبه با فرانس فوتبال
کریستیانو رونالدو پس از 9 سال حضور در رئال به یوونتوس پیوست تا دوران تازه ای را در فوتبالش آغاز کند.

به گزارش "ورزش سه"، او پس از اینکه دو سال متوالی جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را تصاحب کرد، امسال شاهد رسیدن این عنوان به هم تیمی سابقش لوکا مودریچ بود. او و مسی به احتمال فراوان پس از 10 سال رقابت فشرده، امسال هیچکدام به توپ طلا نخواهند رسید.

01349652.jpg

رونالدو اما خودش و مسی را برتر از دیگر بازیکنان می داند. او به فرانس فوتبال گفت:« چند بازیکن می توانند بیشتر از 10 سال در یک سطح بازی کنند؟ شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسند. بله، فقط من و مسی چنین شرایطی داریم و قابل مقایسه با هیچ بازیکنی نیستیم.

برای بازیکنی که 33 سال دارد، هیچ باشگاهی 100 میلیون یورو هزینه نمی کند اما یوونتوس این کار را برای من انجام داد. با احترام به همه فوتبالیست ها باید بگویم که بازیکنانی به سن من، به چین، امارات، قطر، آمریکا و ... می روند تا فوتبال شان تمام شود.

فوتبال من اما هنوز تمام نشده است. در بهترین فرم خودم قرار دارم و به دنبال افتخارات تیمی و فردی بیشتری هستم. می دانم که یک روز من هم بازنشسته خواهم شد ولی باید پنج تا شش سال دیگر صبر کنید. منظورم این نیست که بهترینم؛ می خواهم بگویم که بازیکنی متفاوت هستم و به این قضیه افتخار می کنم. به جاه طلبی هایم به اینکه ورزشکار و انسانی با مغز متفاوت هستم.»

01349487.png

برخی موضوعات مشابه

بالا