نمایش سال آینده به تماشای«دریای واژگون»بروید

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
سیامک احصایی نمایش «دریای واژگون» را سال آینده به صحنه میبرد.
20150218113923_10.jpg
به گزارش سینماخبر،«دریای واژگون» قرار بود در سی و سومین جشنواره تئاتر فجر اجرا شود، اما در بازبینی پذیرفته نشد و سال آینده اجرای عمومی میشود.

احصایی در اینباره توضیح داد: در حال پیگیری هستم تا این نمایش را در شش ماهه اول سال آینده با همان بازیگران و عواملی که پیش از این اعلام کردم اجرا کنم.

او گفت: برای «دریای واژگون» یک بلک باکس در حدود اندازههای هشت در 10متر نیاز دارم و امیدوارم شرایط برای اجرا فراهم شود.

«دریای واژگون» نوشته فارس باقری با بازی روحالله حقگوی لسان، پانتهآ مرزبانیان و ندا جبرائیلی تمرین شده است.

همچنین دیگر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: محمدرضا حسینزاده(مدیر تولید)، مریم شیرازی(دستیار و برنامهریز )، آنکیدو دارش(موسیقی)، مهدی شاهحسینی(دستیار و مدیرصحنه) و نغمه ارجمند(عکاس).

احصایی در ادامه درباره اینکه چرا امکان اجرای نمایش خود را در جشنواره فجر پیدا نکرد؟ پاسخ داد،: در اینباره پیگیری نکردم، چون وقتی قرار است نمایش اجرای عمومی شود دیگر بحث سلیقه مطرح نیست و بررسیهایی براساس ممیزی انجام میشود که آنجا دیگر موضوع قانون است و کسانی که کار را بازبینی میکنند قطعا حرفی برای گفتن دارند.

وی که در جشنواره سی و سوم فیلم فجر هم با طراحی صحنه فیلم «چاقی» حضور داشت، درباره این فیلم گفت: راما قویدل تجربه زیادی در سریالسازی داشته، اما در اولین فیلم سینمایی او به عنوان طراح صحنه همکاری کردم که پس از دیدن فیلم از نتیجه راضی بودم، چون همان چیزی بود که کارگردان از ابتدا در نظر گرفته بود.​

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
221
پاسخ ها
0
بازدیدها
148
پاسخ ها
0
بازدیدها