.:: سوالات شما در خصوص متافیزیک و ماوراءالطبیعیه ::.

• شروع کننده موضوع Negin.k
  • بازدیدها 10,455
  • پاسخ ها 210
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    پریان سه نوعند:
    پری هوازی
    پری دریایی
    پری (پریان عادی)
    پری های دریایی میتونن خارج از آبم زندگی کنن. من یه چند تا کلیپ داشتم درباره پری دریایی ها ولی متاسفانه الان ندارمشون
    و یه چیز دگ اینکه پریان قدرت هاشون مثل ماست (توانایی های روحی مارو دارن و قدرت خاصی مثل اجنه ندارن)

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    پریان سه نوعند:
    پری هوازی
    پری دریایی
    پری (پریان عادی)
    پری های دریایی میتونن خارج از آبم زندگی کنن. من یه چند تا کلیپ داشتم درباره پری دریایی ها ولی متاسفانه الان ندارمشون
    و یه چیز دگ اینکه پریان قدرت هاشون مثل ماست (توانایی های روحی مارو دارن و قدرت خاصی مثل اجنه ندارن)

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    گـ ـناه که نه ولی خطرناک هست
    واسه اینکه برگردی به بدنت و خطری نباشه بهتره نزدیک بدنت بمونی رفته رفته از بدنت دور تر بشی
    چیز خاصی نمیخواد هروقت خواستی برگردی باید اول به جسمت فکر کنی بعد تو جسمت دراز بکشی تا برگردی به جسم

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    تمرین1:قاشقی را بردارید و آنرا در محل اتصال دسته قاشق به قسمت اصلی با انگشتان خود نگه دارید. آنرا با ملایمت بگیرید و با انگشت شصت به آرامی به قسمت وسط فشار وارد کنید. در حین فشار دادن قاشق یا شصت خود ،به صورت درونی این کلمه را تکرار کنید خم شو. این دستور ذهنی را شما میتوانید به روشی ریتمیک یا هر طریق دیگری که احساس راحتی بیشتری می کنید تکرار نمائید ۰ در هنگام فشار دادن به قاشق و تکرار کلمه خم شو در ذهن خود مجسم کنید که قاشق از قبل خم شده است یا اینکه آن مانند یک دسته ماکارونی خیس کاملا نرم میباشد. تصور کنید کره ای از انرژی سفید رنگ در بالای سر شما می باشد ،سپس از طریق سر شما به طرف پائین و بازویتان حرکت کرده وسپس از طریق نوک انگشتان وارد قاشق می شود ۰ تجسم کنید که جریانی از انرژی به شکل مار پیج از چشمان شما خارج شده و به قاشق انتشار پیدا میکند. در هنگام انجام این تکنیک تمامی هوشیاری خود را بر روی این فرایند متمرکز کنید. مشغول بودن ذهن با ارتعاشات احساسی روزمره می تواند مانع گرفتن نتایج دلخواه شود. ذهن را از هر گونه تفسیر ،بررسی و یا آشفتگی خالی کنید. هر چقدر که توجهتان متمرکز تر باشد قاشق سریعتر خم خواهد شد. در اکثر مواقع قاشق از نازکترین قسمت خود خم خواهد شد و گاهی به حد ی نرم می شود که فشار جزئی انگشت شصت باعث خم شدن آن می شود. اگر تا به اینجای کار تمام تمریناترا با حوصله ،پشتکاری ،دقت انجام داده باشید انرژی ،تمرکز و قدرت تجسم شما به اندازه کافی برای انجام این کار افزایش پیدا کرده است. در ابتدا ممکن است دستیابی به نتیجه طول بکشد ولی گاهی نیز به سرعت رخ می دهد. بعد از انجام یکبار خم کردن موفقیت آمیز ،خم کردن های بعدی در زمان کمتری طول خواهد کشید چرا که سیستم باور شما قویتر خواهد شد. ۱۰ تا ۲۰ درصد افراد در همان باور اول موفق خواهند شد.

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    سلام ، خيلي وقت پيش من يه بار برون فكني كردم .يه روش ساده بود به اسم سبك و سنگين ،اينجور بود كه اول به خودم سنگيني رو تلقين مي كردم و بعد يكباره تلقين مي كردم كه سبكم .
    موقعي كه سبك شدم حس مي كردم كه مي تونم از توي جسمم بيام بيرون ،ولي توي اون حالت صداي يكي از آشناهامون كه داشت اسمم رو صدا مي كرد باعث شد منصرف بشم و دوباره هوشياريم رو بدست بيارم .به نظرتون اون صداي آشنا نشونه ي چيه ؟

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    بعد یه سوال دیگه پرسیدم نمیدونم جواب دادی یا نه؟(ببخش سوال بارونت کردم دیگه خودمم گیج شدم)
    اینی که میتونی به ذهن یکی دیگه نفوذ کنی راه حلش چطوریه؟

وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه

بالا