.:: سوالات شما در خصوص متافیزیک و ماوراءالطبیعیه ::.

• شروع کننده موضوع Negin.k
  • بازدیدها 10,455
  • پاسخ ها 210
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,432
امتیاز واکنش
23,507
آجنا رو فکرشم نکن یه بار دگ آجنا بپرسی یه ترس شاپالاق واست میام خطر داره بفهم حتی منم جرات نمیکنم باز کنمش
کانال تله کینتیک: این کانال تو داخل سر بالاهای پیشونی . وظیفش اینه که انرژی ذهن رو به کار بگیره. انرژی ذهن هم با اراده و تصور هرکاری میتونه بکنه. این کانال واسه همه نوع کینزیز لازم و ضروریه. همچنین باهاش کینزیز ها 80% راحت تر میشن.

باز کردن کانال تله کینتیک و تله کینزی: این روش که میخوام بگم یه روش خیلی خوب واسه تله کینزیه که خیلی خوب هم نتیجه میده. خیلی ها باهاش نتیجه گرفتن. با این تمرین دو گنجشک رو با یه سنگ میزنین! هم کانال تله کینتیک رو باز میکنین هم تله کینزی رو یاد میگیرین.

تمرین: یه چیز سبک و روشن رو انتخاب کنین مثل کاغذ یا آلمینیوم فویل و ازش یه psi wheel درست کنین. اینطوری: اول اونو مربع ببرین کاملا مربع. حالا از دو قطرش تا بزنین به یه طرف. حالا از وسط هم تا بزنین به طرف دیگه. مثل علامت ضرب و به اضافه. ولی باید ضرب به یه طرف باشه و به اضافه به یه طرف. اگه نتونستم خوب بگم به این عکس نگاه کنین و درست کنین:
making-psiwheel.gif

خوب حالا اون رو روی یه سوزن که به پاک کن فرو کردین بزارین طوری که نوک سوزن تو قسمت رو رفته قرار بگیره. حالا دو دستتون رو بذارین دورش مثل اینکه یه توپ رو نگه داشتین. حالا میبینین که حرکت نمیکنه. حالا ذهنتون رو آروم و خالی کنین. بعد از این یه نفس عمیق بکشین و بیرون ندید چون لازم میشه! حالا تو ذهنتون بسار شدید اراده کنین که اون بچرخه تو ذهنتون بسیار قوی داد بکشین سرش که بچرخ. همه ی عضلاتتون رو منقبض کنین و شدیدا این اراده رو بکنین که تکون بخور. یکمی خشم هم جواب میده. سعی کنین حد اقل یه دقیقه اینجوری اراده کنین. بعد بلافاصله آروم شین. دیگه اراده نکنین و دیگه بهش فکر نکنین. آروم باشین و آروم نفس بکشین. فقط به اون حسی که تو سرتونه فکر کنین. مثل اینکه نبض میزنه و یه چیزی داره فشار میاد از تو مغزتون. اون همون کانال تله کینتیکه. سعی کنین روش تمرکز کنین تا بتونین اون حس رو هرچقدر میتونین نگه دارین. به اون کاغذ هم یه نگاه بکنین که ممکنه شروع به چرخیدن کنه. چون هنگام تمرین شما داشتید اراده میکردین ولی بعد تمرین کانال بازه و حالا داره اون چیزی رو که اراده کردین انجام میده. اگه نتونستین دفعه اول اونو بچرخونین، مهم نیست چون هدف شما فقط چرخوندن اون نیست. با هر روز تمرین کردن میتونین راحت تر کانال رو باز کنین و شدید تر اراده کنین. در نتیجه میتونین کاغذ رو بچرخونین. یادتون باشه بعد از اینکه تو چرخوندن کاغذ مهارت پیدا کنین و با یکم اراده اون رو بچرخونین، برین سراغ چیزای سنگین تر. مثلا کاغذ یا فویل رو دور یه خودکار بپیچین و به شکل استوانه در بیارین. حالا اون رو روی میز بزارین و حرکتش بدید. یادتون باشه که یه شبه نمیشه. باید هر روز تمرین کنین تا ارادتون قوی شه و انرژی رو راحت تر کنترل کنین. این روش همون روشیه که اکثر تله کینتیک ها ازش استفاده میکنن. مثل فیلم ایکس من که یه زیر دریایی رو از آب کشید بیرون!

• پیشنهادات
  • برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    آخرین ویرایش:

me_myself

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,122
    امتیاز واکنش
    6,836
    سلام، امكان ورود بي هواي يك فرد ب بعد ديگه اي از جهان وجود داره؟ مثل مثلث برمودا ك ميگن دريچه اي به سمت ابعاد ديگه ي جهانه !

me_myself

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,122
    امتیاز واکنش
    6,836
    بايد توي سكوت يا جايي ك راهت ميتوني تمركز كني باشي
    افكار مثبت ب ذهن فرد بفرستي تا ذهنش نا خود اگاه باهات همراه بشه
    و جوري با ذهنت ازش در خواست كني ك ذهنش تورو پس نزنه:/ چيز باحاليه ولي تمركز زيادي مي خواد و دفعات اول خيلي خستت مي كنه

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,377
    امتیاز واکنش
    12,176

اما این غیر ممکنه. جنس مونث پری دریایی چطور میتونه باردار شه و بچه رو به دنیا بیاره؟

قسمت تولید مثل اونها ماهیه، دستگاه تناسلیشون که مثل آدم ها نیست، پس چطور ممکنه که زایمان کنن؟!

☠@_@negi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    359
    امتیاز واکنش
    1,085
    وایی من بودم غش میکردم...ولی در کل سمت چشم سوم و برون فکری و این چیزا نرو...جزو کارهای سیاهه...خطرناکم هست...من راستش تو این چیزا استعداد دارم...دارمماا..خواب و اینا...یک بار سع یکردم منتهی از ترسم سریع پریدم از خواب..حالا سوالم اینه..قضیه شهرک و اینا چیه؟

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    چطوری نبضشون و حس کنم آیا؟با تمرکز؟
    و چطوری به کمک انگشت شستم حس کنم نبضش و؟آخه انگشت شست نبض داره خودش
    مدیتیشن همونه که اول 15 تا دم بازدم بعد بدنت و سبک سنگین میکنی؟(خیلی خلاصه گفتم!)
    نگین واقعا نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم
    خیلی وقت بود دنبال کسی میگشتم به سوالام جواب بده دیگه الان فوران کردن همشون

Negin.k

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,432
    امتیاز واکنش
    23,507
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه