فوتبال داخلی صادقیان: باقری به من گفت همین طور بیحاشیه باش/ به پرسپولیس برمیگردم

• شروع کننده موضوع *samira*
  • بازدیدها 120
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*samira*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,268
امتیاز واکنش
3,891
پرسپولیس نیوز: هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت: توپ طلا باید به نیمار برسد.

پیام صادقیان هافبک بازیساز نفت تهران یک روز نسبتا بد را مقابل پرسپولیس پشتسر گذاشت. او نتوانست مثل بازیهای گذشته نمایش خوبی داشته باشد و شاید دلیل مهماش خستگی حاصل از دیدار سنگین مقابل استقلال بود. صادقیان درخصوص تساوی مقابل پرسپولیس، آینده نفت تهران و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ داد.

بازی با پرسپولیس چطور بود؟

بازی خیلی خوب و البته سختی بود. پرسپولیس واقعا خوب بازی کرد و نشان داد که این جایگاه واقعیاش نیست، البته بچههای ما خیلی خسته بودند، چون یک بازی بسیار سنگین و 120دقیقهای را مقابل استقلال پشتسر گذاشتیم. خودم هم خیلی خسته بودم.

شاید اگر طارمی آن پنالتی را از دست نمیداد، میباختید. درست است؟

بله، اگر پنالتی طارمی گل میشد شاید همه چیز فرق میکرد. فکر میکنم بنده خدا طارمی بدشانس است و حتی شنیدم که هواداران بعد از بازی علیه او شعار دادند. نمیدانم درمورد این موضوع چه باید بگویم.

در این بازی هم که پرسپولیسیها حسابی تشویقت کردند.

آنها به من لطف داشتند و برایم سنگ تمام گذاشتند.

آیا سال بعد به پرسپولیس برمیگردی؟

چیزی معلوم نیست و هر چه خدا بخواهد همان خواهد شد. من یک سال دیگر به نفت قرارداد دارم، ولی همیشه گفتهام که دوباره برای پرسپولیس بازی خواهم کرد.

وقتی به سمت نیمکت پرسپولیس رفتی با چه کسانی صحبت کردی؟

ابتدا به سمت آقا کریم و برانکو رفتم. ایوانکوویچ برای من آرزوی موفقیت کرد و باقری هم گفت که همینطوری بدون حاشیه باش. پانادیچ دستیار برانکو اما برخورد بسیار گرمی با من داشت. او گفت فوتبالت را دنبال میکنم و از بازی تو لـ*ـذت میبرم. وقتی در پرسپولیس هم بودم پانادیچ از لحاظ فنی خیلی قبولم داشت.

از اینکه مقابل پرسپولیس بازی میکردی، چه احساسی داشتی؟

اصلا احساس خوبی نداشتم و از طرفی خیلی هم خسته بودم.

آیا نفت میتواند به کورس قهرمانی برگردد؟

ما باید در بازیهای آینده بیشترین امتیاز را بگیریم و با حرف زدن چیزی درست نمیشود. این استراحت و این تعطیلی برای ما لازم بود تا بتوانیم شرایط خودمان را بهتر کنیم.

در مورد بازی با فولاد چه صحبتی داری؟

همه بازیهای لیگ برتر سخت است ولی ما باید حتما به برد برسیم چون به اندازه کافی امتیاز از دست دادیم.

درمورد نامزدهای انتخاب بهترین فوتبالیستهای سال 2015 نظرت چیست؟

به نظر من توپ طلا حق نیمار است و او یک سال فوقالعاده را پشتسر گذاشت. نیمار الان هم عالی بازی میکند و همه میبینند که یک فوقستاره است.توپ طلا حق نیمار است نه مسی و رونالدو.

برخی موضوعات مشابه

بالا