جالب و دانستنی ماجرای پسر ۳۱ ساله امریکایی و معشـ*ـوقه ۹۱ ساله اش +تصاویر

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 348
  • پاسخ ها 3
  • تاریخ شروع

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,738
کایل جونز، جوان ۳۱ ساله آمریکایی از شهر اگوستا در ایالت جورجیا، ۵ سال است با زنی ۹۱ ساله دوست است.

کایل جونز با شماری از زنانی که در خانه سالمندان زندگی میکنند، قرار میگذارد و با آنها بیرون میرود. او حتی آنها را به دیدار مادر ۵۰ سالهاش به منزل میبرد. اما رابطهاش با مارگوری ماکول ۹۱ ساله، رابطهای مقطعی و کوتاه مدت نبود. این رابـ ـطه ۵ سال است که ادامه دارد.

8uy5sirg9p9cuucedvxw.jpg

با وجود این که مارگوری ۶۰ سال از کایل بزرگتر است، اما رابـ ـطه جنـ*ـسی پر حرارتی دارند. همواره کنار هم هستند و دستانشان در دستان هم است. کایل میگوید: تمایلهای مغز متفاوت است. برخی مردان زنان بور را ترجیح میدهند، برخی زنان سبزه را… من زنان مسن را دوست دارم.

نخستین رابـ ـطه جنـ*ـسی کایل در ۱۸ سالگی با زنی ۵۰ ساله بود. این جوان ۳۱ ساله، روزانه در شبکههای اجتماعی نیز با زنان دوست میشود و با آنها به صحبت مینشید. او در این باره میگوید: «سن اکثر آنها ۶۰ تا ۸۰ سال است. هرگاه سعی کنم با خانمی مسن صحبت کنم، نخستین واکنشش این است که میگوید: تو بسیار کوچک هستی. من راه ادامه صحبت را به خوبی می دانم و به آنها میگویم رابـ ـطه لذتبخشی خواهد بود.»

lv7a99n1mun0q5dpqgg2.jpg

کایل در سال ۲۰۰۹ با مارگوری در یک کتابفروشی آشنا شد. آنجا از او شماره تلفن خواست. مارگوری که به مدت ۳۷ سال با پدر فرزندان خود زندگی کرده بود، با رفتن سر قرار موافقت کرد. او میگوید: «ابتدا به دیگر زنانی که با آنها رابـ ـطه داشت، حسادت میکردم. اما همواره به من میگوید که بهتر از آنها هستم و نزد من باز میگردد.»

مارگوری میگوید که اکثر فرزندانش پسر هستن و اهمیتی به آنچه انجام میدهد، نمیدهند. آنها ۷۱،۶۳،۶۱.۵۲و ۵۰ ساله هستند. او ادامه میدهد: «بسیاری اوقات که بیرون میرویم مردم گمان میکنند پسر یا نوه من است. نوههایی با همین سن و سال دارم.»

کایل به خاطر این روابطش مورد انتقاد هم قرار میگیرد. او میگوید که بسیار میشنود که میگویند به دنبال پول زنان مسن یا ارث آنها پس از مرگشان است، یا اینکه این زنان برای من خرید میکنند «اما این مساله به هیچ وجه درست نیست، من این کار را میکنم چون دوست دارم و آنها هم او را دوست دارند با زنانی از طبقههای مالی متفاوت در ارتباط هستم.» مادر کایل میگوید که ابتدا گمان میکرده این تمایل کایل مقطعی و گذرا است اما پس از آن و با طولانی شدن رابطهاش میفهمید که این آن چیزی است که دوست دارد و گذرا نیست و برایش هم این مساله عجیب نیست.

گروه خبری پرداد

• پیشنهادات
  • bahar eb

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    214
    امتیاز واکنش
    32
    ایشاا... به پای هم پیر شن بیچاره زنه سنی نداره که:icon_wink:
    اونوقت ما به جنتی بدبخت گیر میدیم که به زور نفس میکشه اونوقت این خانم با این سن و این شور وحرارت........

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,864
    امتیاز واکنش
    389
    دروغغغغغغغ
    چه گونه میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من باور نمیکنم

برخی موضوعات مشابه

بالا