همگانی *متفرقه زبــان*|کاربران نگاه

• شروع کننده موضوع hiva-shz
  • بازدیدها 17,424
  • پاسخ ها 466
  • تاریخ شروع

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,852
امتیاز واکنش
29,849
اگر در جریان رودخانه صبرت ضعیف باشد هر تکه چوبی مانعی عظیم بر سر راهت خواهد شد.

If you won't be patient in the flow of river, every driftwood will be a huge problem for you.

---------------------------------------

آن که امروز را از دست می دهد ! فردا را نخواهد یافت.

هیچ روزی از امروز با ارزش تر نیست

Who looses today, won't find tomorrow

There is nothing important as today.

• لایک
واکنش ها: Diba
  • پیشنهادات
  • MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    چنان باش که بتوانی به هر کس بگویی مثل من رفتار کن

Try to be one that you can tell all: be as me.

یک ضرب المثل امریکای هست که میگه مشکل که به وجود اومد بگرد راه حلش را پیدا کن نگرد دنبال این که چرا بوجود اومد.

There is an American proverb that says: If you face a problem try to find the solution not the reason.

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    انسان هر چه بالاتر برود احتمال دیده شدن وصله ی شلوارش بیشتر می شود (( ادیسون ))

Whatever human rise his trousers inset will be seen more.

هنگامی که درگیر یک رسوایی می شوی ، در می یابی دوستان واقعی ات چه کسانی هستند .(( الیزابت تیلور ))

When you catch in a calumny, you know your real friends.

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    عشق عینک سبزی است که با آن انسان کاه را یونجه می‌بیند .(( مارک تواین ))

Love is a green glass that you see the chaff as alfalfa with it.

من نمیگویم هرگز نباید در نگاه اول عاشق شد اما اعتقاد دارم باید برای بار دوم هم نگاه کرد .(( ویکتور هوگو ))

I don't say don't fall in love in first glance but I believe that you should glance for the second time.

هرگز به احساساتی که در اولین بر خورد از کسی پیدا می کنید نسنجیده اعتماد نکنید .(( آناتول فرانس ))

Don't believe your sense of first meeting never.

تصمیم خداوند از قدرت درک ما خارج است اما همیشه به سود ما می باشد .(( پائولوکوئیلو ))

Gods decide is out of our hindsight power but it is always beneficial for us.

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    مهم نیست چه پیش آمده ، تحمل کن و اندوه خود را زیر لبخندی بپوشان .( دیل کارنگی )

It isn't important that what happened, tolerate and hide your grief with smiles..

علف هـ*ـر*زه چیست ؟گیاهی است که هنوز فوایدش کشف نشده است .(( امرسون ))

What is forb? It is a plant that we don't know its profits yet.

بردن همه چیز نیست ؛ امّا تلاش برای بردن چرا .(( وئیس لومباردی ))

Winning is nothing but trying to win is all thing.

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    اگر نمیتوانی با کسی که عاشقش هستی باشی، عاشق کسی باش که با او هستی".

If you can't be with your love, try to love who you are with.

از من پرسید :تو مال منی؟ گفتم:آره!مال خود خودتم. هر کاری دلت می خواد باهام بکن. گفت :هر کاری؟ گفتم:آره. ............ تنهام گذاشت و رفت

He asked me: you are mine? I told: yes, I'm yours, do what you love with me. He told: what I loved? I told: yes...he left me alone and went.

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    عشق چیست؟ افسانه ای بیش نیست.. با لبخندی آغاز می شود با بـ..وسـ..ـه ای جان می گیرد با قطره ای اشک پایان می پذیرد

What is love? It's just a myth, it begins with a smile, it comes to life with a kiss and ends with tears.

این جمله همیشه یادت باشه: زندگی گل سرخی است که گلبرگهایش خیالی و خارهایش واقعی است

Keep this sentence in your mind always: life is a red flower, its petals are just dream and its burs are fact.

دلم احساس غم دارد/ در این انبوه ویرانی/کمی تا قسمتی ابری/ و شاید باز بارانی

My heart feels grief/ in this clump of destructions /a little to a part cloudy / or may rainy again.

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    چنین گفت زرتشت.........عاشق عاشق شدن باش و دوست داشتن را دوست بدار از تنفر متنفر باش به مهربانی مهر بورز با آشتی آشتی کن و از جدایی جدا باش..........

Zartosht said: love the loving and like to like, hate from abhorrence, be kind to affection, placate with peace and be apart from divorcement....

زندگی را از طبیعت بیاموزیم ، چون بید متواضع باشیم ، چون سرو ، راست قامت‌‌، مثل صنوبر، صبور، مثل بلوط مقاوم، مثل رود روان، مثل خورشید با سخاوت و مثل ابر با کرامت باشیم.

Let learn living from the nature, being humble as willow( Bid), being right stature as cedar( Sarv), being patient just as spruce (senobar), being strong as chestnut (balut), being fluent just as river, being bountiful as sun and donor just as clouds.

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    کاش می شد گریه را تهدید کرد/ مدت لبخند را تمدید کرد/ کاش می شد در میان لحظه ها/ لحظه ی دیدار را نزدیک کرد

I wish it was possible to threaten the crying/ extend the time of laughing/ I wish among the moments/ we could make near the moment of meeting.

من بی پناهم تو بی گناهی - دل به تو دادم ، چه اشتباهی- از تو کشیدم شکل کبوتر - نقاشی ام رو بگذار و بگذر- تو این نبودی، من بد کشیدم - آخه دلت رو هرگز ندیدم- تو بی گناهی، من بی پناهم - ایمن بمانی از اشک و آهم

I am shelterless you are innocent, I gave my heart to you, what a wrong, I paint a pigeon from you, leave my painting and pass, you were not such this I painted badly, because I didn't see your heart never, you are innocent I am shelterless, stay safe from my tears and woe...

• لایک

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    یک شبی با یاد تو بدرود خواهم گفت و رفت/ خاطراتت را به جوی آب خواهم گفت و رفت/ در فرار شعرهایم یک شبی خواهم نشست/ آخرین اشعار خود را بر تو خواهم گفت و رفت/ با خیالت بر دیار قصه ها رفتم ولی

One night I will say bye and will leave/ I will say your memories to the sike and will leave/ I will sit in the top of my poems one night/ I will say my last poem from you and will leave/ I went to the land of stories whit your dreams but...

همیشه برای کسی بخند که میدونی به خاطر تو شاد میشه... واسه کسی گریه کن که میدونی وقتی غصه داری و اشک میریزی برات اشک می ریزه... برای کسی غمگین باش که در غمت شریکه... عاشق کسی باش که دوستت بداره!

Always smile for one that you know will be happy for you...cry for the sake of one that you know when you have sorrow and you are crying will cry for you...be upset for the sake of one that is partner of your grief, and love one that likes you...

• لایک
    بالا