همگانی *متفرقه زبــان*|کاربران نگاه

• شروع کننده موضوع hiva-shz
  • بازدیدها 17,415
  • پاسخ ها 466
  • تاریخ شروع

Miss.aysoo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,219
امتیاز واکنش
8,180
جدول و محاسبه گر نمرات در دوره آیلتس (IELTS Score Charts and Calculator): بسیاری از متقاضیان کلاس آیلتس (کلاس ielts) و کلاس خصوصی آیلتس در طول دوره آیلتس (دوره ielts) به دنبال این هستند که بدانند با چند پاسخ صحیح در مهارت های لیسنینگ و ریدینگ آیلتس در ماژول های آکادمیک و جنرال ترینینگ می توانند نمره ی دلخواهشان را بدست بیاورند.

در این مطلب، شما می توانید ریز نمرات خام و آیلتس را مشاهده کرده و ببینید چطور محاسبه گر نمرات آیلتس عمل می کند و چطور این شمارنده نمرات آیلتس به شما نمره ی هر مهارت یا نمره ی معدل یا Overall را می دهد. در ضمن، مهارت Listening آیلتس برای هر دو ماژول آکادمیک و جنرال ترینینگ یکی بوده اما مهارت Reading متفاوت است.

نسخه ی PDF این جدول نیز در انتهای این پست آمده است تا شما بتوانید آن را دانلود و پرینت کرده و بتوانید در امتحاناتی که از خود می گیرید، عملکرد خود را ارزیابی کرده و پس از نزدیک شدن به نمره ی دلخواه، اقدام به ثبت نام در آزمون آیلتس کنید.

IELTS-Score-Charts-web.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • Miss.aysoo

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,219
    امتیاز واکنش
    8,180
    سلام دوستان
    میخواهم بهتون یه برنامه سحرآمیز معرفی کنم
    یه برنامه آموزش زبان که توش همه چیز داره
    از آموزش کلمات تا ربات سخنگو و آهنگ انگلیسی
    البته پولی . قیمتشم 2000 تومنه برای اندرویده ها.حتما یه سری بهش بزنید توضیحاتشو بخونید
    لینک دریافت از کافه بازار :
    Please, ورود or عضویت to view URLs content!

شما هم برنامه خوب دیدید بزارید

_._

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    223
    امتیاز واکنش
    5,393
    زیبا بود

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    استاد پورامیری پس از سالها اجرای دوره های تدریس خصوصی آیلتس تضمینی به روش های مدونی برای آموزش خصوصی آیلتس رسیده است که اگر منصفانه بنگریم بیشترین بازدهی را نسبت به دیگر دوره ها دارند و البته در عین حال این دوره یتدریس خصوصی زبان ها ایده آل نیستند مثلا برخی افراد فکر می کنند که با ۴۰ جلسه می شود به ایچ اسکیل ۷ رسید. این یک دروغ محض است برای کسی که فعلا در سطح ۶٫۵ آیلتس قرار دارد ایچ اسکیل ۷ حداقل ۴۰ جلسه می طلبد حتی شاید هم بیشتر. برای کسی که در سطح صفر قرار دارد حداقل ۲۰۰ جلسه ی ا ساعت نیمه خصوصی نیاز است تا شاید آن هم با احتمال ۷۰ درصد به ایچ اسکیل ۷ برسد. پس لطفا زبان آموزان فریب تبلیغات دروغ برخی مدرسین را نخورند ایچ اسکیل ۷ یک رویاست. اما اورال ۷ با کمی تلاش و کوشش شدنی است البته نه برای همه بلکه برای کسی که در سطح ۶ آیلتس قرار دارد آن هم بعد از ۴۰ جلسه مکالمه زبان. بله این واقعیت آزمون آیلتس است که خیلی ها نمی خواهند شما آن را بدانید برای اینکه از سطح ۴ به ۷ برسید در واقع به ۱۲۰ جلسه نیاز دارید والسلام.

اما حقیقتا چرا کسب نمره ۷ اینقدر سخت و نشدنی است؟ علت آن است که سطح نمره ۷ بایستی ۴۵۰ ساعت آموزش دیده باشد تا بتواند به آن نمره دست پیدا کند اما کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به شکل قابل توجی این زمان را به نصف کاهش می دهند. شما می توانید با مطالعه ی کتب مرجع به راحتی و به صورت خودخوان به این سطح دست پیدا کنید. با مطالعه ی گرامر لغت های پیشرفته و دیگر موارد. بهترین دوره های خصوصی تضمینی را گروه آموزشی ما البته با یک تضمین واقع بینانه ارائه می دهد. فلذا بهتر است که تنها از خدمات این گروه استفاده کنید تا اینکه بخواهید با دروغ های دیگر اساتید تنها وقت خود را تلف کنید و اصلا پیشرفتی در مکالمه زبان انگلیسی نداشته باشید. بله برای کسب نمره آیلتس خوب بایستی سالها وقت بگذارید.

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    مقدمه:
    در این موضوع هیچ شکی نیست که کتاب، یکی از بهترین منابع برای یادگیری هر مطلبی، به‌ویژه یادگیری زبان انگلیسی است. اما چه کتابی؟ ازآنجایی‌که کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی بسیار فراوانی در کتاب‌فروشی‌ها و کتابخانه‌ها دیده می‌شود، این مشکل برای زبان‌آموزان به وجود می‌آیدکه کدامشان را مطالعه کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. در این نوشته می‌خواهم برای شما ثابت کنم که به جای خواندن کتاب های آموزش زبان انگلیسی مرسوم، بیشتر به مطالعه‌ی آزاد و داوطلبانه‌ی کتاب‌های جذاب غیر درسی بپردازید. ازلحاظ علمی و تجربی، ثابت شده است که خواندن کتاب‌های داستان، رمان، و دیگر کتاب‌های جذاب، خیلی بیشتر و بهتر از کتاب‌های آموزش زبان و گرامر انگلیسی، می‌تواند به تقویت مهارت‌های زبان انگلیسی شما کمک بکند.

۱- تجربیات شخصی به ما چه میگوید
    هریک از ما تجربه‌ی تلخی را با یک یا چند کتاب آموزش زبان انگلیسی داشته‌ایم. بنده خود چندین مجموعه کتاب برای آموزش گرامر مانند کتاب English grammar in use، چندین مجموعه کتاب برای لغت مانند کتاب ۵۰۴ و ده‌ها کتاب آموزشی دیگر را در این زمینه در طول زمان، برای یادگیری زبان انگلیسی خریده‌ام. ولی خواندن هیچ‌کدام از این کتاب‌های آموزشی، برای بنده موفقیت‌آمیز نبود. بعضی‌هایشان آن‌قدر کسل‌کننده بودند که پس از خواندن چند برگه از آن خسته می‌شدم و خواندن آن را کنار می‌گذاشتم و به کتاب بعدی مراجعه می‌کردم. بعضی‌ها را نیز (مثل کتاب ۵۰۴ لغت) چندین و چند بار مطالعه کردم اما هیچ‌وقت نتوانستم از اکثر مطالب ارائه‌شده در آن کتاب استفاده‌ی مناسبی بکنم (داستان بنده با لغات ۵۰۴ را در این نوشته بخوانید). کم‌کم داشتم مثل شما به این نتیجه می‌رسیدم که مشکل از بنده است که نمی‌توانم زبان انگلیسی را درست بفهمم و روی کتاب‌های آموزشی تمرکز کافی داشته باشم. اما آیا واقعا این نتیجه گیری درست است؟

واقع‌گرایانه که بخواهیم نگاه کنیم، بخش قابل‌توجهی از مسئولیت مثمر ثمر بودن خواندن یک کتاب، بر عهده‌ی خود کتاب است (نه خواننده). بنابراین، اگر کتاب‌های آموزشی نمی‌توانند نظر ما را جلب کند، مشکل از کتاب آموزشی است!

برای اینکه این موضوع بیشتر روشن شود، نظر شما را به این سؤال جلب می‌کنم: وقتی کتابی می‌خریم، چه درسی و چه غیر درسی، چقدر احتمال دارد که آن را تا آخر بخوانیم؟ مشاهدات تجربی روی احتمال رسیدن خواننده به فصل‌های مختلف کتاب‌ها، نشان می‌دهد که کتاب‌های آموزشی به طرز قابل‌توجهی ضعیف‌تر از دیگر کتاب‌ها عمل می‌کنند. همان‌طور که در شکل زیر نشان داده‌شده است، پس از خریدن یک کتاب درسی، نزدیک به ۳۰ درصد افراد حتی شروع به خواندن آن نمی‌کنند. درنهایت نیز کمتر از ۲۰ درصد افراد موفق می‌شوند که یک کتاب آموزشی را به پایان برسانند. درحالی‌که این اعداد برای کتاب‌های غیر درسی، به ترتیب ۱۰ درصد و ۵۰ ‌درصد است.

%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-1.jpg

کمتر از بیست درصد افراد موفق می‌شوند که یک کتاب آموزشی را به پایان برسانند.

بنابراین اگر بتوانیم که زبان انگلیسی را با کتاب‌هایی غیر از کتاب آموزشی یاد بگیریم (که می‌توانیم) چه دلیلی دارد که اصلا به کتاب آموزشی تکیه کنیم؟

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)][/BCOLOR]

MASUME_Z

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,852
    امتیاز واکنش
    29,849
    روش غلط و مرسوم در یادگیری لغات انگلیسی
    آیا احساس می‌کنی که ظرفیت حافظه‌ات برای یادگیری لغات انگلیسی جدید بسیار محدود و ضعیف است و همیشه شما را عقب نگه‌داشته است. من نیز روزگاری همچون احساسی داشتم…

هنگامی‌که در مدرسه، لیستی از لغات انگلیسی به من داده می‌شد که معنی آن‌ها را یاد بگیرم؛ اصلاً مشخص نبود که این کار را بایستی چطور انجام می‌دادم. هیچ‌کس، هرگز به من یاد نداد که چگونه مطالب جدید را یاد بگیرم. آن‌ها فقط به من می‌گفتند که چه چیزی را یاد بگیرم. در کلاس، همیشه افرادی بودند که خیلی بهتر از من زبان انگلیسی را یاد می‌گرفتند؛ بنابراین برای من بسیار منطقی بود که فکر کنم آن‌ها از من باهوش‌تر هستند. آن‌ها حتماً تنها برای یک‌بار به لغت‌ها نگاه می‌کردند و آن لغت‌ها به‌صورت جادویی، تا ابد در ذهنشان جای می‌گرفت!

این کار طبیعتاً ساده‌ترین نتیجه‌ای است که افراد، وقتی‌که پیشرفت مطلوبی در سطح زبان انگلیسی‌شان و یا هر کار دیگری نمی‌بینند، در رابـ ـطه با خود می‌گیرند. به‌ویژه اگر احتمالاً جزو آن دسته از افرادی باشند که به‌طورکلی حافظه‌ی ضعیفی داشته باشند (به‌راحتی اسامی افراد را فراموش کنند و یادشان برود که کلیدشان را کجا گذاشته‌اند…). افراد دیگر حتماً به خاطر این بهتر هستند که هنگام تولد، حافظه‌ی قوی‌تری نصیبشان شده است که نصیب من و شما نشده است. هیچ‌وقت این فکر به ذهنمان خطور نمی‌کند که تنها کاری که بایستی انجام دهیم این است که روش بهتری را برای یادگیری خود انتخاب کنیم.

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    در اینجا تاپیک و پست های عزیزان نگاه درباره امور متفرقه زبان قرار خواهد گرفت:

بالا