فوتبال خارجی مقایسه جالب باتیستوتا بین مسی و رونالدو

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 91
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
گابریل باتیسوتا، گلزن سابق فوتبال آرژانتین به ستایش لیونل مسی و کریستیانو رونالدو پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، باتیسوتا همچنین معتقد است ایکاردی از شانس بیشتری نسبت به ایگواین برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی برخوردار است و هواداران اینتر باید از داشتن او خوشحال باشند.

01349743.jpg

باتیستوتا گفت: "نبرد بین ایکاردی و هیگواین برای قرار گرفتن در ترکیب تیم ملی آرژانتین وجود دارد. اما ایکاردی شانس بیشتری دارد چون او جوان بوده من علاقه زیادی به او دارم. گاهی شما ایکاردی را در جریان مسابقه مشاهده نمی کنید، اما او همیشه موفق به گلزنی می شود و طرفداران اینتر باید خوشحال باشند که بازیکنی مانند ایکاردی را در تیم خود دارند."

باتیسوتا در مورد مقایسه مسی و رونالدو نیز گفت: "اگر من می توانستم هر 2 بازیکن را انتخاب می کردم اما اگر من محکوم به انتخاب باشم، لیونل مسی را انتخاب می کنم اما این انتخاب فقط به خاطر اینکه او آرژانتینی است خواهد بود.

رونالدو واقعا بازیکنی قدرتمند بوده و سبک بازی او و مسی متفاوت است. مسی بیشتر در جریان بازی دیده می شود اما واقعا سخت است که آنها را با هم مقایسه کنید. رونالدو دارای شخصیت و ذهنیتی متفاوت است و افرادی مانند او هرگز متوقف نخواهند شد. او تا جایی که ممکن است می خواهد گلزنی کند."

برخی موضوعات مشابه

بالا